320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Pandipakendi saime ju sekundiga tööle ja keegi isegi ei mõtle enam teistmoodi.
    Aga võta rahaline motivatsoon ära. Vaata mis siis saab.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust

      Aga võta rahaline motivatsoon ära. Vaata mis siis saab.
      ma viskan vahepeal siiamaani rahuliku südamega pudeleid prügikasti

      a ma vist olen veic kähmakas ka

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust

        ma viskan vahepeal siiamaani rahuliku südamega pudeleid prügikasti

        a ma vist olen veic kähmakas ka
        Kange alkoholi pudeliga saab ju nii ehk naa aint roose.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust

          ma viskan vahepeal siiamaani rahuliku südamega pudeleid prügikasti

          a ma vist olen veic kähmakas ka
          Ma panen prügikasti kõrvale või pakun koristajale, kes selle siis ära viib.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Sellejaoks läheb inimpõlv siin veel aega. Sinnamaani on see avalikus ruumis raha põletamine. Ja ka siis ei suudeta 100% sorteerimist tagada. Ehk teoorias peaks ikka kõik ahju minema. Ehk kogu ettevõtmine on pointless.
            Mis märgistamist puudutab - ootan juba sellise disainiga kaste linnapilti. eheh, 100% toimib. Soovitatavalt ka inglise keeles, sest turistid n shit.
            Unsubcribe, totaalne läbikukkumine on selline JAH, aga tegelikult EI skeem.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Sellejaoks läheb inimpõlv siin veel aega. Sinnamaani on see avalikus ruumis raha põletamine. Ja ka siis ei suudeta 100% sorteerimist tagada. Ehk teoorias peaks ikka kõik ahju minema. Ehk kogu ettevõtmine on pointless.
              Mis märgistamist puudutab - ootan juba sellise disainiga kaste linnapilti. eheh, 100% toimib. Soovitatavalt ka inglise keeles, sest turistid n shit.
              Mul on päris ausalt küsimus, miks me siis nii palju "lollimad" oleme kui kõik teised, kes on prügisorteerimise omas riigis toimima saanud? Mida nad on teinud nii palju paremini, et see on kõigile inimgruppidele kohale jõudnud.

              Kommentaar


                Mujal parem töö ametnikelt neis detailides, simple as that. Meie omad sakivad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Mujal parem töö ametnikelt neis detailides, simple as that. Meie omad sakivad!
                  Tõsi see on sakkinud korralikult - aga mingis hetkes tuleb inimese enda vastutus ka mängu. Kui sul on võimalus teha see 1 lisa samm, et panna käes olev asi korralikult märgistatud kasti, siis tee seda - mitte ei viska seda nurka, sest jonn on peal ja "ei koti".

                  Kommentaar


                    Ma saan hakkama, aga kui rohelise ja punase fooritule asemel vaja peas terve vikerkaar läbi töötada, siis on see läbikukkunud jura suure massi jaoks.
                    Toome ühe väikse näite ka, mäletate kuidas sellinegi väike muudatus rahvale raske oli:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      Mul on päris ausalt küsimus, miks me siis nii palju "lollimad" oleme kui kõik teised, kes on prügisorteerimise omas riigis toimima saanud? Mida nad on teinud nii palju paremini, et see on kõigile inimgruppidele kohale jõudnud.
                      Eestlane pole lollim, haridus on meil väga hea. Antud juhul on tegemist millegi muuga. Analoogne, et miks keskmine eestlane proovib susserdada, jokkida jne. Kodune kasvatus on selline ja mine hullu tea, religiooni puudumine ka äkki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                        Eestlane pole lollim, haridus on meil väga hea. Antud juhul on tegemist millegi muuga. Analoogne, et miks keskmine eestlane proovib susserdada, jokkida jne. Kodune kasvatus on selline ja mine hullu tea, religiooni puudumine ka äkki.
                        Ongi noh, see on kohati nii üllatav, aga samas ka hirmus. Et kaua meil läheb, et sellest üle saada.

                        Ma olen igapäevaselt tihti keskkonnas kus väga paljud inimesed on üleskasvanud kas Aasias või Aasiast pärit vanematega, ehk suhteliselt range ja displineeritud koduse ja ühiskondliku kasvatusega. Sellega võrreldes meie kohatine isiklik ja ühiskondlik "las mõisa köis lohiseb.." mentaliteet siiani 2024 aastal, kus juba üle 30 aasta see "mõis" on tegelikult meie ise on ikka väga silmapaistev.

