320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaanuaris siin teemas läbi käinud Trumpi telefonikõne, kus Trump survestas telefonikõnes Georgia osariigi riigisekretäri Brad Raffenspergerit, et too leiaks talle piisavalt hääli juurde Georgias Joe Bideni võitmiseks on nüüd leidnud teatud täpsustuse, kus In fact, he did not use those precise words.

    Kommentaar


      Ei.

      1. Trump - Raffenspergeri kõne toimus teisel jaanuaril ja selle salvestus on algusest peale olnud avalik.
      2. WaPo tehniline täpsustus puudutab 23.12 toimunud kõnet ühele teisele Georgia ametnikule, nimega Frances Watson.

      Kommentaar


        tagasi tipus 🙉

        Keit Pentus-Rosimannus ja Rain Rosimannus avaldavad suhte saladuse. Nad on koos olnud 22 aastat. ­Sellest kuusteist on nad elanud hubases vanalinnakodus, mis on omanike nägu ja tegu. Kriisiajal on siin ka rahandusministri kaugtöö keskus.

        Kommentaar


          Vaatasin jah , et mainekujundus juba käib.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Vaatasin jah , et mainekujundus juba käib.
            Paar nädalat tagasi ilmus samas väljaandes identne lugu nooremast Helmest ning tema perest. Kui puusalt pakkuda, siis äkki Kiik, Reinsalu või Kaljulaid on järgmine?

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Paar nädalat tagasi ilmus samas väljaandes identne lugu nooremast Helmest ning tema perest. Kui puusalt pakkuda, siis äkki Kiik, Reinsalu või Kaljulaid on järgmine?
              Kerstist võiks kodu piltide asemel panna toredad ja idüllilised pereokondlikud pildid talvisest suusareisist. Väike Negroni ees, Georgi-Rene Maksimovski laseb õlli, lapsed järavad vorsti ja friikaid. Seljas mingi hipster "käituge mu sõnade, mitte tegude järgi" vaibsiga kampsun.

              Keegi teine ka märganud, et Kersti maru vait olnud selle viiruse aja nüüd? Ju saadakse ise ka aru, et räigemat sorti ämbriga saadi hakkama.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Kerstist võiks kodu piltide asemel panna toredad ja idüllilised pereokondlikud pildid talvisest suusareisist. Väike Negroni ees, Georgi-Rene Maksimovski laseb õlli, lapsed järavad vorsti ja friikaid. Seljas mingi hipster "käituge mu sõnade, mitte tegude järgi" vaibsiga kampsun.

                Keegi teine ka märganud, et Kersti maru vait olnud selle viiruse aja nüüd? Ju saadakse ise ka aru, et räigemat sorti ämbriga saadi hakkama.
                Selles mõttes, et müts maha, tema moraalne kõrgendik on kadunud ja mida sa enam pasandad. See jääb hambusse ka hea mitme aasta pärast, seega ei ole siin midagi välja tuua. Mõtleks, kui ta oleks veel sõna ka võtnud!
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Kerstist võiks kodu piltide asemel panna toredad ja idüllilised pereokondlikud pildid talvisest suusareisist. Väike Negroni ees, Georgi-Rene Maksimovski laseb õlli, lapsed järavad vorsti ja friikaid. Seljas mingi hipster "käituge mu sõnade, mitte tegude järgi" vaibsiga kampsun.

                  Keegi teine ka märganud, et Kersti maru vait olnud selle viiruse aja nüüd? Ju saadakse ise ka aru, et räigemat sorti ämbriga saadi hakkama.
                  Ma mõtlesin Kersti poolvenda. Et, noh, kõikidest parlamendierakondadest keegi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Ma mõtlesin Kersti poolvenda. Et, noh, kõikidest parlamendierakondadest keegi.
                    aa ok. aga miks Raimond siis? Ma pigem siis ootaks Indrek Saart, saaks lõpuks teada, kuidas ta tegelikult Ülle kätte sai ning mis veelgi enam - kuidas ta hoida suutnud. Või siis Jefka - tal ka toompeal kodu ning siis oleks hea näidata, millise remondi tal töötajad sullis tegid ning mis maksumärkidega alkohol baaris on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      aa ok. aga miks Raimond siis? Ma pigem siis ootaks Indrek Saart, saaks lõpuks teada, kuidas ta tegelikult Ülle kätte sai ning mis veelgi enam - kuidas ta hoida suutnud. Või siis Jefka - tal ka toompeal kodu ning siis oleks hea näidata, millise remondi tal töötajad sullis tegid ning mis maksumärkidega alkohol baaris on.
                      Kusjuures ma olen täiesti veendunud, et väga suur osa inimestest arvabki, et sotside esimees on Raimond Kaljulaid, või siis endiselt Ossinovski. Indrek Saar on ikka täesti pildilt maas olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Kusjuures ma olen täiesti veendunud, et väga suur osa inimestest arvabki, et sotside esimees on Raimond Kaljulaid, või siis endiselt Ossinovski. Indrek Saar on ikka täesti pildilt maas olnud.
                        Läänemets oleks ka hea pakkumine. Aga Raimond Kaljulaid sai välja käidud, sest ta tundub neist kõige edevam. Päris igaüks vist Kroonikat koju sisse ei laseks.

                        Kommentaar


                          Ma ei tea mis teemasse, siia vist?

                          Vaatan ERR "suud puhtaks", kus Mikk Salu (kelle näoilmed on muuseas ei ürita ka varjata oma antipaatiat teema ning vastaspoolte vastu) siis 3 naise vastu vaenukõne teemadel vestleb.

                          Kuna see selline teema, kus keegi tegelt sittagi ei saa aru, mis on vaenukõne ning seda näitab juba saate esimesed 15 min, kus kõik ajavad mingit abstraktset kelbast, siis... tabasin ennast mõttelt, et Mikk Salu oleks võinud seal mingi OK performance teha, võtnud 10 lauset ette erineva sõnastusega, kuid sarnase mõttega ja paluda siis Lavly Perlingul ja praegusel justiitsvaldkonna põhipomol, TRÜ majandusküberneetikul, konkreetselt enda arvamuse järgi vastata iga lause kohta "EI ole vaenukõne" võ "JAH on vaenukõne". Sealt tuleks kõigi eelduste kohaselt Jüri Ratase levelil kelbas ja mull vastu. Mille peale saakski öelda, et... ehk liiga vara ja liiga suure ebaselguse kontekstis tahetakse läbi suruda seadust, mille tegelikust sisust ei ole võimalik kahe lausega selgust saada. Case closed.

                          *okei, Lavly osas so-so, ta võib bluffi maha callida ka.

                          Kommentaar


                            Sisuliselt on tund aega möödas ja ma ei saa endiselt aru, mida täpselt ja miks teha tahetakse.

                            Kommentaar


                              Kuidas te siis aru ei saa, seal on ju komakoht.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ma sain sellest saatest aru, et naised punases on lollid ja mingu kokasaatesse parem!

                                Ma nõuan õigust nii ka edaspidi öelda!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X