320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Mis olukorras muidu mingeid rahuvalvajaid kasutatakse konfliktipiirkonnas? Äkki oleks mõistlik rahuvalvajaid kasutada kes jälgiks näiteks Minski leppe täitmist..
    1. Et rahuvalvajaid kasutada peaks olema ka rahu, mida valvata.
    2. Mõne üksiku erandiga on (ÜRO) rahuvalveoperatsioonid läbi ajaloo suhteliselt munadeta üritused olnud ja eriti sellises konventsionaalse konflikti olukorras oleks see samuti täiesti lootusetu üritus.
    3. Venemaa ja Hiina blokeerivad selle ettepaneku igal tasandil (ÜRO).
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

      1. Et rahuvalvajaid kasutada peaks olema ka rahu, mida valvata.
      2. Mõne üksiku erandiga on (ÜRO) rahuvalveoperatsioonid läbi ajaloo suhteliselt munadeta üritused olnud ja eriti sellises konventsionaalse konflikti olukorras oleks see samuti täiesti lootusetu üritus.
      3. Venemaa ja Hiina blokeerivad selle ettepaneku igal tasandil (ÜRO).
      Lühidalt oleks võinud kirjutada, et Venemaal on vetoõigus.

      Kommentaar


        Repinski on ikka uus tase.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Repinski on ikka uus tase.
          Aga ikkagi võtaks 10 Repinskit 1 Grünthali asemel.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Aga ikkagi võtaks 10 Repinskit 1 Grünthali asemel.
            Ei võtaks, pigem 10 Grünthali kui 1 Repinski

            Kommentaar


              Ma ei võtaks kumbagi.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ma ei võtaks kumbagi.
                JuriM heaolu huvides võib siiski Grünthale võtta, kuna Jurim on reaalselt ülimalt äärmuslk ja sellised inimesed on ühiskonnale ohtlik nähtus ning nende torkimine ainult distsiplineerib neid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  JuriM heaolu huvides võib siiski Grünthale võtta, kuna Jurim on reaalselt ülimalt äärmuslk ja sellised inimesed on ühiskonnale ohtlik nähtus ning nende torkimine ainult distsiplineerib neid.
                  Ah ole nüüd. JuriM on sama äärmuslik kui sina v mina. Ainus äärmuslik asi tema puhul, on tema naiste eelistus, kus mees ikka eelistab naiskulturiste, kes ta korralikult haardesse võtaks.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                    Ah ole nüüd. JuriM on sama äärmuslik kui sina v mina. Ainus äärmuslik asi tema puhul, on tema naiste eelistus, kus mees ikka eelistab naiskulturiste, kes ta korralikult haardesse võtaks.
                    Huvitav palju seal virgin wolfi kommuunis sönavabaduse indeks on?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                      Ah ole nüüd. JuriM on sama äärmuslik kui sina v mina. Ainus äärmuslik asi tema puhul, on tema naiste eelistus, kus mees ikka eelistab naiskulturiste, kes ta korralikult haardesse võtaks.
                      Appi! Sorry, et ma sind kahe oma tuttavaga traumatiseerisin!

                      Ma ei ole mingit pidi äärmuslik, pigem suht keskel igalpool

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        Appi! Sorry, et ma sind kahe oma tuttavaga traumatiseerisin!

                        Ma ei ole mingit pidi äärmuslik, pigem suht keskel igalpool
                        Eks sa oled ikka, aga ega ma nüüd full isiklikult kellelegi pihta midagi otse loomulikult ei suuna ja pole nende pikkade aastate jooksul kuskil foorumis seda ka kunagi teinud. Samas sa ei saa nüüd küll väita, et sa ei ole äärmuslik ja suht keskel igalpool. Sa oled ikka väga äärmuslik feminismi ja muudes sellistes valdkondades ja täiesti põhjendamatult tembeldad läbi oma vaate suure osa ühiskonnast madalamaks kihiks ning see ongi selge märk äärmuslikusest. Minul on samamoodi äärmuslike seisukohti kahtlemata ja ma ei hakkagi erinevalt sinust ja mõnest teisest üldse seda teismelise tasemel salgama. Ongi normaalne selliste asjadega torkida ning kui keegi mässama hakkab, siis ongi märk ohtlikust äärmusest.

                        Kommentaar


                          Huvitav kas läänemaailma otsustajate seas on ringi liikunud ka mõte, et kui nüüd Ukrainas sõda lahti läheb, siis näiteks need isehakanud rahvavabariikide juhid ja päkapikk ka maha koksatakse, nii nagu seda tehti saddami, gaddafi, bin ladeni ja isise ning al-qaeda juhtidega. Miskipärast on tunne, et kui putin ära koristada, siis rahuneks see maailma päris korralikult. Ses mõttes on putini seis tunduvalt sitem kui lääneriikide juhtide oma, sest lääneriikide juhtidel pole sellist mõju kui seda on putinil oma riigis. Ükskõik keda Bidenist, Macronist, Johnsonist, Stoltenbergist või Scholzist maha koksata ei ole sellel sellist mõju
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Eks sa oled ikka, aga ega ma nüüd full isiklikult kellelegi pihta midagi otse loomulikult ei suuna ja pole nende pikkade aastate jooksul kuskil foorumis seda ka kunagi teinud
                            oi, kes selle vahva üllitise mu postkasti läkitas siis?

                            Algselt postitas Nasfal
                            Miks sa nüüd oma käsi näos smile ei postita. Nagu püksi sittund kass mitte midagi vastata ei oska. Kunagi taburetil seisad nöör kaelas, mis võib vaadates su arusaama ikka õige pea juhtuda, aga õnnetus nagu sa oled ja ei julge tabureti alt ära lükata, siis saada mulle sõnum ning ma tulen külma südamega ja aitan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Huvitav kas läänemaailma otsustajate seas on ringi liikunud ka mõte, et kui nüüd Ukrainas sõda lahti läheb, siis näiteks need isehakanud rahvavabariikide juhid ja päkapikk ka maha koksatakse, nii nagu seda tehti saddami, gaddafi, bin ladeni ja isise ning al-qaeda juhtidega. Miskipärast on tunne, et kui putin ära koristada, siis rahuneks see maailma päris korralikult. Ses mõttes on putini seis tunduvalt sitem kui lääneriikide juhtide oma, sest lääneriikide juhtidel pole sellist mõju kui seda on putinil oma riigis. Ükskõik keda Bidenist, Macronist, Johnsonist, Stoltenbergist või Scholzist maha koksata ei ole sellel sellist mõju
                              Putjat peaks ikka Xi või Erdoganiga vördlema. Väga ei usu, et kui Putin kukub, siis avasüli demokraatia vastu vöetakse ja köik ilus. Tuleb uus ja vöibolla veel hullemgi aferist pukki, tibla jääb tiblaks. mitmetuhande aasta pikkuse Impeeriumi armastuse tunnet ühe suva juhi koksamisega ei kustuta.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust

                                oi, kes selle vahva üllitise mu postkasti läkitas siis?
                                Muidu see oli sellepeale, et sa ulusid mul privaatsõnumites nagu emo, kes tahaks enesetappu teha ja kuna sa oled varikonto, siis ilmselgelt ma vastangi nagu ühele varikontole vastama peab seega mida siin imestada on? Varikontoga ei saa minna full isiklikuks ja see, et sa neid asju siia copyd näitab su taset. Skänk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X