                        Põhimõtteliselt võib kogu riigi maksudebati ja rahanduse siia patta ka panna, aga ma isegi ei ava hetkel seda Põrgu 7. väravat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Mul on päris ausalt küsimus, miks me siis nii palju "lollimad" oleme kui kõik teised, kes on prügisorteerimise omas riigis toimima saanud? Mida nad on teinud nii palju paremini, et see on kõigile inimgruppidele kohale jõudnud.
                          Ma usun, et me oleme paljudest riikidest ja rahvastest targemad.
                          Kindlasti on sellekohta statistika leitav, mida ma ei viitsi otsida, aga ilmselt jääme sorteerimise tubliduses alla põhjamaadele ja ehk lääne-euroopa riikidele. Kindlasti oleme tublimad lõuna-euroopast, kui kasvõi tänavapilti vaadata ja seda mis seal toimub.

                          Eesti inimeste põhjused - eks see on selline üldine suhtumine. MIngis eas inimesi ei õpetagi siin enam ümber. Ma siiski kahtlustan, et seal on see nõuka aja taak küljes ja sügaval sees. Lootust on, et need, kes praegu 40 ja alla võiks üldine pilt parem olla ning ehk õpetavad siis ka oma lapsi. Nii jõuame ka loodetavasti arenenud euroopale järele.

                          Aga noh. MInu jaks on kogu selle prügisorteerimise ja jäätmete vastu võitlemise kõige suurem müsteerium see, et me siin võitleme mingite õhupalli varte ja joogikõrtega, aga väga paljudes euroopa riikides pole isegi pandipakendi süsteemi.
                          What gives EL? tahaks küll siin küsida. Aga kelle poole pöörduma peaks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Eestlane pole lollim, haridus on meil väga hea.
                            lmao.jpg

                            Aga tegelikult on lihtne lahendus olemas. Lõpetage inimestelt äraveo-, kasti- ja äraandmistasude küsimine. Kõik.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                              Ma usun, et me oleme paljudest riikidest ja rahvastest targemad.
                              Kindlasti on sellekohta statistika leitav, mida ma ei viitsi otsida, aga ilmselt jääme sorteerimise tubliduses alla põhjamaadele ja ehk lääne-euroopa riikidele. Kindlasti oleme tublimad lõuna-euroopast, kui kasvõi tänavapilti vaadata ja seda mis seal toimub.

                              Eesti inimeste põhjused - eks see on selline üldine suhtumine. MIngis eas inimesi ei õpetagi siin enam ümber. Ma siiski kahtlustan, et seal on see nõuka aja taak küljes ja sügaval sees. Lootust on, et need, kes praegu 40 ja alla võiks üldine pilt parem olla ning ehk õpetavad siis ka oma lapsi. Nii jõuame ka loodetavasti arenenud euroopale järele.

                              Aga noh. MInu jaks on kogu selle prügisorteerimise ja jäätmete vastu võitlemise kõige suurem müsteerium see, et me siin võitleme mingite õhupalli varte ja joogikõrtega, aga väga paljudes euroopa riikides pole isegi pandipakendi süsteemi.
                              What gives EL? tahaks küll siin küsida. Aga kelle poole pöörduma peaks?

                              Ei ole viga inimestes, enamus saab aru, et vaja on sorteerida. Lihtsalt see peab olema mugav ja korraldatud normaalsete inimeste poolt, mitte võimust uriini pähe süstivate ametnikunärakate poolt, kes ise ka ei suuda oma tegevuste tagajärgi hoomata. Halvemal juhul on neil lihtsalt pohhui. Lihtsalt üks viimase aja näide. Ametnik sirge molliga räägib kuidas koduaias üle jäävate õunte metsa loomadele viimine on väärtegu (õnneks mitte veel krimiasi). Mul on ainult üks soovitus sellistele kabinetiklounidele - pane ennast mahesüütevedelikuga põlema debiil!

                              Kommentaar


                                Haapsalus saab kohalikku jäätmejaama ära viia. Maksab 2-3 eur. Olenevalt kogusest. Noh, pole eriline kulu ja süüdistusi ka ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X