320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Siin EKRE valijaid on? Kas see seisukoht, mis neil praegu on, et iga viimase uhhuuga täiskäik kaasaminnakse, kas see valijaid ei vähenda? Mõtlen, et kui viimane kui üks asi, mis tuleb kuskilt X portaalist EKRE kaasa läheb, see ju ei tohiks tuumik valijale meeltmööda olla.

    Edit: Suurem pilt, kas süüdi on sotsid? Et selle oma rahvaga on side ärakaotatud.
    Kui setse aastat on ajakirjandus igasugust alusetut paska loopinud siis tekitab see nö. imuunsuse. On ju partei juhtkond selgelt öelnud, et ei olda vaktsineerimise vastu vaid kogu selle jandiga kasneva sõna ja usuvabaduste piiramise vastu. Aga peavoolu ajakirjandus ju ei pane tähele. Pealegi on kogu see "vaksiinivastaste" mull üles puhutud ainult selleks et sm. Kallase valitsuse täieliku läbikukkumist koroonaga võitlemisel varjata.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Siin EKRE valijaid on? Kas see seisukoht, mis neil praegu on, et iga viimase uhhuuga täiskäik kaasaminnakse, kas see valijaid ei vähenda? Mõtlen, et kui viimane kui üks asi, mis tuleb kuskilt X portaalist EKRE kaasa läheb, see ju ei tohiks tuumik valijale meeltmööda olla.

      Edit: Suurem pilt, kas süüdi on sotsid? Et selle oma rahvaga on side ärakaotatud.
      Ei ole EKRE valija.

      Ma olen reformi valija ja mulle ei meeldi Michal, Ligi jne aga ikka valin Reformi. Sest noh, ei näe hetkel midagi paremat valida ja enamus kandidaate on ikkagi okeid.

      Ma arvan, et EKRE-l isegi mingi Vene rahastamise skandaali tõttu või mis iganes pasa pärast ei lange toetus oluliselt. Helme ütleb lihtsalt et süvariigi vandenõu nende vastu ja asi on laualt maas. Samas poliitiliselt nad on aina rohkem isolatsioonis, poliitikat teostada ei saa aga teiseltpoolt see jällegi kasvatab nende toetust. Tõenäoliselt üle 35% nad ikka ei tõuse, kuskilt tuleb kriitiline piir ette.

      Mis on muidugi huvitav, et kui Kesk oli riigis isolatsioonis siis KOV-ides nad olid ilusti pildil. EKRE-l aga on väga keeruline ka KOV-ides võimule saada kuigi kohad volikogudes lubaks ilusti.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Nujah sain oma vastuse, yhed valijad arvavad, et EKRE pole vaktsineerimise vastu ja teised arvavad et on. Niimoodi saabki siis teha avaldusi koos tyybiga, kes tahaks et kõik koos LSD paneks.

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Pealegi on kogu see "vaksiinivastaste" mull üles puhutud ainult selleks et sm. Kallase valitsuse täieliku läbikukkumist koroonaga võitlemisel varjata.
          holy fucking shit kui rumal saab keegi olla. samas nvm, vabakal on selliseid hetkel jalaga segada.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Kui setse aastat on ajakirjandus igasugust alusetut paska loopinud siis tekitab see nö. imuunsuse. On ju partei juhtkond selgelt öelnud, et ei olda vaktsineerimise vastu vaid kogu selle jandiga kasneva sõna ja usuvabaduste piiramise vastu. Aga peavoolu ajakirjandus ju ei pane tähele. Pealegi on kogu see "vaksiinivastaste" mull üles puhutud ainult selleks et sm. Kallase valitsuse täieliku läbikukkumist koroonaga võitlemisel varjata.
            Aga teema selles, et see teie poliitika tegeleb praegu, ma ütleksin välja kohe otse, tapjaliku ja inimesi sandistava teguviisiga, sest praegu ei ole see teema üldse, et meil on meditsiinilised tõrjed, vaid te viite ellu Pfizeri lepingud, mis on juba ammu lekkinud, sest Pfizeri leping keelab teiste ravimimeetodite kasutamisele võtmist, mida muu maailm juba ammu kasutab.
            Üldiselt käi juba perse oma alternatiivreaalsusega

