320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isegi põhiseadust saab muuta, loomulikult saaks seda pensionireformi tagasi pöörata, aga lihtsalt praktiliselt pole seda mõtet teha päris mitmel põhjusel.

    Kommentaar


      Sellise poliitilise apsakaga nagu pensionireformi tagasipööramine võiksid (või julgeksid) hakkama saada üksnes sotsid ja Ossinovski.

      Kommentaar


        See tagasipööramine oleks hetkel halvem variant, küll aga saaks ilmselt teha sügiseni võimalikult palju seletustööd teemal, mis variandid ja tingimused oleks inimestel selle raha kasutamiseks.

        Ma nii kardan seda nii 2022, kui paljud vähemteadlikud on selle raha füüsiliselt ära kulutanud ja me näeme neid esimesi emotsioone mis tuleb peale seda kui avastatakse, et näe ma ei suutnudki uut "Gamestopi" tekitada ja mingi 50 millli kõrvale panna.*

        Kommentaar


          See on küll huvitav teema et ida-virumaa venelased on pigem EKRE hääletaja. ju siis lihtsalt abieluküsimus ja põlevkivi teema on neile tähtsamad kui rahvuslus. Või on rahvuslus enam EKRE teema?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Need, kes ekre rahvuslusse usuvad, on samad vennad, kes arvavad, et Trump võitles tavainimese eest. Helmed on kiireim viis tagasi nõukogude liitu.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Need, kes ekre rahvuslusse usuvad, on samad vennad, kes arvavad, et Trump võitles tavainimese eest. Helmed on kiireim viis tagasi nõukogude liitu.
              Eesti rahvuslus ei pea iseenesest russofoobne olema, kui eesti keele oskajate arv venelaste seas kasvab kenasti.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                "Tegevuse eest, millega avalikult on kutsutud üles vaenule või vägivallale ... "

                Miks sellise asja keelamine probleem peaks olema? Mis see argument üldse on? Mis arvamus sul avaldamata jääb kui vaenu ja vägivalda õhutada ei või?
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar




                  Kes suudab selle video ära vaadata nii, et ta pausile ei pane ja pead patja piinlikusest ei suru on kõva vend. Mina ei suutnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    https://www.delfi.ee/news/paevauudis...72CTRCoESvDvwM

                    Kes suudab selle video ära vaadata nii, et ta pausile ei pane ja pead patja piinlikusest ei suru on kõva vend. Mina ei suutnud.

                    minu meelest oli päris armas moment!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Ütle sina mulle, pidi ju põhiseadusevastane keiss olema? Mis seal siis valesti on?
                      Lihtsalt öeldes vöiks selle uue seaduse järgi igasugust juttu ja teksti vaenu õhutamiseks vöi ebavördseks kohtlemiseks pidama hakata, kuigi pöhiseaduse järgi tsensuuri ei ole ja kehtib "söna on vaba" pöhimöte. Kasvöi siitsamast foorumist oleks siis Robert Sarve sugustel hulganisti materjali vötta, millega liiga uljaid ütlejaid/mötlejaid karistama saaks hakata. Libe tee.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        "Tegevuse eest, millega avalikult on kutsutud üles vaenule või vägivallale ... "

                        Miks sellise asja keelamine probleem peaks olema? Mis see argument üldse on? Mis arvamus sul avaldamata jääb kui vaenu ja vägivalda õhutada ei või?
                        Selle jaoks on juba seadused olemas.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          nonoh, mis see ERR tegi, et Annuse nii välja vihastas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            nonoh, mis see ERR tegi, et Annuse nii välja vihastas?
                            Alaveri toimiku uued materjalid: Tammjärv ja Annus olid asja enam segatud (4) - sellised pealkirjad ERR. Lisaks viited saates ilma tegeliku tõestuseta.

                            Väga peenelt üritatakse välja nihverdada oma ametipositsioonile ning "Pealtnägija" ei ütle kuidagi, et Annus oli dopingust teadlik" viidates, kuid tahaks arvata, et 90+ % lugejatest neid pealkirju ja viiteid nähes eeldab, et Annus oli asjaga seotud. Nüüd muidugi mõnus kurbi silmi teha "aga me ju kordagi ei öelnud". Seda olukorras, kus skandaal on tehtud ja palk välja teenitud. Ilmselt löövad shampaklaase kokku. Tubli töö.

                            Varastan LHV-st analoogia, millega päris nõus ei ole, aga olukorra absurdsust kirjeldab hästi:

                            -Kuulutame välja saate "Kas MK võiks olla pedofiil?"
                            -Ajame terve saate ümmargust ratast.
                            -Järgmine päev teatame, et me pole ju väitnudki, et MK oleks pedofiil...

                            Kommentaar


                              Ah, mine metsa. Sisuliselt paneb Annus tuima molliga aastaid Alaverile rahhi ja nüüd teeb suured silmad. Sa olid ja #usunveerpalu liige?

                              Ehk ma saan aru, et sulle on ajakirjandus kunagi kuskilt hinge sittund, aga veidi kahtlane ei tundu, et samad Erki Nool, Sõõrumaa ja kompanii lendavad kohe uuesti kaitsma, et eesti puhas tuleb puhaste silmade ja pudru pealt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ah, mine metsa. Sisuliselt paneb Annus tuima molliga aastaid Alaverile rahhi ja nüüd teeb suured silmad. Sa olid ja #usunveerpalu liige?
                                mõtlesingi kui kaua läheb. jätame seekord vahele vast?

                                kuna sa editisid, siis editin ka. et nii ongi õige, et piisab minu või sinu uskumisest ja teeme artikli valmis? ehk siis, minu arvamus võib olla praegu alkovaba õlle kõrvale see, et 95% oli Annus teadlik. Aga ma ei kuuluta seda ERR-i kõige tähtsama ja vaadatuma saate eetris kui mul ei ole faktilisi tõendeid, et Annus oli dopingukasutamisega seotud. ehk siis minu arvamus ja sinu arvamus Annusest ei ole tähtis, küsimus on selles, kas ja kui palju võib mingi instants selliseid küllaltki põhjapanevaid süüdistusi ja skandaalihimulisi saateid ilma faktiliste tõendita (sh nende presenteerimiseta) teha. Urmas Sõõrumaa ... Aga Taavi Kotka, ta ka samasugune jah?

                                Ja ps. antud juhul ma täitsa näen nende teiste värvide olemasolu selles teemas. Aga see diskussioon väga kaugele ilmselt ei vii, kui sa esimese asjana mu metsa saadad ja mida iganes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X