320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja nüüd siis Rohelised ette võetud. Kes on järgmine?

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Ja nüüd siis Rohelised ette võetud. Kes on järgmine?
      I'm not queer or something but I think Züleyxa is hot!

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ja nüüd siis Rohelised ette võetud. Kes on järgmine?
        Kõige rammusamad jäetakse siis viimasteks. Või siis nüüd erakonnad kelle liste pole veel avaldatud, viskavad ruttu paanikas pätte erakonnast välja, enne kui delfi avaldab?

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          No lisaks on tegu sündibändi Future Brain ühe liikmega ja lege roadtripmuuvi Rutsi Reis yhe kõrvalosatäitjaga (alukate väel kõva laksu all võib teda seal näha)
          Lisaks jooksis ta ju ka peaaegu alasti Rocki mängul väljakule, sokk võmba otsas ning kiri "SAKSAKULM" seljal. Tegudemees, got my vote.

          Kommentaar


            Suht üllatav kui erinevad tulemused Delfi ja Postimehe valimisrakendused annavad.. Delfi omaga saan suht 90% nõustuda, Postimees andis mingid eriti veidrad vastused

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Suht üllatav kui erinevad tulemused Delfi ja Postimehe valimisrakendused annavad.. Delfi omaga saan suht 90% nõustuda, Postimees andis mingid eriti veidrad vastused
              Sama siin. Postimehe arvates olen parempoolne liberaal ja peaks valima Reformi või Eesti 200, muidugi suurem osa meie kandideerijatest boikoteeris seda üritust. Delfi arvates 60% Eesti 200, 40% sotsid, üpris üllatav, arvestades, et sotsid oleks tõenäoliselt kõige viimane erakond, kelle poolt valiks.

              Kommentaar


                See DELFI oma on ikka korralik jura. Osadele küsimustele polegi mõistlikku vastust jne. Kirss tordil oli see, et KE, RE ja IRL olid kolm esimest ning täpselt sama % peal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Postimees andis mingid eriti veidrad vastused

                  Nädal tagasi: Erakonnad süüdistavad Postimehe valimiskompassi kallutatuses



                  Politoloog Martin Mölder selgitab
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    üks asi on see et küsimused/vastused veidi jura. Teine asi on see, et inimene valib ikka emotsiooni ja varem kujunenud arvamuse pealt ka suures osas. Mitte üks feminist ei hakka järsku nüüd ERKEt valima kui nad nüüd näiteks lubaks et viivad sisse mingi palgalõhe vähendamise teemad ja teeks igasse linna naiste turvakodud.

                    Kommentaar


                      No ma muutusin seal täielikult Sotsiaaldemokraadiks.. Samas kui Delfis oli see viimane.

                      Kommentaar


                        Delfi oma umbmääraste küsimustega pani mulle esimeseks Isamaa ja Ekre. Sotside ja e200ga ei ole 4/5 ajast mul millestki rääkida.
                        Postimehe must-valgemas: top5 4 ekre ja 1 Isamaa; min 5 4 sotsi ja 1 vaba. Niiet 2 eri testi aga põhiväärtused näitab ikkagi ära- eeldusel et inimesel neid ikka on
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          Delfi mootori tulemuste järgi olen ma 50/50 Reformi/Isamaa valija (mis on pigem õige), samas, kui Postimehe oma järgi absoluutselt ühemõtteliselt Reformi oma. Mitu tuttavat on vastutahtmist sotsideks väänatud, üks eriti liberaalne kodanik on Delfi arvates aga EKRE valija arhetüüp.
                          Ühesõnaga, huumor on kogu see valimismootorindus.

                          Kommentaar


                            Proovisin ka seda Delfi oma ja tundub, et olen Isamaa valija. Napilt ja võrdselt jäävad alla Reform ja EKRE. See, et sotsid viimaseks jäid, mind muidugi ei üllata. Kui poleks jäänud, oleks selle valimismootori vähimagi legitiimsuse kahtluse alla seadnud.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              See valmismootor loobib olematut raha ringi nagu ekre majandusprogramm

                              I2.Kas hallide passidega (ehk kodakondsuseta)
                              inimeste hulka on Eestis vaja vähendada?II.Kui suure palgaga peaks tasustama nelja aasta pärast kooliõpetajaid?
                              Õpetajate palk peaks siis olema 2400 eurot.

                              Õpetajate palk peab olema vähemalt 2000 eurot.

                              Õpetajate keskmine palk peab jõudma 2000 euroni.

                              Ei oma ses suhtes seisukohta.
                              Mis ma tegema pean, kui ma arvan et minimaalselt 2/3 suurune palgatõus ei ole väga mõistlik?

                              Kommentaar


                                Väljas on ka esimene tõsiseltvõetav uuring eelituste kohta: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...et?id=85169885
                                Nagu ma pakkusin, siis Eesti 200 toetus on seal 5% ringis. Üllatav on Isamaa ja Sotside paiknemine praktiliselt samas kohas, arvestades, et eriti Isamaa on ikka väga meeletutes kogustes raha vahepeal põletanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X