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Kui setse aastat on ajakirjandus igasugust alusetut paska loopinud siis tekitab see nö. imuunsuse. On ju partei juhtkond selgelt öelnud, et ei olda vaktsineerimise vastu vaid kogu selle jandiga kasneva sõna ja usuvabaduste piiramise vastu. Aga peavoolu ajakirjandus ju ei pane tähele. Pealegi on kogu see "vaksiinivastaste" mull üles puhutud ainult selleks et sm. Kallase valitsuse täieliku läbikukkumist koroonaga võitlemisel varjata.
              Kallase läbikukkumist ei ole võimalik varjata (ja ei peagi varjama). Absoluutselt igaüks näeb seda, et valitsus on juhtinud meid totaalsesse katastroofi.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Ma vaatan, et kaks foorumi neonatsi üritavad mulle nagu midagi öelda. Aga ma ei saa aru mida. Vadeva...
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Üks tõi välja, et sõnavõtt oli äärmiselt rumal, äkki sellepärast, et esines palju valesid väiteid. Teine analüüsis sellepealt, et on arvata, et oled omale loonud teise alternatiivse maailma, kus elad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas käbi Vaata postitust
                    Üks tõi välja, et sõnavõtt oli äärmiselt rumal, äkki sellepärast, et esines palju valesid väiteid. Teine analüüsis sellepealt, et on arvata, et oled omale loonud teise alternatiivse maailma, kus elad.
                    Eksid. Üks ei lugend teksti läbi ja teine viskas mingi üteluse kusagilt mis ei seostunud üldse vaktsiinide vastasusega. Mõlemad tahtsid aga hoopis oma harimatust näidata.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      See ütelus on ekre saadiku seisukoht viimasest riigikogu infotunnist, kus läbi kummalise vandenõu ja valeinfo teavitatakse, et kaja kallas tapab ja sandistab vaktsiiniga inimesi. Kui see on sinu arust neutraalne seisukoht vaktsiinide suhtes, siis mul ei olegi midagi muud öelda kui soovitada siia pöörduda.

                      Kommentaar


                        Kui Helme kriiskas "Maha Kaja Kallase valitsus!" siis õhkus temast tugevat Kašatsoki-Jüri vaibi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          See ütelus on ekre saadiku seisukoht viimasest riigikogu infotunnist, kus läbi kummalise vandenõu ja valeinfo teavitatakse, et kaja kallas tapab ja sandistab vaktsiiniga inimesi. Kui see on sinu arust neutraalne seisukoht vaktsiinide suhtes, siis mul ei olegi midagi muud öelda kui soovitada siia pöörduda.
                          Aztra - Zenekat enam ju ei süstita kuna pidi tromboosi tekitama. Rootsi peatas Moderna süstimise, kuna põhustab südamelihase põletikku. Pizeril samad probleemid. Pealegi pole pikaajaliste mõjude kohta mingit uurimust võimalik teha. Ühendriikide tervishoiu amet teatab , et kahe aasta jooksul on vaksiinist põhjustatud komplikatsioonidesse surnud 8000 inimest. Eesti kohta statika puudub. Et sm. Kallas tapab on üle pingutatud aga, et vaktsiinid täiesti ohutud on ei vasta ka tõele.
                          Ja üleüldse on see vale alateema sellise asja arutamiseks.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas boobek Vaata postitust
                            Aztra - Zenekat enam ju ei süstita kuna pidi tromboosi tekitama. Rootsi peatas Moderna süstimise, kuna põhustab südamelihase põletikku. Pizeril samad probleemid. Pealegi pole pikaajaliste mõjude kohta mingit uurimust võimalik teha. Ühendriikide tervishoiu amet teatab , et kahe aasta jooksul on vaksiinist põhjustatud komplikatsioonidesse surnud 8000 inimest. Eesti kohta statika puudub. Et sm. Kallas tapab on üle pingutatud aga, et vaktsiinid täiesti ohutud on ei vasta ka tõele.
                            Ja üleüldse on see vale alateema sellise asja arutamiseks.
                            Ma hästi kannatlikult küsin veel, kas su pooltõdede ja valedega vürtsitatud repliik ei ole vaktsiinivastane, nagu ka see eelnev tsitsaat?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              See ütelus on ekre saadiku seisukoht viimasest riigikogu infotunnist, kus läbi kummalise vandenõu ja valeinfo teavitatakse, et kaja kallas tapab ja sandistab vaktsiiniga inimesi. Kui see on sinu arust neutraalne seisukoht vaktsiinide suhtes, siis mul ei olegi midagi muud öelda kui soovitada siia pöörduda.
                              Psühhoneuroloogilistes haiglates rumalust ei ole võimalik ravida. Et palun, need inimesed kes vaevlevad psühholoogiliste haiguste käes, ei ole kuidagi seda ära teeninud, et neid veel rumalateks peetakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Aztra - Zenekat enam ju ei süstita kuna pidi tromboosi tekitama. Rootsi peatas Moderna süstimise, kuna põhustab südamelihase põletikku. Pizeril samad probleemid. Pealegi pole pikaajaliste mõjude kohta mingit uurimust võimalik teha. Ühendriikide tervishoiu amet teatab , et kahe aasta jooksul on vaksiinist põhjustatud komplikatsioonidesse surnud 8000 inimest. Eesti kohta statika puudub. Et sm. Kallas tapab on üle pingutatud aga, et vaktsiinid täiesti ohutud on ei vasta ka tõele.
                                Ja üleüldse on see vale alateema sellise asja arutamiseks.
                                Holy fuck. Surnud 8000 vaktsiinide tagajärjel. Samas haigusesse 736 000. Aga noh, kes neid numbreid ikka vaatab eksole.

                                Ahjaa teemasse ka - Kaja Kallas on ikka üllatavalt sitt peaminister olnud. Et ma ei arvanud temast suurt midagi kui ta opositsioonis oli, aga damn. Sellist otsustusvõimetust ei osanud küll oodata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X