320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

    Ja, ja võib. Kes Läänele A-Z igasse valdkonda, siis tootma hakkab, et kõik saaks normaalselt toimida ja funktsioneerida? Aafrika?
    Ehk mõlemale on teist vaja. Ja euroopa saab mujalt osta kui hiinast. Aega läheb ja algus vaevaline, aga kuskil tootmine püsti panna käib kiiremini kui muu maailma elatustaseme tõstmine hiinlastel.

    Kommentaar


      Venelastel ei olegi ilmselt kunagi plaani olnud Ukraina endale allutada. Putin on vihjanud ka, et tahab uue valitsuse võimule panna. Seega on vaja president maha võtta. Uus asemele panna ja et riske vältida, peab see paluma, et neid Vene, ilmselt siis liitriigi kooseisu lisada. Aga ta vist ei oodanud, et kõik tema poole üle ei lähe. Tunduks nagu loogiline. Mitmelt poolt taheti armee ära siduda ja siis strateegilised punktid maha võtta ja sellega halvata kõik. Hiljem siis nagu õige mees kunagi väita, et nad ise tahtsid ju liituda. Kannatada viis aastat ja küll siis tagasi laua taha võetakse.

      Aga inimese siis ju ei näe. Võin ka räigelt eksida.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Venelastel ei olegi ilmselt kunagi plaani olnud Ukraina endale allutada. Putin on vihjanud ka, et tahab uue valitsuse võimule panna. Seega on vaja president maha võtta. Uus asemele panna ja et riske vältida, peab see paluma, et neid Vene, ilmselt siis liitriigi kooseisu lisada. Aga ta vist ei oodanud, et kõik tema poole üle ei lähe. Tunduks nagu loogiline. Mitmelt poolt taheti armee ära siduda ja siis strateegilised punktid maha võtta ja sellega halvata kõik. Hiljem siis nagu õige mees kunagi väita, et nad ise tahtsid ju liituda. Kannatada viis aastat ja küll siis tagasi laua taha võetakse.

        Aga inimese siis ju ei näe. Võin ka räigelt eksida.
        Putin kahjuks sellest ei saa aru, et niimoodi rahvaid allutades liita ei saa, NSVL-i lagunemine näitas selle ju ära.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

          Putin kahjuks sellest ei saa aru, et niimoodi rahvaid allutades liita ei saa, NSVL-i lagunemine näitas selle ju ära.
          II MS ajal ju nii liideti. Saab nüüd ka. Väed sisse ja korras. Rahu on tagatud. Temast jääb märk, kui imperaatorist. Suur valitsejast. Tema taas liitis lagunenud liidu. Siis ta on piisavalt suur, et ei saa eirata.

          Novarussia ja Kesk-Aasia valitsemine. Eesmärk on territooriumi valitsemine, aga sõjaväega seda teha ei saa. Ustavad valitsejad on liiga riskantsed, kuna järgmine kord võib tulla teine valitsus. Ainuke võimalus on kohe liita. Miks muidu on sihtmärk Kiiev ja valitsus?
          ​​​​
          ​​​​​​
          ​​

          ​​
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            See, mis anonymous teeb, ajab suure häälega naerma, loed ja lihtsalt imestad
            Ma kipun arvama, et Putin ja tema kaasmudakid Lavrov jt alahindasid maailma reaktsiooni - Venemaa lihtsalt lõigatakse ära muust maailmast, surutakse põlvili ja saab igast august. Kui vaid UKR vastu peaks...
            Samas on kahju noortest vene poistest, keda saadetakse rindele surema. Loodan, et Venemaal toimub riigipööre ning saab olema suur pidupäev, kui patoloogilised valetajad Putin, Lavrov ja kukk-Peskov sigadele visatakse. Vene rahvas väärib paremat, kui need lohhid.
            Variant on ka Volodja ja Serjoza poksiringi visata koos Klitškoga, kusjuures kahest löögist ei piisa, vaja läheb nelja - kahe esimese löögiga mōlemad vanurid kirstu ja kahe järgmise löögiga mõlemale kaas ka peale.

