320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Mis sa arvad kaua läheb, et Venemaa ja Hiina tunnistaksid Talibani kui seaduslikku võimu?
    Venemaa kohta ma ei tea, neil ju otsest piiri Afganistaniga pole, aga Hiinlastel on kindlasti plaanid tehtud juba. Kui ma ei eksi, siis Hiinlased kohtusid möni aeg tagasi Qataris Talibani liidritega. Kogu see Qatari Talibani seos ja seal peetav MM peagi jätab üldse väga halva mulje lisaks köigele muule

    Mis arvad, kaua läheb, kui nüüd Hiina Taiwanit surkima läheb?
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Mo meelest väga mööda ei pane. Vasta parem sellele, et kui Bezmenov nii mööda paneb, siis kust sellised numbrid tulevad nagu ma ülal mainisin?
      Sa nõustud kasutajaga boobek, et CNN, CNBC, Washington Post, NY Times, Facebook, ja Twtter on kommunistliku propaganda asutused?

      Sinu jagatud numbrid? Need ju ei pea paika, sest poliit/majanduslikud teljed ja tõlgendused on sõlmes.

      Bezmenov kuulutas lihtsalt läänemaailma hukku nagu paljud enne ja pärast teda ning püüdis luua illusiooni KGB rollist selles - osa teabesõjast lihtsalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Mis arvad, kaua läheb, kui nüüd Hiina Taiwanit surkima läheb?
        Kohe kui Kabulis suuremaks mõlluks läheb teeb Hiina oma järgmise käigu.

        Kommentaar


          Las olla siis. Ega eeldanudki et tööandja vastast juttu tasuks rääkima hakata
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Las olla siis. Ega eeldanudki et tööandja vastast juttu tasuks rääkima hakata
            Vara veel aga alles hiljuti kutsuti juba kolmeks aastaks Nanjingi ja meil peaks vajadusel juba Shanghais ruumid olemas olema läbi EUTECHi. Seega mina oma nina Hiina siseasjadesse ei topi.(halb nali) Tegelikult kui seal ikka mürgliks läheb, siis tõmbame pistiku seinast, see uiguuride ja teiste vähemuste asi on juba niigi inetu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Vara veel aga alles hiljuti kutsuti juba kolmeks aastaks Nanjingi ja meil peaks vajadusel juba Shanghais ruumid olemas olema läbi EUTECHi. Seega mina oma nina Hiina siseasjadesse ei topi.(halb nali) Tegelikult kui seal ikka mürgliks läheb, siis tõmbame pistiku seinast, see uiguuride ja teiste vähemuste asi on juba niigi inetu.
              Kui USA on ebaönnestunud eksperiment ja neil asi väga ei suju, siis vöibolla tasubki vaikselt tulevaste vöitjate poolele minna?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Kui USA on ebaönnestunud eksperiment ja neil asi väga ei suju, siis vöibolla tasubki vaikselt tulevaste vöitjate poolele minna?
                Ma jõuan enne halliks minna(loodetavasti), enne kui Eesti piir käib vastu Hiina müüri või Hiina piir vastu Narva linnusemüüri. Ma pole just kihla vedaja mees aga oma raha USA vs Hiina paneksin ma tõesti viimasele, see muidugi ei tähenda otsest relvastatud konflikti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Ma jõuan enne halliks minna(loodetavasti), enne kui Eesti piir käib vastu Hiina müüri või Hiina piir vastu Narva linnusemüüri.
                  Aga siis neid uiguure oleks ju hea Hiina vastu ässitada mingit mürglit tegema, neile vist hiinlased väga ei meeldi
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Talibanaani supreme leader Haibatullah Akhundzada esimest korda Afganistani rahva ees esinemas

                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Aga siis neid uiguure oleks ju hea Hiina vastu ässitada mingit mürglit tegema, neile vist hiinlased väga ei meeldi
                      Neid on tõesti miljoneid aga olen saanud aru (võibolla ekslikult), et neil puudub struktuur/juhtladvik ja nii on keeruline. Hiina midagi sarnast püüab juba aastaid Siberis ja Kaug-Idas ise korraldada, mille tulemusena vene sarjades/filmides (Vongozero: The Outbreak näiteks) pole enam põhipaha NATO/USA vaid hoopis Hiina.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Neid on tõesti miljoneid aga olen saanud aru (võibolla ekslikult), et neil puudub struktuur/juhtladvik ja nii on keeruline. Hiina midagi sarnast püüab juba aastaid Siberis ja Kaug-Idas ise korraldada, mille tulemusena vene sarjades/filmides (Vongozero: The Outbreak näiteks) pole enam põhipaha NATO/USA vaid hoopis Hiina.
                        CIA`le oleks paras projekt möneks ajaks ju, gotta up your game. Mingid töendid inimsusevastastest kuritegudest juba on, erinevad öiguslaste pundid juurde pookida ja edasine vaid lobi küsimus
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          CIA`le oleks paras projekt möneks ajaks ju, gotta up your game. Mingid töendid inimsusevastastest kuritegudest juba on, erinevad öiguslaste pundid juurde pookida ja edasine vaid lobi küsimus
                          Ülehindad ameeriklaste võimekust. Tallinnas ühes turvatud hoones, paigaldati uus high tech turvauks (kõik mõeldavad viled ja vurrid), mehed käisid ja kekutasid, kuidas sealt ei tule vanakurat ise ka läbi. PintsyG jälgis 3 päeva, sest puudus luba sinna siseneda. Kolmandal päeval sättis vaiba nii, et ust avades jääks see uksepaku vahele takistamaks täielikku sulgumist, sest tehnoloogias nii kindlad jänkid ei kontrollinud kordagi seda. Plaan töötas ja uhke PintsyG ukerdas sinna sisse, rääkis juttu, jõi kohvi ja ma ei kujuta ette kaua neil oleks läinud aega, kui ma poleks ise tähelepanu sellele juhtinud, et minu kaardiga ei tohiks sinna pääseda. Turvavea lahendasid nad muidugi elegantselt vaiba põranda külge klammerdades.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Sa nõustud kasutajaga boobek, et CNN, CNBC, Washington Post, NY Times, Facebook, ja Twtter on kommunistliku propaganda asutused?
                            Kasulikud idioodid.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kujutate ette meedia pasatormi kui Paha Venemaa Agent oleks öelnud, et suva need afgaanid, kes lennukite küljest alla kukkusid, kuna see oli ju mitu päeva tagasi juba? Kui palju faktikontrolle ja muid jeekimeid oleks kohe lahingusse tormanud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Ülehindad ameeriklaste võimekust. Tallinnas ühes turvatud hoones, paigaldati uus high tech turvauks (kõik mõeldavad viled ja vurrid), mehed käisid ja kekutasid, kuidas sealt ei tule vanakurat ise ka läbi. PintsyG jälgis 3 päeva, sest puudus luba sinna siseneda. Kolmandal päeval sättis vaiba nii, et ust avades jääks see uksepaku vahele takistamaks täielikku sulgumist, sest tehnoloogias nii kindlad jänkid ei kontrollinud kordagi seda. Plaan töötas ja uhke PintsyG ukerdas sinna sisse, rääkis juttu, jõi kohvi ja ma ei kujuta ette kaua neil oleks läinud aega, kui ma poleks ise tähelepanu sellele juhtinud, et minu kaardiga ei tohiks sinna pääseda. Turvavea lahendasid nad muidugi elegantselt vaiba põranda külge klammerdades.
                                See hetk kui Spycraftis said hinde 5, aga Sisekujunduse tunnis jäid suvetööle. 🙃

                                Kommentaar

                                Working...
                                X