320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on üks hea tuttav naisisik, kellel on mulatist laps. Noh, praegu on ta USA-s enda lapse isa juures külas. Meie skaibivestlused on sellised, noh, leebelt nihkes. Enivei, eile kurtis ta, et mees on tross, tahaks tulla Eestisse tagasi ja üldse on kõik rõve ja mees on ka ikka ekstrarõve.
    Mina vastasin: "Söögu banaani ja rahunegu maha."
    Hommikul on skaibis:
    "Nüüd läks kõik prsse. Mu skype hiiliti öösel sisse ja kogu me vestlus lasti google translationiga üle.
    Jôuti järeldusele,et sa oled mu boyfriend. :s
    Et ühesônaga ma olen nüüd mõnda aega kadunud ja üritan siin arveid klaarida."

    Mis teeb härra Mõnu?
    "peaasi, et tema suguharus inimsöömist ei harrastataks!"

    Oeh, veidi piinlik, aga naljakas ka.

    Kommentaar


      Prantsusmaa siseminister Bernard Cazeneuve ütles enne Euroopa Liidu siseministrite ja justiitsministrite kohtumist Brüsselis, et Euroopa riigid peavad terroriohule ärkama.


      Tofoa ütleks,et on ikka üksikuid hullusi. Normaalne inimene ütleks,et see ongi reaalsus,et mis ka meie maal toimuma hakkab.
      Huvitav oleks teada, et mis arvab Tofoa kui Port Arturis mõni Allah laseb tuld ja tema sõbrannasi, pereliikmeid ja ka sõpru hukkub.

      Kommentaar


        Merkel says 'profoundly shocked' by Paris 'terrorist' attacks.

        Haige vanamoor ikka. Võtku nüüd vastutus ja tehku mingi lüke.

        ISIS: "This isn't a lone wolf attack,but a battalion of lions roaring into heart of France"

        Hetkel vähemalt 40 surnut, a noh iga natukese aja tagant paar pauku jälle käib, hommikuks võib see number veelgi nukram olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
          Merkel says 'profoundly shocked' by Paris 'terrorist' attacks.

          Haige vanamoor ikka. Võtku nüüd vastutus ja tehku mingi lüke.

          ISIS: "This isn't a lone wolf attack,but a battalion of lions roaring into heart of France"

          Hetkel vähemalt 60 surnut, a noh iga natukese aja tagant paar pauku jälle käib, hommikuks võib see number veelgi nukram olla.
          Toome aina neid juurde!
          Nad ju nii süütud ja põgenevad sõjakoldest!

          Selliseid asju juhtub juba varsti ka meie kandis kui miski ei muutu!

          Kommentaar


            Julgen mingil põhjusel pakkuda, et nende ründajate hulgas pole viimase aasta jooksul sisse tulnud inimesi. Selle loogika käibki enamasti nii, et rahakamad rätikud kusagilt marmorvillast kasutavad ära paarkümmend aastat Euroopas vaesuses olnud inimeste meelepaha. Need tõmbavad mingil hetkel allah-akbari ära. Seepeale lendavad PraSid ja härrad sisse, kelle jaoks on kõik rätikud samasugused. Seejärel tõmbavad rahulikumad rätikud ka allah-akbari ära, kuna neid rõhutakse (mis on iseenesest ka õige).

            Ehk praegu jaurates olete te täpselt sellles punktis, kuhu härrad pearätikud tahavad asja viia. Sinna, et islamit võrdsustataks terroriga ja mõõdukaid muslimeid ka niimoodi käsitletaks. Seepärast peakski pinget üritama madalamal hoida, kuna teil ilmselt ajab mingi üldmahuline ususõda kõvaks, aga üldiselt oleksime me siis 100 aastat Euroopa arengus tagasi.

            Kommentaar


              Ometigi, eks pinnas peab ikka soodne ka olema, et kedagi terrorile kallutada annab. Ei tähelda, et Euroopa kristlased massiveresaunu korraldaksid.

              Kommentaar


                Ma ei tea, võibolla osadele tundub selline ah võõras probleem, mind otseselt ei puuduta, pohhui.

                Ikkagi hetkel on ju selgelt Merkel ja co sõja omale koju toonud. Ma olen nõus, et nende sissevoolavate pagulaste hulgas on minimaalselt terroriste, aga ometi selliste masside sissetoomisega ühtsustume me mingil määral Lähis-Idaga, laiendame sõjatsooni ja toome omale sõja koduhoovi. See ei ole ju mitte kellegi arvates ometi hea variant. Asjale tuleb kohe alguses lõpp teha. Praegu võtab jah Euroopa suure hurraaga sõjapõgenikke vastu, Süüria sõda saab ainult hoogu juurde, olles laienenud Euroopasse ja varsti aerutame juba ise sõjapõgenikena USAsse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Ometigi, eks pinnas peab ikka soodne ka olema, et kedagi terrorile kallutada annab. Ei tähelda, et Euroopa kristlased massiveresaunu korraldaksid.
                  On korraldatud. Lihtsalt üks usund omab ühiskonnas veidi teistsugust tausta. Prantsusmaal on enamjaolt tegu ikkagi pikalt kohal elanud meestega, kes on vaesed ja siis saavad endale mingi isarätiku ajupesu ka. Selle vastu aitab haridus ja ühiskondlik avatus. Kui praegu hakata usu põhimõttel moslemeid kuhugi laagritesse suunama või jumal teab mida, siis oleks meil kogu Lääne-Euroopas mürgel lahti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Julgen mingil põhjusel pakkuda, et nende ründajate hulgas pole viimase aasta jooksul sisse tulnud inimesi. Selle loogika käibki enamasti nii, et rahakamad rätikud kusagilt marmorvillast kasutavad ära paarkümmend aastat Euroopas vaesuses olnud inimeste meelepaha. Need tõmbavad mingil hetkel allah-akbari ära. Seepeale lendavad PraSid ja härrad sisse, kelle jaoks on kõik rätikud samasugused. Seejärel tõmbavad rahulikumad rätikud ka allah-akbari ära, kuna neid rõhutakse (mis on iseenesest ka õige).

