320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas shefield
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...da?id=71482349

    Krt millal meil selline algatus küll luuakse?
    tofu teed ära ?
    Kas sa võtaksid Värska töötu enda juurde elama?

    Kommentaar


      Algselt postitas shefield
      http://www.delfi.ee/news/paevauudise...da?id=71482349

      Krt millal meil selline algatus küll luuakse?
      tofu teed ära ?
      Küll on ikka inimesed naiivsed.

      Kommentaar


        Algselt postitas shefield
        Seos...?
        Aga seos tofuga? Ehk ükski inimene ei taha võõrast enda juurde võtta. Sinu küsimus oli sisuliselt samasugune, et kui ma näiteks räägin, et vaeseid lapsi peaks toetama, siis oleks mul justkui kohustus hakata neid enda juurde võtma.

        Ja kui siin varem on räägitud, et vaene lüpsja Mari või traktorist Ants ei saa hakkama, aga nüüd tegeleme nendega. Noh, et võtke siis traktorist Ants ka enda juurde.

        Kommentaar


          Terroriorganisatsioon Islamiriik (tuntud ka kui ISIS ja ISIL) smugeldab paadipõgenike lipu all Euroopasse oma võitlejaid, hoiatab Liibüa allikas uudistekanali BBC vahendusel.


          veel üks põhjus need parvetäied otsemaid tagasi saata.

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            http://m.delfi.ee/article.php?id=71490747

            veel üks põhjus need parvetäied otsemaid tagasi saata.
            No aga mingid vennad ju saavad nendega tegelemise eest siin eestis palka ja töökohti!
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kes neile kortereid remondib? Kes nende sotsiaaltöötajaks on? Kes nende tugiisikud on? Need töökohad täidetakse eestlastega. Selle jaoks tuleb mingi kogus raha Euroopast.

              Ma ei saa nüüd ausalt aru, et kas sinu lugemis- ja kirjutusoskus piirdubki ainult atletico teema sisukate postitustega? Mujal paned mingit tolbajoobi?
              see vend ja sisukad postid? tüüp harrastab mingeid homo gife ainult sinna altetico teemasse toppida

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                http://m.delfi.ee/article.php?id=71490747

                veel üks põhjus need parvetäied otsemaid tagasi saata.
                Küll see ka kuidagi valgeks räägitakse. Ma jään põnevusega multikultirastide poolseid õigustusi ootama!

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma pigem naudin vingeid argumente:
                  - nad kepivad meie naisi
                  - kõik on laisad t*rapead
                  - miks meie vaeste eest ei hoolitseta
                  - Lüpsja-Maali.
                  jne.

                  Minu jaoks on pigem küsimus selles:
                  - Aafrika probleemid tulenevad enamjaolt Euroopast, kuna piirid on seal tõmmatud riigiti vastavalt sellele, kuidas olid omal ajal asumaad. Ehk rahvad on täiesti segamini, mistõttu on seal pidevalt idiootsed sõjad. Seega oleks justkui moraalne kohustus kuidagi reageerida.
                  - Samas on see ikkagi seetõttu endiste impeeriumite teema.
                  - Itaalia rannavalvel on üleüldse poogen (tundub vähemalt), et nende nimes on ka valve. Nad on lihtsalt rannas.
                  - Itaalia allilm korraldas omal ajal Somaalia perssekeeramise. Nüüd siis võtke ise enda somaalid vastu.
                  - AGA mõned riigid ei saa nüüd midagi ette võtta, kuna siiani vastuvõetud on siiski oluline valijaskond. Kui sa paned korraga terve piiri kinni ja hakkad inimesi suurel hulgal tagasi saatma, siis on valimistel paha olla. Seega on vaja teha mingi "muu" lahendus, et jõuda ka kohalike EKRE valijateni. Ehk hundid rahul, lambad kepitud. Ja nüüd siis tullakse mingile kvoodiideele.
                  - Et, noh, tore. See on umbes samamoodi, et saabun peole pärast massikaklust ja seejärel küsitakse minult solidaarselt selle käigus lõhutud asjade hüvitamist.

                  Kõik muud argumendid, et mõned mustad on mustad ja teised on laisad, on lihtsalt väiksetilliline rassismijaur.
                  Tubli!

