320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kerdo Mölder on Eesti 200 teine number!
    kuidas selle 5 minutit oma elust nüüd tagasi saan, mis selle vale kontrollimise peale kulus? Kerdo Mölder on fkin legend, nii ei ole ilus.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Kõikide erakondade Tallinna valimiskampaania ja -ideed on lihtsalt nii olematud, et peaks vist valima selle järgi, kellega kõige rohkem nalja saaks. Kes on Kesklinna kõige pooletoobisem kandidaat?
      See olen mina iga KOV valimised Kohtla-Järvel valimas. Eelmistel KOV valimistel andsin hääle ühele umbkeelsele, kes kaotas kunagi kihlveo ja ärandas töötava politseiauto ära ning tegi avarii, sest kõralteelt sõideti ette (just lol). Mõtlesin, et kui selline vend saaks juhtima, siis saaks vähemalt nalja. Kahjuks sai ta siiski alla 10 hääle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ütlesin kuskil Sitsi peatuses Raimondi pastakaid jaganud neidudele, et ma ei hääleta kindlasti nende poolt, kuna see "kõnniteede puhastamine linna ülesandeks" on nii ful retakas plaan, siis sellepeale ütlesid neiud, et see on "veidi selline 50-60 teema jaa".
        Miks see on retakas plaan? Minu arust just okei, aga ma pole pealinna elanik olnud.

        Kommentaar


          siin foorumis eelmiste valimiste aegu meenub et ilusamate naiskandidaatide üle peeti vaidlust, kas seekord ka tuleb?
          elu24 igatahes on meeste suhtes valiku kokku pannud

          View this post on Instagram A post shared by Hendrik Terras (@sarreth) Juba nädala pärast algavad Eestis kohalike omavalitsuste valimised. Elu24 sukeldus lõpututesse valimisnimekirjadesse ning valis välja kõige lummavamad meeskandidaadid.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            siin foorumis eelmiste valimiste aegu meenub et ilusamate naiskandidaatide üle peeti vaidlust, kas seekord ka tuleb?
            elu24 igatahes on meeste suhtes valiku kokku pannud

            https://elu24.postimees.ee/7354168/n...ekyAPhlMXw9XXw
            Tuli peale Pakosta kaebust, enne seda ilmus samal saidil naistest.

            Kommentaar


              Eile jagas üks foorumlane. Mässiv: https://www.delfi.ee/artikkel/947459...DUNPApkU21v3vs

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Eile jagas üks foorumlane. Mässiv: https://www.delfi.ee/artikkel/947459...DUNPApkU21v3vs
                Kusjuures ma selle noorsotsi naisterahva teksti ja temaga seonduvat kuulama hakkasin, siis mulle sai näiteks selgeks, miks JuriM siin foorumis on nii haige feminist, heidib meessugu jne jne. Seal interviuus selgelt toodi välja, kuidas sotsid oma populismi ja debiilsusi twitteris levitavad, et kõik mehed on sead jne jne ning kuna JuriM eesti twitteriinimestega suhtleb, siis ju jäi tema hammasrataste vahele ja nüüd on ta selline nagu ta on...

                Omakorda see muidugi hirmutab, et pärast suhtlen ma ka valede inimestega ja pärast istun ka kuskil Tõnismäe ristis tomatikostüüm seljas keset teed ja juhin ala tähelepanu, et kõik autojuhid võiks perse käia vms...

                Kommentaar


                  Veidi Kadri Vilba vaib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Veidi Kadri Vilba vaib.
                    Ei kinnita ega lükka ümber, kuna ma ei tea kes Kadri Vilba on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ei kinnita ega lükka ümber, kuna ma ei tea kes Kadri Vilba on.
                      Kadri Vilba on see ekre daam, kes kogemata Kiisleri saatesse läks ja Hitlerit kiitma kukkus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kadri Vilba on see ekre daam, kes kogemata Kiisleri saatesse läks ja Hitlerit kiitma kukkus.
                        Ta rääkis kuskil Facebookis, et autistid ei taha end ravida: siis nad poleks enam erilised!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kadri Vilba on see ekre daam, kes kogemata Kiisleri saatesse läks ja Hitlerit kiitma kukkus.
                          Kohe kui feminismi või sellise teemaga seonduvalt sõna võtad, siis tembeldatakse läbi lillede natsiks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Kohe kui feminismi või sellise teemaga seonduvalt sõna võtad, siis tembeldatakse läbi lillede natsiks
                            Läbi lillade natsiks - kõlab nagu päris legit valimiskampaania.

                            Kommentaar


                              Natseksiks ikka
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X