320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kusjuures ikka olen vaadanud neid, aga ei meenu päris nii teravat, aga võibolla jagad mõnda, mida sa täpselt silmas pead? Aga sellele ma vastu ka ei vaidle, et Ekre esindaja oli väga lahja ja ajas kohati ka korraliku jama suust välja, et oleks võinud ühe hingetõmbe võtta ja palju profesionaalsemaks jääda.
    Kiisleri stiil ongi selline olnud. Kunagi ajas ta Sõõruka röökima. Ligi on ka ballistiliseks läinud. Pigem tegi praegu täielikku möga ajav vastane talle ründamise meeletult lihtsaks ja see pole seotud erapoolikusega. Vaata näiteks Priit Kuuse intekat Ratasega. Seal rünnati ka sooja õhku ja lollust, aga mitte inimest ennast.

    Kommentaar


      Intelligentne inimene oleks täiesti adekvaatselt vastanud sellele "ründamisele", mitte hakanud soiuma, et Hitler oli lahe säga.
      Kodutöö tuleb ära teha. Ajakirjanik tegi ära, EKRE saatis esindaja mütsiga lööma, aga tase oli kahjuks selline, et polnud mütsigi kaasas ja see koht, kuhu müts käib - seal puhub tuul.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ekre on idiootide kari ja debiilikud...
        +1

        Olen selle analüüsiga päri.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          +1

          Olen selle analüüsiga päri.
          Kas sa oled Vilja Kiisler ja rebid asju kontekstist välja?

          Õnneks Hitleri Saksamaal kõik debiilikud ja idioodid saadeti laagrisse. Ma ei väida, et Hitler ei teinud palju halbu asju, aga kellele ei meeldiks kui kõik idioodid ja debiilikud on laagris?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kas sa oled Vilja Kiisler ja rebid asju kontekstist välja?

            Õnneks Hitleri Saksamaal kõik debiilikud ja idioodid saadeti laagrisse. Ma ei väida, et Hitler ei teinud palju halbu asju, aga kellele ei meeldiks kui kõik idioodid ja debiilikud on laagris?
            Saime juba aru, Hitler oleks sind TASUTA laagrisse saatnud, nahhui sa eputad siin sellega nagu mõni uusrikas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Saime juba aru, Hitler oleks sind TASUTA laagrisse saatnud, nahhui sa eputad siin sellega nagu mõni uusrikas.
              Sa said valesti aru. Ma ei öelnud, et sa oled sobimatu idioot ja debiilik ära rebi kontekstist välja. Ma ütlesin, et sa oled idioodina ja debiilikuna sobimatu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Sa said valesti aru. Ma ei öelnud, et sa oled sobimatu idioot ja debiilik ära rebi kontekstist välja. Ma ütlesin, et sa oled idioodina ja debiilikuna sobimatu.
                Palun saada mulle oma ema number või ütle talle edasi, et abordiks pole mitte kunagi liiga hilja.*

                *Sõnumi kiitis heaks MTÜ Kolmas Reich.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Palun saada mulle oma ema number või ütle talle edasi, et abordiks pole mitte kunagi liiga hilja.*

                  *Sõnumi kiitis heaks MTÜ Kolmas Reich.
                  Ega Aaria rass muidu ei kasva kui kõik aborti teevad. Maailm jääb muidu liidriteta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ega Aaria rass muidu ei kasva kui kõik aborti teevad. Maailm jääb muidu liidriteta.
                    Hahahahaa heakene küll aga sa ikka tead, et kogu natside mütoloogia on suuresti ühe mehe kokkuklopsitud luulud?
                    Vabandan ka Nasfali eest, et me seda teemat siin nüüd risustasime, kell võimu võib selle mujale tõsta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Hahahahaa heakene küll aga sa ikka tead, et kogu natside mütoloogia on suuresti ühe mehe kokkuklopsitud luulud?
                      Vabandan ka Nasfali eest, et me seda teemat siin nüüd risustasime, kell võimu võib selle mujale tõsta
                      Ole nüüd ega ma Mein Kampfi usuline ei ole. Aga nali naljaks ja võib selle teema tõesti rahus mujale ära tõsta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ole nüüd ega ma Mein Kampfi usuline ei ole. Aga nali naljaks ja võib selle teema tõesti rahus mujale ära tõsta.
                        Tean et sa ei ole ja lihtsalt lõõpisid

                        Kommentaar


                          Randjärv isegi ei tahtnud seda hüvitist. Tühine 21k kõigest

                          Kommentaar


                            Oi kui rõõmustav oli Mikseri demagoogilist praegu vingumist AK-s näha.
                            Nii hoida!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Oi kui rõõmustav oli Mikseri demagoogilist praegu vingumist AK-s näha.
                              Nii hoida!
                              Ta ei ole ainus! Kole naine Kadriorust, endine postimehe ajakirjanik Paet, alkofänn Tsahkna, kõik nutavad täiega! Eks siin foorumis ole ka selliseid, kes hetkel juba köit otsivad!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Täiesti siiras küsimus, et mis seal leppes üldse kirjas oli?

                                #puhkus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X