            Kommentaar


              Mõned päevad tagasi poleks ma ette kujutanud, et ma võin sellist asja jagada, aga hea leht mida browseris tab'is lahti jätta. Aitab naaberriigi serverid "töös" hoida: https://norussian.tk/

              Kommentaar




                mu sugulane Kalle on muidugi naljakas, aga kuidas sellesse postitusse suhtuda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas IntsG Vaata postitust
                  https://m.facebook.com/kalle.grun.50...kjKJNGRr7PFfjl

                  mu sugulane Kalle on muidugi naljakas, aga kuidas sellesse postitusse suhtuda?
                  Sa ise vastasid oma küsimusele juba lause esimese poolega

                  Kommentaar


                    ei soovita lugeda hr järvi postitusi. keegi vist siin ütles, et vähjad liiguvad kivi alt välja.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Tegelikult on ikka päris kurb, et parlamendis on liige, kes jahub great resetist jms. ja eriti kurb, et ta koduerakond seda teha laseb.

                      Mingeid hoobasi, peale koduerakonna pole kellelgi, et ta väljavahetada/eemaldada sealt? Või kui idiootset teksti peaks ajama, et keegi peale ekre saaks sekkuda? Muidugi fb-postituste puhul sellest abi ei oleks.

                      Kommentaar


                        Selle kriisi, mis kestab tegelikult juba alates Putini võimuletulekust, tipphetk e. Venemaa tuim tungimine Ukrainasse, tabas mind täpselt mu minipuhkuse algul. Oh mind vaesekest küll. Jutt pole sellest.

                        Kõik, mida Venemaa valitsus korda saadab, läheb minul ja tuhandetel teistel venelastel (aga mitte Putinimeelsetel) väga korda ja südamesse. See on kohutav, mida üks riik teeb. Teeb mis tahab. Ja sisuliselt saab kogu aeg enda tahtmise.

                        Ja selles kõiges on paljud (ka mina süüdi). Mina isiklikult olen süüdi, et ei oma järjepidevust korrektse informatsiooni levitamisel teistele venelastele. Ma olen süüdi, et tihtipeale loobun inimestele rahulikult korrektsete faktide esitamise. Aga seda peab tegema. Peab selle nurga avama. Rahulikult, mitte järsku. Mul sellist veenmisoskust pole ja tihti ma valin seda teemat mitte puudutada. See on vale. Siin ei saa teist teed enam olla. Ma ei saa kõiki venemaalasi ümber veenda, kuigi paljudega on kontaktid ja neid peab harima. Aga olulisem on harida neid venelasi, kes on siin. Kes elavad meie keskel. Mulle tundub, et viimasel ajal on arengut, aga neid propagandaohvreid on kahjuks liiga palju. Mul ei ole head valemit, kuidas seda teha, aga peab olema järjepidev.

                        Jõudu Ukrainale ja Ukraina rahvale. See on nii oluline, et Venemaa saaks selles lahingus lüüa. Seda on väga vaja. Seda on tervele maailmale vaja.

                        Ja tõesti, mul venelasena, on ebameeldiv suhelda rahvusvahelisel tasemel inimestega. Meie (ka "normaalsed") venelased oleme kõik selles süüdi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Tegelikult on ikka päris kurb, et parlamendis on liige, kes jahub great resetist jms. ja eriti kurb, et ta koduerakond seda teha laseb.

                          Mingeid hoobasi, peale koduerakonna pole kellelgi, et ta väljavahetada/eemaldada sealt? Või kui idiootset teksti peaks ajama, et keegi peale ekre saaks sekkuda? Muidugi fb-postituste puhul sellest abi ei oleks.
                          EKRE saab ta erakonnast välja visata, mitte parlamendist lahkuma sundida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Selle kriisi, mis kestab tegelikult juba alates Putini võimuletulekust, tipphetk e. Venemaa tuim tungimine Ukrainasse, tabas mind täpselt mu minipuhkuse algul. Oh mind vaesekest küll. Jutt pole sellest.

                            Kõik, mida Venemaa valitsus korda saadab, läheb minul ja tuhandetel teistel venelastel (aga mitte Putinimeelsetel) väga korda ja südamesse. See on kohutav, mida üks riik teeb. Teeb mis tahab. Ja sisuliselt saab kogu aeg enda tahtmise.

                            Ja selles kõiges on paljud (ka mina süüdi). Mina isiklikult olen süüdi, et ei oma järjepidevust korrektse informatsiooni levitamisel teistele venelastele. Ma olen süüdi, et tihtipeale loobun inimestele rahulikult korrektsete faktide esitamise. Aga seda peab tegema. Peab selle nurga avama. Rahulikult, mitte järsku. Mul sellist veenmisoskust pole ja tihti ma valin seda teemat mitte puudutada. See on vale. Siin ei saa teist teed enam olla. Ma ei saa kõiki venemaalasi ümber veenda, kuigi paljudega on kontaktid ja neid peab harima. Aga olulisem on harida neid venelasi, kes on siin. Kes elavad meie keskel. Mulle tundub, et viimasel ajal on arengut, aga neid propagandaohvreid on kahjuks liiga palju. Mul ei ole head valemit, kuidas seda teha, aga peab olema järjepidev.

