320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ummi Reinsalu medalitagastusidee tuules;et miks ükski väljaanne Annuškat poleküsitlenud,et mida tema sõjast arvab?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Ma olen ausalt ja vabatahtlikult nii ajupestud Ukraina ja Lääne meedia poolt, et ma usun põikpäiselt neid ja mu arust vōiks Venemaa mättasse lüüa sirgelt. Põhimõtteliselt olen ma nagu Vene inimene, aga teiselpool rindejoont. Ei pea väitlema Venemaaga, kas nad tegid või ei teinud, ei pea pead langetama ja vabandama Venemaa ees ja mingit diplomaatilist pläma ajama.
      Mu arust võiks Vene lipuga ja muu sümboolikaga avalikus ruumis vehkimise kriminaliseerida. Miks peab venelastega koguaeg siidikinnastes tegelema?
      Samuti loodan ma, et UKR tegutseb nagu Mossad tegutses Müncheni OM terroriakti järgselt - Butša mõrvarid järjest maha lüüa et mingigi õiglus saavutada.
      Kui sa toetad Venemaad selles sõjas, oled sa Meie vastu.

      P.S meil oleks vaja munadekasvatamises eeskuju võtta Lätist ja Leedust. Näiteks Lätis ei saa Vene kodanikud vähemalt aasta aega juba pangakontot avada aga meil?

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Point ei ole selles ju. Venelastes on kasvatud viha (ukrainlaste vastu eriti palju) teiste rahvuste vastu. Mõne rahvuse vastu rohkem, mõne vastu vähem. Mõnel väljendub see rohkem, mõnel vähem. Ülim rahvas, seab alati õigluse jalule. Aga peab alati dominant olema. Ja nad ei vabanenud sellest Nõuka lagunemise järel. Ja nad ei vabanegi sellest. Aga nüüd Putin and co. tõstsid selle taas üles ja võimendasid. Ja mängivad sellega. Ja neil pole tagasiteed. Nad on kogu riigi tühjaks röövinud. Kõik need miljardid, need oleks võinud selle riigi nii heaks ja nii võimsaks teha. Selle asemel on see türastunud ajudega sitt.

        Aga mitte see ei ole isegi kõige kurvem. Vaid see, et Eestis, Lätis, Saksamaal on hulk venelasi, kes pimesi usuvad seda ja jälgivad. Ma postitasin täna enda storydesse Bucha kaadrite tviite. Tulemus: 1. endine kolleeg blokeeris mu ära, ma blokeerisin ühe tüübi ära pärast seda, kui ta satus errorisse, kui ma näitasin, et ta tviidid fake news'st on skämm. Sain sõnumi isalt. Ja see on kõige keerulisem. Ei tea, kuidas teha. Praegu ma ikka mõtlen, kuidas vanemate juurde minna. Hetkel olen tujus, kus tahaks kõik perse saata.
        Sul megatuline õigus. Mina isiklikult ei usu, et "telekavaataja isa" (see ei ole mõeldud pahatahtlikult) sanktsioonidega kuidagi mõjutab.

        Aga küsisin sult ka varasemalt, kuid anglesid mööda - Eesti ja Venemaa sõda. Full HU. Kumma eest relva haarad? Minu ja kaalaga koos täristame sibulatele?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

          Sul megatuline õigus. Mina isiklikult ei usu, et "telekavaataja isa" (see ei ole mõeldud pahatahtlikult) sanktsioonidega kuidagi mõjutab.


          Aga küsisin sult ka varasemalt, kuid anglesid mööda - Eesti ja Venemaa sõda. Full HU. Kumma eest relva haarad? Minu ja kaalaga koos paneme sibulatele? : )
          Ma toona vist vastasin ka. Vene maailmal (ma mõtlen seda Putini maailma ja neid zombisid) ei ole kohta kuhugi laieda. Ma olen selle vastu.
          PS! Ma olen küll suht kasutu sõjas ja saan ilmselt kohe surma, aga see sitt ei tohiks levida ja selles sitas elada ei taha.
          Muide, mul on Venemaal 2 one, 3 onupoega, nende lapsi... Ja ei kipu sinna riiki minema. Ei taha lihtsalt ja no arvestades mu retweete, siis vangistus oleks ilmselt soolas.
          Küll aga seal on inimesi, kellest on südamlikult kahju. Need inimesed, kes üritavad midagi ette võtta. Nii palju kui saab, aga neid ümbritseb lihtsalt põrgu. Kahju. Aga nende pärast ei valuta mu süda nii palju, kui süütute surmade pärast, mida nende värdjate varaste valitsus põhjustab.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Ma toona vist vastasin ka. Vene maailmal (ma mõtlen seda Putini maailma ja neid zombisid) ei ole kohta kuhugi laieda. Ma olen selle vastu.
            PS! Ma olen küll suht kasutu sõjas ja saan ilmselt kohe surma, aga see sitt ei tohiks levida ja selles sitas elada ei taha.
            Muide, mul on Venemaal 2 one, 3 onupoega, nende lapsi... Ja ei kipu sinna riiki minema. Ei taha lihtsalt ja no arvestades mu retweete, siis vangistus oleks ilmselt soolas.
            Küll aga seal on inimesi, kellest on südamlikult kahju. Need inimesed, kes üritavad midagi ette võtta. Nii palju kui saab, aga neid ümbritseb lihtsalt põrgu. Kahju. Aga nende pärast ei valuta mu süda nii palju, kui süütute surmade pärast, mida nende värdjate varaste valitsus põhjustab.
            Ei või jah küsimus oli tegelikult ju... Paneme koos sinu ja kaalaga törr törr törrr või oled vastu?

