320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on raske igast neid küsitlusi tõsiselt võtta.
    Alustuseks võiks küsimus olla praktilisem, käega katsutavam. A la, et kas loobitav kivi peaks olema, hele või tume jne
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      amPwpqo_700b.jpg

      Kaala

      Kommentaar


        Algselt postitas Kotz Vaata postitust
        [ATTACH=CONFIG]7198[/ATTACH]

        Kaala
        põmst nagu mõni meil valitsuses ju. Ühe ajal kaitseminister, järgmise ajal sotsminister vms

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Sinu tsitaadis on ju Azer ka kus enamus naised ja ainult 8% toetab shariat


          üldiselt bias on selles uuringus üsna suur, representative sample on vägagi küsitav fakt mitme riigi puhul. Afganistaanis tehti vist viimane census 1979 a?
          Afgaanid on 90% sunniidid, Aserid 90% šiidid, sealt vast see vahe. Aseri moslemite kohtab kirjutab veel, et "identity tends to be based more on culture and ethnicity rather than religion".

          Pew research pakub eksimusprotsendiks 4,6% ja küsitlus tehti vist 2009
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Miks?

            *Suured rahvakogunemised (pehmed sihtmärgid) on juba aastaid olnud kõige haavatavamad. Uus rünnak tuleb samuti noarünnak või autoga rahva sekka sõitmine (eesmärki täitev aga kuluefektiivne) ja pole vahet kas selle kirjutab enda kontosse ISL/Taliban või mõni luulude käes vaevlev vasak/parem-äärmuslane, kes tajub et tema suhtes on ülekohtuselt käitutud (lootusetult pettunud ning meeleheitel inimene võib endale ja/või teistele ohtlik olla).Tundub üsna adekvaatne ohuhinnang olevat arvestades võimalikke stsenaariume - neid koostatakse vastavalt kogutud teabele, mida tänapäeval on üsna lihtne teha erinevates internetikeskkondades (müra hulk on muidugi metsik). See loetelu võib paista segane, sest läbisegi on ajendid ja sündmused, mis vahel ka kattuvad aga alati ei pruugi.
            Siis vöikski ju nii kirjutada, et ohtlikud on vasak-paremäärmuslased, ja sihtmärgid suuremad rahvakogunemised (Kas midagi sellist pole ka mitte Kapo/sisemin. lehel kirjas.), millest USA sisemin. sellise biased poliitise hinnangu annab
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Siis vöikski ju nii kirjutada, et ohtlikud on vasak-paremäärmuslased, ja sihtmärgid suuremad rahvakogunemised (Kas midagi sellist pole ka mitte Kapo/sisemin. lehel kirjas.), millest USA sisemin. sellise biased poliitise hinnangu annab
              Ilmselt noppis uudistekanal ise need punktid raportist välja, sellest ka vähe segane loetelu. Aga oleme ausad, hetkel, konkreetses ruumis ja ajas on oluliselt tõenäolisem paremäärmuslaste poolt korraldatav akt, sest nende kanalites valitseb oluliselt agressiivsem tonaalsus. Pole raportiga tutvunud seega ei saa välistada, et seal võis olla ka märge selle kohta, et Trumpi toetajate kogunemised võivad ise olla vasakäärmuslaste sihtmärk. Näide meie endi keskelt, kui opositsioonis olid teised erakonnad, siis nende toetajate poolt/kanalites ei nõutud pooltki nii sagedasti "peade veeremist", "veriseks nikkumist" ja/või "seina äärde" viimist, kui praeguse opositsiooni toetajate poolt - eks see kujundabki ohuhinnangu ning selgitab miks mõnda gruppi jälgitakse terasemalt kui teist. Poliitilise hinnangu/väärtuse/tõlgenduse võis anda valikulise selekteerimisega antud juhul uudisteagentuur, mitte turvalisuse eest vastutav DHS.