                            Jõudu Ukrainale ja Ukraina rahvale. See on nii oluline, et Venemaa saaks selles lahingus lüüa. Seda on väga vaja. Seda on tervele maailmale vaja.

                            Ja tõesti, mul venelasena, on ebameeldiv suhelda rahvusvahelisel tasemel inimestega. Meie (ka "normaalsed") venelased oleme kõik selles süüdi.
                            aga mis see põhiline teema nende jaoks kes siin elavad on? on see ikka see, et nutetakse endiselt NSVL-i taga, mil neil oli siin hoopis teistsugune staatus ja nüüd loodavad, et Putini abiga saadakse see positsioon siin tagasi?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                              Ja selles kõiges on paljud (ka mina süüdi). Mina isiklikult olen süüdi, et ei oma järjepidevust korrektse informatsiooni levitamisel teistele venelastele. Ma olen süüdi, et tihtipeale loobun inimestele rahulikult korrektsete faktide esitamise. Aga seda peab tegema. Peab selle nurga avama. Rahulikult, mitte järsku. Mul sellist veenmisoskust pole ja tihti ma valin seda teemat mitte puudutada. See on vale. Siin ei saa teist teed enam olla. Ma ei saa kõiki venemaalasi ümber veenda, kuigi paljudega on kontaktid ja neid peab harima. Aga olulisem on harida neid venelasi, kes on siin. Kes elavad meie keskel. Mulle tundub, et viimasel ajal on arengut, aga neid propagandaohvreid on kahjuks liiga palju. Mul ei ole head valemit, kuidas seda teha, aga peab olema järjepidev.

                              Jõudu Ukrainale ja Ukraina rahvale. See on nii oluline, et Venemaa saaks selles lahingus lüüa. Seda on väga vaja. Seda on tervele maailmale vaja.

                              Ja tõesti, mul venelasena, on ebameeldiv suhelda rahvusvahelisel tasemel inimestega. Meie (ka "normaalsed") venelased oleme kõik selles süüdi.
                              Tegelikult olen ma ka vene keelses keskkonnas üles kasvand ja oman väga palju tuttavaid, sõpru jne vene rahvusest. Tunnen nii läänemeelseid kui ka täiesti vene meelseid. Fakt on see, et ükskõik kui palju meiesugused ka venemeelsetele varem ei ole proovinud olukorda seletada, diskuteerida või rahulikult fakte esitada, siis sellest ei oleks paraku, aga ausalt mitte mingit erilist kasu olnud. Jälgida praegugi ainult vene meedia ja propaganda mõjuall elavaid inimesi, siis neid ei suuda valgustada ega ümber veenda isegi oma lapsed, kes uuema generatsioonina näevad palju paremin suurt pilti tänu erinevatele infokanalitele. Kui ei suuda oma lapsed ümber veenda ega reaalsust vanematele selgeks teha, siis ei ole tuttavatel ja sõpradel ammugi mitte midagi teha. Venemaa on propaganda ristiisa ja vanemate generatsioonide puhul see toimibki siiamaani ülihästi ja kuratlikumalt hästi (tänu piiratud ühekülgsele infotarbimsele), aga lootuskiirt on näha, et nooremat generatsiooni ei osata/ei teata/ei saada enam niimoodi ajupesta ning see heidab lootust kogu Venemaale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                                aga mis see põhiline teema nende jaoks kes siin elavad on? on see ikka see, et nutetakse endiselt NSVL-i taga, mil neil oli siin hoopis teistsugune staatus ja nüüd loodavad, et Putini abiga saadakse see positsioon siin tagasi?
                                Aastatepikkune propagandatöö on tekitanud kohalikes venelastes tunde, et neil ei lähe hästi ning selle põhjuseks on kohalikud võimud. Otseselt ega nad Venemaale ei tahagi, aga sisemine viha ja pettumus on nii suur, et hästi kerge on uskuda seda, mida sulle su emakeeles põhjuseks tuuakse. Seepärast on venekeelsetel inimestel oluline roll kohaliku propagandaohvrirahvastiku harimiseks.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X