320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/mar...us?id=85195657 Hommikul lugesin seda ja mõtlesin, et kui nihkes peab olema inimene, kes sellist teksti toetada saab. Ma mõtlen siin eelkõige retoorikat, mitte niivõrd kajastatud ideid. Kui ma toetaks selgelt mingit erakonda, siis kui minu erakonna juht sellise teksti saadaks, siis ma ilmselt üritaks juhti vahetada või vahetaks erakonda.
    Miks sellist jama üldse avaldada?
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Jah, pealkirjas esitatud väide on meelevaldne, sest pea igas erakonnas on narkokurjategijaid ja ka vahele jäädud droogid on väga erinevad, kuid huvitaval kombel tulevad ikka erinevate erakondade juures välja kindel narkootikum, mis tooni annab.


      Kommentaar


        Suht meikib senssi ju tegelt?

        Rohelised – kanep
        Reform – amfetamiin ja ecstasy
        Keskerakond – fentanüül
        EKRE – GHB ehk korgijook
        Sotsid – kõike segamini
        Isamaa – amfetamiin

        Kommentaar


          Selle valimiste teema.
          Kes suudab endale rohkem varba peale kusta.

          Kommentaar


            Wow see ERR valimismootor on ikka maru keeruline..

            Kommentaar


              Selle ERRi kompassiga võib vist suht kergelt sattuda esimeseks Elurikkuse erakond. Selline tulemus teadaolevalt päris mitmel inimesel, mõõdikuid rohkem ja vähem näppides.. ka minul endal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Selle ERRi kompassiga võib vist suht kergelt sattuda esimeseks Elurikkuse erakond. Selline tulemus teadaolevalt päris mitmel inimesel, mõõdikuid rohkem ja vähem näppides.. ka minul endal.
                Ma sain ka sellise tulemuse, kuigi ka teiste erakondade protsendid on väga lähedased (sotsid vist ainsana selgelt madalamad aga see pole väga oluline). Ilmselt siis kõiguvad minu või erakondade (või mõlema) seisukohad erinevatel teemadel paremalt vasakule.

                Kommentaar


                  Eelarvamused ja emotsioonid mõjutavad reaalselt tehtavaid valikuid väga tugevasti. Neid inimesi, kes tahavad tugevat ja jõukat ühiskonda ning heal tasemel avalikke teenuseid, kuid sellegipoolest valimispäeval hääletavad Reformi, Isamaa, EKRE või mõne muu parempoolse partei poolt on päris palju.

                  Üldiselt kiidan ERR-i valimismootori juures võimalust küsimuse olulisust hinnata - tagab natuke nüansseerituma hindamise, kui muud analoogilised valmismootorid. Enda puhul tuli välja, et suurim ühisosa on rohelistega. Ei saa öelda, et väga mööda oleks läinud, kuid nende väikeparteidega on oht, et hääl läheb kompensatsioonimehhanismi kaudu üldse näiteks reformikatele, juhul kui valitud partei üle valimiskünnise ei saa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas diver Vaata postitust
                    Eelarvamused ja emotsioonid mõjutavad reaalselt tehtavaid valikuid väga tugevasti. Neid inimesi, kes tahavad tugevat ja jõukat ühiskonda ning heal tasemel avalikke teenuseid, kuid sellegipoolest valimispäeval hääletavad Reformi, Isamaa, EKRE või mõne muu parempoolse partei poolt on päris palju.

                    Üldiselt kiidan ERR-i valimismootori juures võimalust küsimuse olulisust hinnata - tagab natuke nüansseerituma hindamise, kui muud analoogilised valmismootorid. Enda puhul tuli välja, et suurim ühisosa on rohelistega. Ei saa öelda, et väga mööda oleks läinud, kuid nende väikeparteidega on oht, et hääl läheb kompensatsioonimehhanismi kaudu üldse näiteks reformikatele, juhul kui valitud partei üle valimiskünnise ei saa.
                    +1
                    Ka mulle meeldis ERRi-i valimismootori juures võimalus lisada vastustele kaal ning hiljem vaadelda kattuvusi/erinevusi erinevate erakondadega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      +1
                      Ka mulle meeldis ERRi-i valimismootori juures võimalus lisada vastustele kaal ning hiljem vaadelda kattuvusi/erinevusi erinevate erakondadega.
                      Eks ta lõpuks on ikka nii, et ega märkimisväärset vahet erakondade vahel ei tule - kõik üritavad ikkagi kuidagi kõigile meeldida ning ei ole ka ilmselt inimest, kes mõne erakonnaga 100% kattuks ja vahed tulevad väga väikesed. ERR-i puhul, kui kaalud väljalülitasin, olid kõik 61-65% sees, keda ma siis valima peaksin? Koos kaaludega jäid 59-65% sisse. Aga kaaludega välistasin esimesed kaks mõningate vaadete lahknemise põhjustel ja jälle selline minimaalne 5%-line erinevus. Ehk mingit valikut selle järgi küll teha ei saa.
                      Ühes osas panevad kõik kompassid muidugi samasse auku - kerge vasakpoolsus ja "liberaal-konservatiiv" skaala kohta võib öelda "keskel". Aga need valimised on jah sellised, et ei oska kohe üldse mingit valikut teha, viimasel ajal olen hakanud vist aga "vanale armule" vaikselt andestama, kedagi peab ju eelistama.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Tegin ERR-i valimismootori. Esimene oli 62%, teine oli miskit 47%. Kusjuures esimene oli see, kelle poolt hääletada tahan.

                        Tundub mõistlik.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Ühes osas panevad kõik kompassid muidugi samasse auku - kerge vasakpoolsus ja "liberaal-konservatiiv" skaala kohta võib öelda "keskel". Aga need valimised on jah sellised, et ei oska kohe üldse mingit valikut teha, viimasel ajal olen hakanud vist aga "vanale armule" vaikselt andestama, kedagi peab ju eelistama.
                          Et siis parem või vasak käsi?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mina ei ole keskmine, niiet minul on parim 80 ja põhjapartei 29. Väga hea mootor see erri oma.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Mul oli esimese protsent 76 ja viimasel 49. Kui kaalud välja lülitasin, siis "võitsid" sellest eelkõige ebasobivad parteid. Vahe võrreldes kaalutud tulemusega kahe viimaseks jäänud partei puhul 4 ja 5 protsenti väiksem. Sisuliselt moodustusid mul kaks gruppi. Sobivaimad neli parteid olid 5% sees, ülejäänud seltskond omakorda 7% sees.

                              Kommentaar


                                Mul oli päris mitu protsenti.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X