320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust

    Ma üritan tõestada, et viimaset kuus aastat pole ametlike reitinguagentuure mõtet uskuda. Ungari viimased valimised on väga heaks näiteks kus valitseva partei ja suurima opositsiooni koosluse toetused olid paar päeva enne valimisi tasa. Valimistel aga sai opositsiooni kooslus - 19 % sellest mida eelnevad küsitlused näitasid. Viga on reitingu agentuurides mis siis küsitlevad ühte ja sedasama valimit mis enamikul on pealekauba naeruväärselt väike.

    Jobik oli ühinenud opositsioonis aga nüüd on ta suudetud konservatiivseks parteiks ülendada. Et ma ei tea? Need pool rohelised seal kusagil? Natsid? Juuvist , rohelised on alati vasakpoolsete kalduvustega. Go figure.
    Oot, mida sa nüüd väita püüad? Võta Ungari küsitlused uuesti lahti, 19% on küll veidi suurem kui prognoositud, aga Orbani edu oli ka küsitluste järgi üle 10%.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

      Oot, mida sa nüüd väita püüad? Võta Ungari küsitlused uuesti lahti, 19% on küll veidi suurem kui prognoositud, aga Orbani edu oli ka küsitluste järgi üle 10%.
      Novembris oli ühinenud opositsioon veel korra ees. Pärast seda läheb kergeks miinuseks. Vahepeal ollakse isegi tasa. Kusagil aga ei paistnud, et nii suur kaotus tuleb.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek

        Võta ise lahti. Kuni jaanuari lõpuni oli opositsion ees. Veebruaris - märtsis natuke taga kõikudes -2 ja -10% vahel. Paar päeva enne valimisi oldi jälle tasa. Lõpptulemus -19%.
        Screenshot_2022-04-10_at_20.44.16.png?width=1778&height=1100.png

        Puust ja punaseks.

        1) Jaanuari lõpp. Opositsioon on Fideszist kaugel maas. Graafikul tähistatud numbriga 1.
        2) Viimati oli opositsiooni toetus Fideszist kõrgem millalgi novembri keskpaigast veidi hiljem. Graafikul tähistatud numbriga 2.
        3) Märtsi lõpus, kui viimati graafikut uuendati, oli Fideszi ja opositsiooni vahe üsna samas suurusjärgus nagu sinu poolt viidatud jaanuari lõpus. Olulisi kõikumisi perioodil jaanuari lõpp-märtsi lõpp ei toimunud. Graafikul tähistatud numbriga 3.

        Kas sa oled purjus, troll või loll?

        e: Üks alternatiivne graafik ka. Politico on vist erinevalt Wikipediast polle filtreerinud ja ebausaldusväärsemad välja jätnud: https://www.politico.eu/europe-poll-of-polls/hungary/

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust

          18% üleriigiline toetus venitab ta vaevu teise ringi.
          28,1%.

          Kommentaar


            Ma ootan igatahes põnevusega, kuidas comeback tuleb.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

              Kas sa oled purjus, troll või loll?
              Istu oma graafikud endale sisse. Omad vead ma parandasin kohe peale postitamist ära. Üldplaanis midagi ei muutunud.

              Prantsusmaal madal valimisaktiivsus. Kahjuks teises voorus Makaron koos Le Peniga. Kaotajateks prantslased ise. Hoolimata lõpptulemusest.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Euroopa energiaettevõtted leiavad lahendusi, et säilitada Venemaa toornafta tarne, rahustades samal ajal avalikku arvamust ja investoreid tänu salakavalatele meetoditele, selgub Bloombergi reportaažist.


                Ma ei teagi nüüd. Kuidas sellist asja nimetada.
                Raha vist tõesti ei haise.
                Kas selliseid kompaniisi ei saaks ka sanktsioonide alla panna?
                Kui on null siis olgu null.
                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  Vilniuses värviti teatavasti vene saatkonna ees olev järv verekarva punaseks. Nüüd ujus olümpiavõitja Ruta Meilutyte seal järves protestiks sõja vastu . Väga võimas vaatepilt. Ükski Eesti sportlane pole vist midagi ligilähedastki teinud ? Tõsi tehti käsitsi joonistatud plakatiga #üheskoos. Noh jah ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Vilniuses värviti teatavasti vene saatkonna ees olev järv verekarva punaseks. Nüüd ujus olümpiavõitja Ruta Meliutite seal järves protestiks sõja vastu . Väga võimas vaatepilt. Ükski Eesti sportlane pole vist midagi ligilähedastki teinud ? Tõsi tehti käsitsi joonistatud plakatiga #üheskoos. Noh jah ...
                    Linnavalitsus värvis ju teed punaseks ja kõik hipid kihutasid mööda neid. Samuti väga võimas ning osaleda saavad kõik, mitte ainult olümpiavõitjad.

                    Kommentaar


                      Sul on vist hommikune Z täht juustesse lõikamata jäänud ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Sul on vist hommikune Z täht juustesse lõikamata jäänud ?
                        Samas kui peipsi järve suudaks punaseks värvida ja Rait Ratasepp seal käed seotuna 100x triatloni uhaks, oleks vägev küll.

                        Ma ei tea ainult, kuidas sellised asjad Ukraina terviklikust säilitada aitavad, või naisi ja lapsi päästavad, kellega kirjeldamatuid asju tehakse. Ütle sina mulle…

                        Kommentaar


                          See Mart Helme sõnavõtt... ma muidu riigikogu klähvimisi ükskõik, mis erakonna esituses alati hea huumorina võtnud, mida vessarit tõmmates netis hea vaadata, aga täna vist esimest korda reaalselt mul tekkis sisemine viha ja ma arvan, et võin esimest korda kasutada seda ära leierdatud ütlust, et mul hakkas inimesena halb. No mv lihtsalt...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            See Mart Helme sõnavõtt... ma muidu riigikogu klähvimisi ükskõik, mis erakonna esituses alati hea huumorina võtnud, mida vessarit tõmmates netis hea vaadata, aga täna vist esimest korda reaalselt mul tekkis sisemine viha ja ma arvan, et võin esimest korda kasutada seda ära leierdatud ütlust, et mul hakkas inimesena halb. No mv lihtsalt...
                            olen sama meelt. mis paneb muretsema – sulle kukkus pähe midagi?

                            Kommentaar


                              Hakka või karmasse uskuma... venelaste Musta mere laevastiku libulaev läks täpselt sinna kus ühe vene sõjalaeva koht on! Maailma ajaloo kõige kulukama ja samas ka kõige käpardlikuma invasiooni karikas jääb lähimaks tuhandeks aastaks kindlalt venelaste kätte hoiule.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                                olen sama meelt. mis paneb muretsema – sulle kukkus pähe midagi?
                                Ilmselgelt kukkus, kuidas ma muidu nii madalale langesin, et sinuga sama arvamust jagan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X