320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

Kuna ma olen selle teemaga väga kursis, siis ma võin siin ka julgelt sõna võtta. Ühesõnaga Ossipenko lõi räige korruptsiooniga kohalikult turult kõik konkurendid välja ikkagi üleelmine kümnend ajal kui Kapodel ja olid väga piiratud ressursid ja Ida-Virumaa oli väga viimane prioriteet ja sai väga vabalt toimetada. Samuti kuna Kohtla-Järvel ja Jõhvis oli minevikus ikka väga väga pikalt Keskerakonna ainuvõim, siis ei olnud seal otsustajate ringis (Korbid jne) väga palju vahelülisid ja muidu sepikuid vaja ehk sai asja palju varjatumalt ajada.

Nüüd eelmine kümnend oli asi juba palju lihtsam, et omavalitsused kuulutasid hankeid välja ja need olid ilmselgelt ka suunatud, siis seal piirkonnas ei olnud reaalsuses ühtegi konkurenti, kes oleks üldse tulnud konkureerima, kuna teati, et lootust pole ja polnud teistel firmadel ka sealkandis eeldusi, et hakata teenuseid pakkuma. See oli ka avalik saladus, et hanke või tööde hinnast 10% sulas liikus, siis omavalitsuse asjapulkadele.

Ehe näide oli siin see talv ja kui reformierakonnast Maris Toomel keeldus N&V (Ossipenko kurikuulus firma) teenetest tänavate lumekoristamiseks jne ning loodeti, et ikkagi leitakse mõni teine teenusepakkuja jne ning tulemuseks oli massiivne kaos, sest kõik olid nii eemale tõrjutud olnud ja nii pikalt ning keegi ei viitsinud mõtlemagi hakata, et äkki võiks sinna turule siseneda, kuna arvati, et varsti tuuled muutuvad ja Oss tuleb ja tõrjub kõik välja jälle.
    Kohtla-Järvel oli see ka vahva asi, et eelmine kord jäi linnapea süüdi ja sai karistuse. Linna pearaamatupidaja või mingi finantsi juht sai uueks linnapeaks ja ütles, et me ei pea uurima mõju linnale ega midagi üldse rohkem tegema, sest puudub vajadus. Kurb!
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Kommentaar

Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus? Jurim, mõnuagent ja muud manu fännid tähistavad eesti rahva koorimist koos manu 3-2 võiduga täna?

Kommentaar

Algselt postitas xxD Vaata postitust
        Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus? Jurim, mõnuagent ja muud manu fännid tähistavad eesti rahva koorimist koos manu 3-2 võiduga täna?
        Aitäh, et mind ManU fänniks nimetad. Aga seda laenu võeti pigem ikka kahe teise erakonna soovil.

Kommentaar

Mulle meeldis see, et kui elutähtsa sisendi hind kerkis mingid korrad, siis räägiti penskaritest ja mitu senti kellegil dildo laadimine maksma läheb. Nüüd, kui jutt on laenurahast, siis räägitakse kordadest.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

Aitäh, et mind ManU fänniks nimetad. Aga seda laenu võeti pigem ikka kahe teise erakonna soovil.
            Palun
            Et reform ei soovinud seda laenu võtta, kuid isama ja sde survestasid?
            Ja kas sa praegu õigustasid seda 32 korda kallimat laenamist?

Kommentaar

Laenu peaks võtma vajaduse, mitte soovide põhiselt.

Kommentaar

Saan ma õigesti aru, et kui kesikud valitsuses soovisid võtta laenu 0.125% intressiga siis nad olid pahad koos ekrete ja helmedega? Aga kui oravapreilid võtavad 4% intressiga laenu siis on see nagu korras üritus?
                Mis protsendiga laenu Ekre siis oleks praegu saanud, et oma oluliselt suuremaid lubadusi katta?
                Nemad ju kogu aeg ühesugust laulu laulunud, et soovid tuleb laenurahadega katta, sest see ju odav vms

May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Kommentaar

Tegu on riigieelarvega, mis võeti vastu enne valimiste aastat, igasugune ratsionaalsus ja mõistlikus sellel ajahetkel erakondade peas puudub. Lisaks siis on vahepealse ajaga intressid märgatavalt tõusnud.

Kommentaar

Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Laenu peaks võtma vajaduse, mitte soovide põhiselt.
                    Igasugune laen, mis on võetud mingisuguse investeeringu või tegevuse kiiremaks teostamiseks on täiesti okey. Olgu see mingi infrastruktuuri projekt, mingi tulevikku vaatava teema rahastuse tõus. Kindlasti praeguses situatsioonis ka riigikaitse.
                    Kui aga laenu hakatakse võtma püsikulutuste katteks on asjalood halvad. Selle trendi lõi loomulikult meil Ratas ja Keskerakonna valitsus. Häda on selles, et kui sa selle laeka juba avad, siis ei ole järgnevatel valitsustel enam väga palju variante. See on väga sarnane kiirlaenu teemale, kui korra juba sinna tsüklisse satud, siis on ülikeeruline sealt välja tulla ja igale uuele valitsusele on juba suur laenude teenindamise kohustus eelarves ette pandud.

Kommentaar

Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

Igasugune laen, mis on võetud mingisuguse investeeringu või tegevuse kiiremaks teostamiseks on täiesti okey. Olgu see mingi infrastruktuuri projekt, mingi tulevikku vaatava teema rahastuse tõus. Kindlasti praeguses situatsioonis ka riigikaitse.
                      Kui aga laenu hakatakse võtma püsikulutuste katteks on asjalood halvad. Selle trendi lõi loomulikult meil Ratas ja Keskerakonna valitsus. Häda on selles, et kui sa selle laeka juba avad, siis ei ole järgnevatel valitsustel enam väga palju variante. See on väga sarnane kiirlaenu teemale, kui korra juba sinna tsüklisse satud, siis on ülikeeruline sealt välja tulla ja igale uuele valitsusele on juba suur laenude teenindamise kohustus eelarves ette pandud.
                      Ja mida ma siis ütlesin? Lihtsalt 7 sõnaga. Ma pole pika jutu mees.

Kommentaar

Madal see intress siis olema peaks, kui euroala inflatsioon on 10%?

Kommentaar

Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

Pehvkur võttis selle hästi kokku. Et miks me nimetame asju ilustamiseks teiste nimedega. Et kui me elame üle oma võimete, siis miks me ilustame laenu riigikaitsele vajaliku asjana, kui sama summa muudeks asjade võtmiseks on väga paha? Et me võiks ju kõik vähegi olulised ajas laenuga katta ja muud sodi jooksutada riigieelarveliste tuludega?
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Kommentaar

Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

Ja mida ma siis ütlesin? Lihtsalt 7 sõnaga. Ma pole pika jutu mees.
                            Vajadus on väga laiamõtteline sõna, vajadus võib tekkida ka lihtsalt priiskamisest, mitte niivõrd eesmärgistatud lahenduse tegemisest.

Kommentaar

Kõik on siin selle laenu kohta öeldud juba - aga jah, kui me hetkel võtaks laenu selleks, et kellegi palku või toetusi kinni maksta oleks asi ikka puhta pupus, teine asi on võtta laenu millegi tõelise jaoks. olgu see siis reaalne riigikaitse või kasvõi infra projektide lõpetamine.

See intresside värk ei meeldi kellegile ja asjad on suht pekkis hetkel.

Kommentaar

Siis kui pmst null intressiga laenu sai ei teadnud ju üldse et covidi aja rahakülv hakkab inflatsiooni põhjustama, üldse ei teadnud....
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Kommentaar

Working...
                                X