320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    11.-17. oktoobril saavad vähemalt 16-aastased Eesti elanikud hääletada kohalike omavalitsuste valimistel. Keda valida? Valida tasub seda kandidaati, kes seisab sinule oluliste väärtuste ja muutuste eest. Samas tasub ka mõelda, kes saab sinu kandidaadi hääled endale, kui sinu valitu omavalitsusse ei pääse. Kas nõustud tema erakonna või valimisliidu platvormiga?Siit leiad erakondade ja valimisliitude programmide analüüsi LGBT+ vaatenurgast ning kandidaatide vastused meie küsimustele, mille aluseks


    Ilmselt parim valimiskompass 😀

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Natsid otsivad jälle õigustust mitte natsid olla. Naeruväärne.
      Mis see "nats" siis on? Seleta palun.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        The Superhero Lasna needs

        kõnniteede rajamine tundub väga ekstreemne,

        aga muus osas üsna peavoolu seisukohad,
        MUPO likvideerimisest tasuta sõidu nõudmiseni kõigile Tallinna maksumaksja kulul
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Mis see "nats" siis on? Seleta palun.
          Köik mis paha ja valesti. Ehk siis köik oleme vahel natuke natsid. See on normaalne
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vene valitsuse Twitter

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?
              no sõltub sinu meediakanalite valikust, kui see koosneb objektiivist ja uutest uudistest, siis täpselt nii ongi.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                no sõltub sinu meediakanalite valikust, kui see koosneb objektiivist ja uutest uudistest, siis täpselt nii ongi.
                Kuna sa oled Eesti 200 tulihingeline toetaja, siis selline vastus tõestas ilmekalt, et kogu see Eesti 200 on ikkagi rämps teema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kuna sa oled Eesti 200 tulihingeline toetaja, siis selline vastus tõestas ilmekalt, et kogu see Eesti 200 on ikkagi rämps teema.
                  Peale Westonsgate skandaali võiks lihtsalt õelda - delete party.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Peale Westonsgate skandaali võiks lihtsalt õelda - delete party.
                    võtsid sõnad suust!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      võtsid sõnad suust!
                      Peale sellist ämbrit on ilmvõimatu comebacki teha.
                      Coincidence? I think NOT! #E(kre)200

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?
                        Ma küsiks siinsete madalamate ühiskonnagruppide liikmete käest, et millised poliitilised jõud teie huvide eest kõige rohkem seisavad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?
                          Vaatasin, et meitekandis E200 2-pealist nimekirja juhib Keith Siilats

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Peale sellist ämbrit on ilmvõimatu comebacki teha.
                            Coincidence? I think NOT! #E(kre)200

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kuna sa oled Eesti 200 tulihingeline toetaja, siis selline vastus tõestas ilmekalt, et kogu see Eesti 200 on ikkagi rämps teema.
                              Mul on poolvend ja poolõde, ema on meil kõigil ühine, neil ka isa. Poolõde on terve elu reformi valinud, tulihingeline toetaja kui nii võib öelda, pole ühtegi suuremat koosviibimist olnud kui mingi poliitikateemal poleks jaur üles võetud (varasemalt, sest ema on mingi 30 aastat keskerakonda valinud).
                              Mul poolvenna naine on õe sõnul siis üks nn "lamemaalastest" nagu ta ennast ka ise uhkelt kutsub. FB feed täis erinevaid vandenõuteooriaid, objektiivi ja telegrami postituste jagamisi jms. Viimasel ajal siis vend ka samasugune peaaegu.
                              Praeguseks on põhimõtteliselt situatsioon, kus nad samas seltskonnas enam ei viibi, ehk venna pere arvates on õe pere ülbe, kurjade jõudude poolt üle võetud ja kuna ka vaktsineeritud, siis ohtlik kõikidele ümbruses viibijatele, kuna magnetid, 5g jms.
                              Teise arvates on teise koht vaimuhaiglas, kuna ta soiub mingeid arusaamatuid teooriaid, räägib, et on valgusinimene ja kuna pole vaktsineeritud, siis ohtlik kõikidele ümbruses viibijatele jne.
                              Mina saan mõlema perega väga hästi läbi, mõlemal veidrad kiiksud, aga muidu täitsa vahvad ja südamlikud inimesed. Ema on masenduses, sest lapsed on tülis. Kes selles loos siis see rämpsinimene on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Mul on poolvend ja poolõde, ema on meil kõigil ühine, neil ka isa. Poolõde on terve elu reformi valinud, tulihingeline toetaja kui nii võib öelda, pole ühtegi suuremat koosviibimist olnud kui mingi poliitikateemal poleks jaur üles võetud (varasemalt, sest ema on mingi 30 aastat keskerakonda valinud).
                                Mul poolvenna naine on õe sõnul siis üks nn "lamemaalastest" nagu ta ennast ka ise uhkelt kutsub. FB feed täis erinevaid vandenõuteooriaid, objektiivi ja telegrami postituste jagamisi jms. Viimasel ajal siis vend ka samasugune peaaegu.
                                Praeguseks on põhimõtteliselt situatsioon, kus nad samas seltskonnas enam ei viibi, ehk venna pere arvates on õe pere ülbe, kurjade jõudude poolt üle võetud ja kuna ka vaktsineeritud, siis ohtlik kõikidele ümbruses viibijatele, kuna magnetid, 5g jms.
                                Teise arvates on teise koht vaimuhaiglas, kuna ta soiub mingeid arusaamatuid teooriaid, räägib, et on valgusinimene ja kuna pole vaktsineeritud, siis ohtlik kõikidele ümbruses viibijatele jne.
                                Mina saan mõlema perega väga hästi läbi, mõlemal veidrad kiiksud, aga muidu täitsa vahvad ja südamlikud inimesed. Ema on masenduses, sest lapsed on tülis. Kes selles loos siis see rämpsinimene on?
                                See on vist umbes see koht, kus minu jaoks piir jookseks. Kõiksugu parem- ja vasakäärmuslastega on üldiselt võimalik täiesti normaalselt läbi saada, sest, noh, elu ei keerne vaid poliitika ümber. Ja ilmselgelt nad ei võta igal võimalikul hetkel samas seltskonnas viibides oma poliitilisi vaateid teemaks. Küll aga kipuvad seda paraku tegema kõik lamemaalased ja vaktsiinivastased. Ja seda möga ma kahjuks või õnneks vabal ajal kuulata ei taha. Küllap leidub ka erandjuhte, kus tüübid ei taha pidevalt rääkida, kuidas maailm ikka toimib. Sellistega kannataks suhelda küll. Kahjuks ma ühtegi taolist näidet veel kohanud pole, kõik on ikka täisretakad olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X