320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on work in progress juba - natuke peab ilmselt Isamaad mudima, aga tõenäoliselt õnnestub EKRE-l ka peaprokuröri kohale oma kandidaat läbi suruda.

    Minu meelest kõige lahedam oli Ratase pressikal see, et tal puudusid konkreetsed sisulised etteheited Lemettile. Aga noh, kui vaja teene korras midagi teha, siis ikka võib.

    Ahjaa, ja lahkumishüvitisi on ka tore maksta. Maksumaksja raha ju, las põleb.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      meil pole ühtegi etteheidet sulle... aa kle tõmbad nahhi ikkagi. amazing riik meil või kuidas nüüd kombeks öelda on meil riigimeestel.. jipikajee materfaker!
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Mina paneks maaeluminstriks on Tarmo Pukka!
        Ernits paistab olevat tõenäoline kandidaat.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          meil pole ühtegi etteheidet sulle... aa kle tõmbad nahhi ikkagi. amazing riik meil või kuidas nüüd kombeks öelda on meil riigimeestel.. jipikajee materfaker!
          Riigikogu liige ja kuulus enine telediktor Urmas Reitelmann avaldas sotsiaalmeedias ropusisulise rõõmuhõiske, kui kuulis maaeluminsiteeriumi kantsler Illar Lemetti vabastamisest.


          Keegi postitas väga hea kommentaari eelnevaga seoses:

          Kujutan ette juba Ratase kommentaari ja vabandust Reitelmanni poolt öeldu osas:" Saan Urmasest väga hästi aru, sest jõulud on tulemas ja sarnaselt Urmasele on ka minu lemmik film Die Hard."

          Kommentaar


            1 teeb korruptsiooni. 2 teatab politseisse. 1. mõistetakse süüdi ja lastakse lahti. 1 veel enne seda kui ametikohustustest vabastatakse ütleb, et see 2 tuleb minema saata. Ratas täidab käsku ja arvab, et kõik on ok.

            Keegi võiks palun öelda, et ma tegelikult olen väga valesti millestki aru saanud.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ma ei tea. Kui ma vaatan sellele vennale otsa juba, ma hakkan täiega naerma. Mis kuradima tohlakas see veel on. Meenutab veidi seda naabriplika sarjast Sokratest, ainult double bock on veel puudu.

              Kommentaar


                Vägev. Võimas. Kõva ports ajalugu on täna jälle sündinud.
                Urmas Reitelmann - aplaus. Mina tõesti ei tea kuhu selline sõnapruuk võiks sobida? Riigikokku rahvaesindajale kindlasti mitte.
                Mart Helme pressikas. Jälle võimas.
                Kogu selle kammi juures hakkab üha enam mind Isamaa närvi ajama. Istuvad ja keeravad pilgu lihtsalt ära. Häbi peaks olema. Ei saa valitsusest ära tulla, kuna siis ei saa pensionireformi tehtud? Aa, siis küll, Helmed konkreetselt sigatsevad ühiskonnas, aga meie siin Isamaas teeme pensioni süsteemi korda. Well done, helirvaldorseederpriitsibulmartluik
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Senise loogika järgi tuleks ka Eesti Prokuratuur selle info jagamise eest ametist vabastada.

                  Kommentaar


                    Mind lihtsalt huvitab, et mis hetkel ja kas üldse mingisugune piir kellelegi koalitsioonist vastu tuleb. Praegu tundub, et ükskõik mida EKRE oma armsatele koalitsioonikaaslastele ka välja ei pakuks, kõik võetakse rõõmuga vastu.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Oleks ikka võinud toimuda tulevahetus Ernitsa ja politsei vahel.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Ot valitsus pidi kukkuma ju, kui Järvik maha võetakse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Ot valitsus pidi kukkuma ju, kui Järvik maha võetakse?
                            köik mis Delfi pealkirja topib pole tösi.

                            Keegi ennustada julgeb, mis järgmiseks?
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Keegi ennustada julgeb, mis järgmiseks?
                              Ratas lapib olukorra ära, leitakse keegi asjalik uueks ministriks (nagu IT omaga läks) ning delfi pealkirjadele vaatamata püsib koos vähemalt järgmised 2 aastat.
                              Pikk opositsioonis olek teeb reformarid rahutuks ja Kaja saadetakse tagasi brüsselisse, kuhu ta palju sobivam ilmselt on. Indrek Saar vahepeal mõne sõna joristab, kuid siiski viib sotsid vaikselt ja järjekindlalt aina enam mõttetusse.

                              Jõulude ajal tuleb vaiksem periood ja nii ekre kui ka keskerakonna reiting hakkab tõusma

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                köik mis Delfi pealkirja topib pole tösi.

                                Keegi ennustada julgeb, mis järgmiseks?
                                Ee, seda ütles ju üks minister isiklikult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X