            Ma soovin siin jõuda poindini ja mul on veidi kahju, et sa oled subjekt sellel teemal. Aga kui sulle ka kaala ei sobi, siis... tõestasin pointi...

            Väsitav on kuulata neid if/then/me2 jutte kuidas nii ja naa. Ütle, et "plastic, paneme koos kaevikus" - ja piisab.

            Mina vastan, et hui panen sinuga koos kaevikus, sest teise võimaluse puhul ma olen siit esimesena läinud. Ja seda selllepärast, et ma ei viitsi küll oma elu ja lapse ja tulevikus sündimata laste hinnaga mingi semi-sibulariigi eest surra. Kes surevad - igavene austus.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

              Ei või jah küsimus oli tegelikult ju... Paneme koos sinu ja kaalaga törr törr törrr või oled vastu?

              Ma soovin siin jõuda poindini ja mul on veidi kahju, et sa oled subjekt sellel teemal. Aga kui sulle ka kaala ei sobi, siis...
              Kui sa oled sõjas kaevikus, mis vahet sel on, kas kaala või keegi teine on kõrval? Ma päris täpselt ei saa aru, mida sa püüad saavutada
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                Kui sa oled sõjas kaevikus, mis vahet sel on, kas kaala või keegi teine on kõrval? Ma päris täpselt ei saa aru, mida sa püüad saavutada
                Seda, et kas sina oled kaalaga koos või mitte. Sotsioloogiline uurimus või nii. Kumma poolt oled, meie või nende. Lihtne ei/jah vastus ju tegelikut? Võime ka koos nahhui tõmmata. Aga see pidev hala sul siin. Ole siis aus. Kas annad koos romarioga kuuli sibulale kerre või annad talle kerre. Igale kodanikule lihtne vastata ju? Saad isegi öelda, et tõmbad uttu nagu plastic.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                  Ei või jah küsimus oli tegelikult ju... Paneme koos sinu ja kaalaga törr törr törrr või oled vastu?

                  Ma soovin siin jõuda poindini ja mul on veidi kahju, et sa oled subjekt sellel teemal. Aga kui sulle ka kaala ei sobi, siis... tõestasin pointi...

                  Väsitav on kuulata neid if/then/me2 jutte kuidas nii ja naa. Ütle, et "plastic, paneme koos kaevikus" - ja piisab.

                  Mina vastan, et hui panen sinuga koos kaevikus, sest teise võimaluse puhul ma olen siit esimesena läinud. Ja seda selllepärast, et ma ei viitsi küll oma elu ja lapse ja tulevikus sündimata laste hinnaga mingi semi-sibulariigi eest surra. Kes surevad - igavene austus.
                  Kui paindlik oled sellega muidu? Kui 10% oleks sibulaid kas siis sureksid Eesti eest? 1%? 0.1%?

                  Kommentaar


                    Kurjus levib seni kuni sellel lastakse levida. Põgenemine ei aita.

                    Also, ärme siis, nahhui, ehita kaitseväge, kus kaevikus sureme, vaid teeme nii kõva kaitseväe, kus me ei sure kodumaa eest, vaid tapame selle kaitseks.

                    Mu meelest on see kv sendiveeretamine päris naljakas. Oma isadele, vendadele, poegadele, peikadele, onudele ja vahel ka tädidele ei taha osta normaalseid relvasüsteeme ja isikukaitsevahendeid? Oma tsiviilisikuid ei taha kaitsta varjenditega?