              Kommentaar


                No ma olen sotsiaalmeedias näinud, kuidas meie vasakäärmuslased räägivad mõne isiku suhtes lahendusest automaadiga... Õnneks meil antifa on nõrk, aga igasuguste läänelike vasakpoolsete moevooludega on oht, et imporditakse ka sealne vägivallakuktuur. Tühistamiskultuur juba on siia jõudnud. Loodetavasti meie väike ja suht homogeenne ja natsionalistlik ühiskond hoiab selles osas tagasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  No ma olen sotsiaalmeedias näinud, kuidas meie vasakäärmuslased räägivad mõne isiku suhtes lahendusest automaadiga... Õnneks meil antifa on nõrk, aga igasuguste läänelike vasakpoolsete moevooludega on oht, et imporditakse ka sealne vägivallakuktuur. Tühistamiskultuur juba on siia jõudnud. Loodetavasti meie väike ja suht homogeenne ja natsionalistlik ühiskond hoiab selles osas tagasi.
                  Kas ekre koosolekutel on daatum ka paika pandud juba, millal me nõukogude liiduga taasliituda saaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    Kas ekre koosolekutel on daatum ka paika pandud juba, millal me nõukogude liiduga taasliituda saaks?
                    Nõukogude Liit ju oli suuresti selle vastand. Või teisipidi vaadates ma ei mõelnud vene natsionalismi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      No ma olen sotsiaalmeedias näinud, kuidas meie vasakäärmuslased räägivad mõne isiku suhtes lahendusest automaadiga... Õnneks meil antifa on nõrk, aga igasuguste läänelike vasakpoolsete moevooludega on oht, et imporditakse ka sealne vägivallakuktuur. Tühistamiskultuur juba on siia jõudnud. Loodetavasti meie väike ja suht homogeenne ja natsionalistlik ühiskond hoiab selles osas tagasi.
                      See muidugi ei muuda vahekorda, sest meie kultuuriruumis hetkel (see võib loomulikult ajas muutuda) on ühe grupi seas see oluliselt levinum, avalikum, vahel teadlikult varjatum ja vulgaarne väljenduslaad isegi tunnustatud. Tartu plahvatuse korraldaja oli näiteks Real Madridi toetaja, mis eraldiseisvalt ei väärigi mainimist/tähelepanu aga kui aasta/kahe jooksul hakkavad kohalikud Madridistad oma kanalites süstemaatiliselt undama pommi alla panemisest, siis muudetakse ka ohuhinnangut drastiliselt selle grupi suhtes - lõõbin jutujätkuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        See muidugi ei muuda vahekorda, sest meie kultuuriruumis hetkel (see võib loomulikult ajas muutuda) on ühe grupi seas see oluliselt levinum, avalikum, vahel teadlikult varjatum ja vulgaarne väljenduslaad isegi tunnustatud. Tartu plahvatuse korraldaja oli näiteks Real Madridi toetaja, mis eraldiseisvalt ei väärigi mainimist/tähelepanu aga kui aasta/kahe jooksul hakkavad kohalikud Madridistad oma kanalites süstemaatiliselt undama pommi alla panemisest, siis muudetakse ka ohuhinnangut drastiliselt selle grupi suhtes - lõõbin jutujätkuks.
                        Enamasti on tegu suhteliselt noorte poistega, kellelt sellist terroriakti ohtu ma ei usu, kui mõned erandid välja arvata, millest oleme ajakirjanduses lugenud, kuidas püüti relvi hankida jne. Aga enamasti on nad kas kahjutud netisõdalased, aga hea meel, et neil silm peal ja käsi pulsil hoitakse. Ma ise kardan kõige rohkem selliseid koolitulistaja tüüpe. Võib-olla mingi ülepingutatud foobia sellega, aga kui mõned aastad tagasi üks tuttav hakkas Elliot Rodgerit ülistama, tekkis külla mõnus mv suhtumine ja tõrge ja teatud halavaid mehi ma vaatangi kui potentsiaalseid koolitulistajaid. Seda tüüpi tegelased vist arvestatakse ka paremäärmuslaste alla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Enamasti on tegu suhteliselt noorte poistega, kellelt sellist terroriakti ohtu ma ei usu, kui mõned erandid välja arvata, millest oleme ajakirjanduses lugenud, kuidas püüti relvi hankida jne. Aga enamasti on nad kas kahjutud netisõdalased, aga hea meel, et neil silm peal ja käsi pulsil hoitakse. Ma ise kardan kõige rohkem selliseid koolitulistaja tüüpe. Võib-olla mingi ülepingutatud foobia sellega, aga kui mõned aastad tagasi üks tuttav hakkas Elliot Rodgerit ülistama, tekkis külla mõnus mv suhtumine ja tõrge ja teatud halavaid mehi ma vaatangi kui potentsiaalseid koolitulistajaid. Seda tüüpi tegelased vist arvestatakse ka paremäärmuslaste alla?
                          Äärmuslasi ei pea alati vasak-paremskaalale paigutama, sest motiivid ei pruugi üks ühele kattuda, küll aga võib juba vaimselt ebastabiilne indiviid otsida emmalt-kummalt grupilt ühtekuuluvustunnet ja ergutuste/tunnustuse saatel oma frustratsiooni realiseerida. Minu soovitus on jälgida oma lähedaste käitumist ja kui märkate drastilist muutust (Elliot Rodgeri ülistamine läheb sinna alla küll), siis vajadusel võtta ühendust vastavate instantsidega. Parem karta, kui kahetseda.

                          Kommentaar


                            Vaimselt ebastabiilsed on suures plaanis eikeegid. Ohtlikud ongi pigem kõrgelt haritud ja kunagi olid lahedad inimesed... nuh, nagu näiteks aktuaalsse teemasse minnes - Talibani liidrid, näiteks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar




                              Nagu tema?

                              Kommentaar


                                Opaa, täitsa pandav ju!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X