                    Ehk praegu jaurates olete te täpselt sellles punktis, kuhu härrad pearätikud tahavad asja viia. Sinna, et islamit võrdsustataks terroriga ja mõõdukaid muslimeid ka niimoodi käsitletaks. Seepärast peakski pinget üritama madalamal hoida, kuna teil ilmselt ajab mingi üldmahuline ususõda kõvaks, aga üldiselt oleksime me siis 100 aastat Euroopa arengus tagasi.
                    Dannar sa tahat täitsa tõsimeeli väita,et need euroopasse tulevad "vaesed mehed" on tõesti põgenenud sõja eest, mitte siia tulnud terroristid(75% neist). Tõsimeeli usud seda, et nad üritavad siin tööd leida ja mitte lihtsama elu peale tulla ja siis seda euroopat nn oma suurte juhtide poolt nn omandada.

                    Ma lihtsalt sellisest sinisilmsusest aru ei saa.

                    Nende rätikute eesmärk pole siia tulles töö tegemine ja äraelamine, vaid mugavalt jalad seina peale panna ja siis see kõiks omaks võtta mille me oleme siin teatud aja jooksul saavutanud.

                    Aga mis ma ikka siin räägin. Te ajate oma hülgemöla ikka edasi! Olen vähemalt rääkinud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Dannar sa tahat täitsa tõsimeeli väita,et need euroopasse tulevad "vaesed mehed" on tõesti põgenenud sõja eest, mitte siia tulnud terroristid(75% neist). Tõsimeeli usud seda, et nad üritavad siin tööd leida ja mitte lihtsama elu peale tulla ja siis seda euroopat nn oma suurte juhtide poolt nn omandada.

                      Ma lihtsalt sellisest sinisilmsusest aru ei saa.

                      Nende rätikute eesmärk pole siia tulles töö tegemine ja äraelamine, vaid mugavalt jalad seina peale panna ja siis see kõiks omaks võtta mille me oleme siin teatud aja jooksul saavutanud.

                      Aga mis ma ikka siin räägin. Te ajate oma hülgemöla ikka edasi! Olen vähemalt rääkinud
                      Ja mida sa siis teeksid? Vaippommitaksid terve Lähis-Ida maatasa? Annaks igale noorele muslimimehele Euroopas enda kitse? Või paneksid nad kõik kuhugi laagrisse?

                      Ehk marulihtne on öelda, et piirid kinni ja muu shit. Prantsusmaal ja Saksamaal tähendaks selline otsus sisuliselt kaost, kuna see radikaliseeriks seal olevad muslimid. Üldiselt on nende tegude autoriteks ikkagi pikemaajaliselt pettunud inimesed. Meile ei tule terroristid, küll tulevad nad tõesti parema elu peale. Kui aga elu on sitt, mingeid maju põlema pannakse jne, siis on nad lihtne saak radikaalsetele mustalipumeestele.
                      Ehk ma ei oska lahendust öelda, ses suhtes teevad Merkel ja kambad ilmselt vastavalt valikutele parimaid otsuseid. Mõned töötavad, mõned mitte. Aga muidugi teavad kõike paremini Helmed ja see kamp, eks?

                      Kommentaar


                        Absoluutselt, laagritesse ei tasu kedagi saata. Ometigi teeb olukord murelikuks, sest paljud hetkel Euroopaase rännanud ja peatselt rändavad jäävad samuti juurteta virelema. Taimelava missugune.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          magada said ikka öösel?
                          pariis.
                          aga ole mureta, eestis midagi sellist ju juhtuda ei saa. taavi ise ütles.
                          eesti võtab vastu ainult 2 perekonda...
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Absoluutselt, laagritesse ei tasu kedagi saata. Ometigi teeb olukord murelikuks, sest paljud hetkel Euroopaase rännanud ja peatselt rändavad jäävad samuti juurteta virelema. Taimelava missugune.
                            Noh, aga mida sa teed? Kui lähed ja lased paar põgenikepaati põhja, siis äkki veidi sul sisseränd väheneb, kuid samal ajal on sul korraga terve Euroopa vihaseid falafeli- ja kebabimüüjaid täis.

                            Kommentaar


                              Muuseas neljapäeval tappis Liibanonis enesetaputerrorist 43 inimest ja Baghdadis 25 inimest, aga sellest on kõigil täiesti pohhui. Ühed rätipead kõik, eks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ehk praegu jaurates olete te täpselt sellles punktis, kuhu härrad pearätikud tahavad asja viia. Sinna, et islamit võrdsustataks terroriga ja mõõdukaid muslimeid ka niimoodi käsitletaks. Seepärast peakski pinget üritama madalamal hoida, kuna teil ilmselt ajab mingi üldmahuline ususõda kõvaks, aga üldiselt oleksime me siis 100 aastat Euroopa arengus tagasi.
                                OT kuid,
                                100 aastat või veidi rohkem tagasi tunduks päris elatav, võrreldes sellega mis tänaseks euroopast saanud on. võrdle nx aastaid 1900 ja 2015?
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X