                  Mis puudutab väikeseteillilist rassismi, siis kiputakse unustama, et tegemist on teisest kultruuiruumist inimestega. See, mis on nende jaoks normaalne, pole meie jaoks ja vastupidi.
                  Kui meie ühiskonnas laisklemist ja mustust ei tolereerita, siis võib olla nende keskkonnas on vastupidi... seal ei tolereerita aeglaseid jooksjaid. Seal ei tolereerita tarbimiskultust. Seal ei tolereerita allumatust.
                  Tätoveerimine pole nii valus, kui selle eemaldamine. Mis homme juhtub?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Prantsusmaa. Calais. Igapäevane nähtus põgenike ülbusest. Sellest kuidas nad soovivad reisida edasi Inglismaale, sest seal on suuremad rahad liikvel. Sama on oodata ka Eestis, kui neid siia hakkab kogunema. Meie kodumaa saab neile kergeks transiidiks!



                    Iga päev politsei peab nendega selliseid "lahinguid".
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Prantsusmaa. Calais. Igapäevane nähtus põgenike ülbusest. Sellest kuidas nad soovivad reisida edasi Inglismaale, sest seal on suuremad rahad liikvel. Sama on oodata ka Eestis, kui neid siia hakkab kogunema. Meie kodumaa saab neile kergeks transiidiks!



                      Iga päev politsei peab nendega selliseid "lahinguid".
                      https://www.facebook.com/dany06/vide...3/?pnref=story
                      No mis sa nüüd jaurad ja tähte närid!?! Need videod on ju täiesti kontekstist välja rebitud. Tegelikult tahavad murjamid lihstalt tööle minna, aga kuri paha rassistlik valge mees takistab seda. Täiesti arusaamatu tagakiusamine ja rassism!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas shefield
                        http://maailm.postimees.ee/3189265/l...-pagulaskvoote

                        Läti ei toeta kohustuslike liikmesriikidele pagulaskvootide kehtestamist. Üheks põhjenduseks tuuakse asjaolu, et Läti ei ole suutnud veel integreerida Nõukogude võimu ajast pärinevaid venelasi ja teisi vene keelt kõnelevaid elanikke.

                        See võtab kogu asja päris hästi kokku.
                        Läti seimis jauratakse selle üle Üksmeele Keskuse eestvedamisel. See on see Ušakovsi venemeelne erakond.

                        Kommentaar


                          Lapsepõlvekoduks olnud 180 korteriga paneelmajja Lasnamäel kolis ka neku. Kohutav. Ootan peatset vägistamislainet ja kriminogeense tegevuse eskaleerumist. Seniks lugu, mida võivad klikkida ka suurimad kodumaa patrioodid. Teemasse õnneks väga ei lähe, aga kõhistama pani küll. Just selles konteksist, et praegu genereeritav paanika võimaliku kolmandatest riikidest tuleva käputäie tegelaste invasiooni üle ehk paneb samad meie ivanoravad ka juba pikka aega reaalselt eksisteerivat tegelikku väljakutset veidi ümber hindama. Utreerides - kui neeger John uksest sisse murdma hakkab, kõlbab lõpuks ka alumise korruse Gennadiga seljad kokku panna. Tibla, aga vähemalt oma. Jõudu integratsioonirindel, seltsimehed!
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            kui neeger John uksest sisse murdma hakkab, kõlbab lõpuks ka alumise korruse Gennadiga seljad kokku panna. Tibla, aga vähemalt oma.
                            Tere, pole ammu saanud siia foorumisse kirjutada, kuna mina ja mu hea sõber neeger John oleme hetkel väga hõivatud ühe paketireiside-bisnise arendamisega, marsruudil Darfur-Sitsiilia. Tundub, et nõudlust on. Hiljuti rääkisin sellest ärist ka oma teise hea sõbra, Leedo Slavkaga, tal pidid mingid praamid üle olema ja lubas need mulle saata.

                            Aga seda ma tahtsin küll öelda, et neeger John on tasakaalukas mees ja kellegi ust maha murdma ei hakka. Pigem poeb ukse alt sisse, umbes niimoodi:

                            sigpic

                            Kommentaar


                              Türklased toodi Saksamaale lihttöölistena, kes pidid pärast töölepingu lõppemist riigist lahkuma. Nii see aga ei läinud,  kirjutab Europe...

                              Kommentaar


                                Kiire guugeldamisega sain mina hoopis teistsugused arvud (meestel 55% ja naistel u 30%).
                                Et siis tore telegrami jutuke seal lingis Sul.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X