                    Kommentaar


                      Võtke rahulikult nüüd. Sellist sõda saab isegi vatistan ainult ühe korra pidada. Sellise all mõtlen Teise maailmasõja taktikaga, 70ndate nõuka tehnikaga, minna lääne relvade ja luureandmetega Ukraina vastu. Kui nad peksa saavad (ja nad saavad), siis Narva jõe taga võib mingi väe küll kokku saada, aga see saab olema ainult absoluutne põhjakaabe. Kõige lollimad burjaadid ja tsetseeni pätid ja mõned õppustel liiga madalalt langevarjuhüppe sooritanud VDV klounid. NATO standardiga väele oleks see nagu lasketiirus käik, lihtsalt sihtmärgid on mingid elusolendid, inimesi seal väes enam eesliini ei ole, ka venelaste lollusel on mingid piirid. Praegu veel nad on lihtsalt täielikus denial faasis, aga varsti see jõuab kohale millised tapatalgud nende omad kindralid neile korraldasid. Seda saab propaganda abil loomulikult veidi edasi lükata, aga seda hullem on see hetk võimudele kui tegelikkus kohale jõuab.

                      Tuletame meelde noorematele, NLiidu kukutas majanduslikult Reagani tähesõdade bluff ja Afghaani sõda moraalselt. See võttis tollal muidugi rohkem aega, aga see oli ka aeg enne internetti. Nüüd kui paneme valemisse sisse Ukraina sõja hävingu kiiruse ja mastaabi ning tõsiasja, et hetkel on juhtkond veel kordades rohkem sõjaväe moderniseerimiseks mõeldud raha lihtsalt ära varastanud, siis mitte mingit reaalset väljapääsu situatsioonist neil enam ei ole.

                      Kommentaar


                        Kõik on okei. Ma ei saanud algul aru, mida plastic mõtles.

                        Võib olla poleks pidanud oma kogemusi jagama nii palju viimasel ajal.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                          Seda, et kas sina oled kaalaga koos või mitte. Sotsioloogiline uurimus või nii. Kumma poolt oled, meie või nende. Lihtne ei/jah vastus ju tegelikut? Võime ka koos nahhui tõmmata. Aga see pidev hala sul siin. Ole siis aus. Kas annad koos romarioga kuuli sibulale kerre või annad talle kerre. Igale kodanikule lihtne vastata ju? Saad isegi öelda, et tõmbad uttu nagu plastic.
                          Kui telekavaataja ütleb, et Putin on saast, siis on mu arust selge, kelle poolt ta on. Sõjas pikka pidu tal pole, sest teda peetakse natsiks ja äraandjaks, kes ei jaga Putini ideaale.

                          Kerget lahendust siin ei ole, sest venelastel on aastasadadega sisse juurdunud impeeriumimentaliteet ja et KÕIK tahavad neid alati hävitada. Kahjuks Hitler andiski oma sissetungiga lõpmatuseni lüpstava narratiivi venelastele. Mis on huvitav, et iga päevaga aina enam hakkab tunduma, et äkki Hitleril oli õigus, et Venemaa venelased on untermensch (just Venemaa venelased, mitte mujal)? Lisaks veel see müütiline "vene hing", mis on tegelikult tühipaljas ettekääne, et varjata selle rahvuse perssekukkunud olemust.

                          Tõsiasi on ka see, et kahjuks rahvas kindlasti Putinit ei kukuta - need kümned tuhanded ei ole piisav, et seda teha ning miljonid ei tule never meelt avaldama, Putin teab seda ja kasutab hirmu ja terroritaktikat ning venelane lasebki alandlikult pea norgu - nagu nad ALATI on teinud, kui liidrid neid nahutavad. Kui, siis paleesisene pööre ehk on õhkõrn lootus.

                          Veel on naljakas, et ükspäev kuulsin, kuidas 2 minu venelasest sõpra üksteist norisid ja nad kasutasid sõna "kuradi venelane" üksteise kohta solvaval eesmärgil.

                          Sestap on SUUR vahe venelasel ja venelasel.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Vähemalt youtube`s liigub venelaste poolt jutt, et azovlased lasid ise Mariupoli teatri seespoolt õhku. Keegi spetsialist võiks seda kommenteerida. Hetkel tundub küll, et pidi ikkagi mingi pomm või rakett pealtpoolt kaela kukkuma
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Mida seal kommenteerida? Täielik pläust. Azovlastel parematki lõhkeainega teha. Tiblasid taevasse lasta. Lisaks, ilmselgelt oleks see tegevus, lõhkeainetassimine jms jäänud kellegi videole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X