320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Nihe on käinud erinevatelt pooltelt, ilmselt see on mingi netiajastu teema.
    Ei saa ka välistada, et su pildil olid lihtsalt provokaatorid, kes läksid teadlikult vastavatel eesmärkidel kohale. See poleks midagi uut, selliseid asju on varemgi olnud. Näiteks kuskil 25 aastat tagasi kirjutas keegi Narvas asuvatele vene koolide seintele sõimu ja ähvardusi venelaste suunal. Hiljem selgus, et asja taga on Narva allilmaliidrid, kes üritasid sellega kapo tähelepanu suunata oma tegudelt nö rahvustevahelise vaenu õhutamisele.
    provokaatorid? Netiajastu? natuke võiks ikka vähe kriitiliselt ka vaadata, mida see ekre seltskond on aastaid kütnud. Madison räägib eile suure suuga seda juttu, et kui nad koalitsiooni saavad, siis lasevad kohtunikel, kel pead õlgadelt ei ole vaja lõigata, Mikseri riigireetmises süüdi mõista. Sirgel mollil ja sirgelt kaamerasse. Ju siis on tegu allilmaliidrist provokaatoriga.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      EKRE toetajate vägivalla õigustamine Tarandi vastu omab sarnaseid jooni seksuaalvägivalla toime pannud ründaja õigustamisena: ohver ise on süüdi, mis ta sinna ronis (normaalsed naised on öösel kodus), väike nügimine ja lõpuks kui ta poleks tahtnud, siis oleks pikemat seelikut kandnud.
      Kiiduväärt, et oled sm Ossinovski seisukohta põhjalikult lugenud sest ta tõi sama näite. Ei teagi, kas tegid copypaste või olid kaval ja kirjutasid muudetud sõnastusega ümber?

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        EKRE toetajate vägivalla õigustamine Tarandi vastu omab sarnaseid jooni seksuaalvägivalla toime pannud ründaja õigustamisena: ohver ise on süüdi, mis ta sinna ronis (normaalsed naised on öösel kodus), väike nügimine ja lõpuks kui ta poleks tahtnud, siis oleks pikemat seelikut kandnud.
        Pigem on sarnasus sellega, kus inimene teab, et kohvi on kuum. 50/60, kas saab kõrvetada. Kõrvetab keelt. Annab kohvimüüja kohtusse. Ega meil siin Iirimaa ole...ma loodan.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          provokaatorid? Netiajastu? natuke võiks ikka vähe kriitiliselt ka vaadata, mida see ekre seltskond on aastaid kütnud. Madison räägib eile suure suuga seda juttu, et kui nad koalitsiooni saavad, siis lasevad kohtunikel, kel pead õlgadelt ei ole vaja lõigata, Mikseri riigireetmises süüdi mõista. Sirgel mollil ja sirgelt kaamerasse. Ju siis on tegu allilmaliidrist provokaatoriga.
          Jäta lapsik jutt, see pea mahavõtmise lause oli ju selgelt kunstiline väljend. Kui jalkakommentaator ütleb, et mängija X on puujalg või kui treener karjub mängijale Y, et ma löön su maha, siis võtad seda üks-ühele?

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Kiiduväärt, et oled sm Ossinovski seisukohta põhjalikult lugenud sest ta tõi sama näite. Ei teagi, kas tegid copypaste või olid kaval ja kirjutasid muudetud sõnastusega ümber?
            Ei ole Ossinovski seisukohaga tutvunud (ei kuulu minu lemmikute hulka) aga kui jagad allikat siis viskan pilgu peale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Pigem on sarnasus sellega, kus inimene teab, et kohvi on kuum. 50/60, kas saab kõrvetada. Kõrvetab keelt. Annab kohvimüüja kohtusse. Ega meil siin Iirimaa ole...ma loodan.
              See võrdlus oleks siis pädev, kui müüja süüdistaks ostjat, et nahhui sa üldse tellisid musta kohvi, sest meil joovad kõik lattet ning lubaks kõik teed joovad inimesed ülesse puua.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust

                EKRE toetajate vägivalla õigustamine Tarandi vastu omab sarnaseid jooni seksuaalvägivalla toime pannud ründaja õigustamisena: ohver ise on süüdi, mis ta sinna ronis (normaalsed naised on öösel kodus), väike nügimine ja lõpuks kui ta poleks tahtnud, siis oleks pikemat seelikut kandnud.
                Pigem võiks võrdluseks tuua järgmise näite. Mingi kabjamammi tuleb peole, kahmab su "mikrofoni" ja hakkab sellesse "rääkima" vastu sinu tahtmist, lükkad raisa põrandale pikali...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Jäta lapsik jutt, see pea mahavõtmise lause oli ju selgelt kunstiline väljend. Kui jalkakommentaator ütleb, et mängija X on puujalg või kui treener karjub mängijale Y, et ma löön su maha, siis võtad seda üks-ühele?
                  Gallacher sa oled muidu jätnud üsna aruka mulje aga see õlekõrtest haaramine, et kuidagigi õigustada EKRE metoodikat on nüüd küll huvitav. Omasi saab ka nii toetada, et kõike pimesi heaks ei kiida. Mõistan kui sulle meeldivad EKRE poolt välja hõigatud väärtused ja mul pole selle vastu midagi aga kuskilt jookseb piir, mida enam ka toetajad ei tohiks märkamata jätta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                    Pigem võiks võrdluseks tuua järgmise näite. Mingi kabjamammi tuleb peole, kahmab su "mikrofoni" ja hakkab sellesse "rääkima" vastu sinu tahtmist, lükkad raisa põrandale pikali...
                    Palju tugevam "sõnum" oleks olnud Tarandi välja vilistamine ja see juures oma väärikuse säilitamine.
                    Tarand, kui tuntud provokaator saavutas nüüd oma eesmärgi aga see ei saa ega tohi õigustada sellist käitumist tema vastu.

                    Kommentaar


                      Tegelikult on heameel, et teatud hulk EKRE valijaid näitasid oma taset seoses selle Tarandi keissiga. Tarandi naeru täis nägu oli ka epicult hea. I love it

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        See võrdlus oleks siis pädev, kui müüja süüdistaks ostjat, et nahhui sa üldse tellisid musta kohvi, sest meil joovad kõik lattet ning lubaks kõik teed joovad inimesed ülesse puua.
                        Mis näite, viite sa muidu tõid? Millele ma vastasin, viitasin?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Jäta lapsik jutt, see pea mahavõtmise lause oli ju selgelt kunstiline väljend. Kui jalkakommentaator ütleb, et mängija X on puujalg või kui treener karjub mängijale Y, et ma löön su maha, siis võtad seda üks-ühele?
                          See treener sai oma keelekasutuse pärast noortekoondise kohast vabastatud ja Tiisler saaks ka tõenäoliselt piki päid kui eetris hakkaks jonnima milline puujalg Zenjov on. Ja poliitilisel erakonnal oma opositsiooni vägivallaga ähvardamine on vähe teistes mõõtmetes keiss.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Mis näite, viite sa muidu tõid? Millele ma vastasin, viitasin?
                            Sa vastasid sellele:

                            EKRE toetajate vägivalla õigustamine Tarandi vastu omab sarnaseid jooni seksuaalvägivalla toime pannud ründaja õigustamisena: ohver ise on süüdi, mis ta sinna ronis (normaalsed naised on öösel kodus), väike nügimine ja lõpuks kui ta poleks tahtnud, siis oleks pikemat seelikut kandnud.

                            Kordan: mitte miski ei õigusta sellist käitumist.

                            Kommentaar


                              Ma selle EKRE tuleviku arutelu osas ei saa aru, milleks jalgratast leiutada - vaadake Perussuomalaiste ajalugu ja käekäiku, ongi kõik selge. Üldplaanis täpselt sama ju, meil lihtsalt Madison ei anna veel päris Halla-Aho mõõtu välja, kes otse ütleks, et hunta tüüpi riigijuhtimine lahendaks sujuvalt kõik probleemid. Peaks EKRE puhul koalitsiooni mineku teema tõsiselt üles kerkima, läheb ühel hetkel erakond pooleks, sest osad tahaks ikkagi piruka juurde ja noh reaalselt ka midagi ära teha, samas kui teine kaader säilitab kenasti oma võimaluse reaalseid lahendusi pakkumata edasi kisendada, tarandeid peksta ja ülespoodud mikseritega riigikogu ees taidlemas käia.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                EKREs keegi Timo Soini mõistlikkuse mõõdu kannab välja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X