320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, mul on nende kõigi foorumivaidlustega kõik segamini. Kellega siin teemas üleüldse vaidlus alguse sai, kui see polnud LeeRomeno?
    (Nüüd tuli meelde, et temaga jaurasin hoopis Leicesteri teemas)

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kurat, mul on nende kõigi foorumivaidlustega kõik segamini. Kellega siin teemas üleüldse vaidlus alguse sai, kui see polnud LeeRomeno?
      (Nüüd tuli meelde, et temaga jaurasin hoopis Leicesteri teemas)
      ma võtsin alles nüüd lõpus sõna nii et ära minu peale aja!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ma võtsin alles nüüd lõpus sõna nii et ära minu peale aja!
        Damn, lorenzo hoopis.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Minu point on see, et Eesti on erinevalt enamikest riikidest võtmas vastu samme, et reaalselt innovatsiooni reguleerida ja tunnustada, selle asemel, et võidelda tuuleveskitega ja asjaga, mis teatud teenuse on inimeste jaoks märksa mugavamaks teinud. Ja selle asemel, et seda hinnata, pistetakse vinguma. Neid näiteid on igast valdkonnast, Netflix vs Tv, online finants vs pangad, airbnb vs hotellid jne.
          kle su jutu toon mu suunas on kahtlaselt selline ma-ei-tea.

          Et kui hüvä eesmärk on, siis detaile kritiseerida ei või? Või ma ei mõista hästi mida sa konkreetselt mulle ja minu jutu kontekstis öelda tahad.

          Kommentaar


            Ma pole, muide, kunagi uberit kasutanud...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma pole, muide, kunagi uberit kasutanud...
              uber on mega.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Üleüldse, kui taksoteenus oleks superhea ja mõnus, ja need nn reeglid oleks inimeste jaoks olulised või teeks teenuse paremaks, siis poleks uberitel mingit võimalust.
                küsimus on ju konkurentsieelises, mitte kvaliteedis. normaalne oleks ikkagi luua võrdne olukord turul. uber on turule oodatud samadel tegutsemistingimustel kui tavataksod
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  küsimus on ju konkurentsieelises, mitte kvaliteedis. normaalne oleks ikkagi luua võrdne olukord turul. uber on turule oodatud samadel tegutsemistingimustel kui tavataksod
                  Oot, aga miks pole võrdne see, kui tavataksod on oodatud turule samadel tegutsemistingimustel kui uber?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, aga miks pole võrdne see, kui tavataksod on oodatud turule samadel tegutsemistingimustel kui uber?
                    igaüks kaitseb oma. Kui sa oled teatud süsteemist tulenevalt teinud investeeringud ning hilisemalt süsteem muutub ning nullib sinu investeeringud, siis ei ole päris mõtet karjuda "aa ise oled siis pede".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      igaüks kaitseb oma. Kui sa oled teatud süsteemist tulenevalt teinud investeeringud ning hilisemalt süsteem muutub ning nullib sinu investeeringud, siis ei ole päris mõtet karjuda "aa ise oled siis pede".
                      Millised investeeringud on siis sellised, mis ära kaoksid? Plafoon? Okei. Taksomeeter? Okei. Veel midagi?

                      Kommentaar


                        mind siiski huvitab see uue seaduse täpne sõnastus mis on sõiduvahendusteenus ja mis on taksoteenus.

                        Palling igatahes rääkis terevisioonis kindlalt et sõiduvahendusteenus on oma olemuselt täiesti erinev taksoteenusest
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Millised investeeringud on siis sellised, mis ära kaoksid? Plafoon? Okei. Taksomeeter? Okei. Veel midagi?
                          ettevõtte jaoks on autopark ka mõningane kulu, sa ei arva nii?

                          Kommentaar


                            taksojuhtide ulgumisest ma tõesti aru ei saa. Piisab kui võtta mingi 2010 passat liisingusse ja elu lill. peavad veel vähemgi maksma auto eest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              ettevõtte jaoks on autopark ka mõningane kulu, sa ei arva nii?
                              Seega on ainus häda taksofirmadel ja taksojuhtidel on üsna savi? Ses suhtes, et taksofirmad ju pakuvad praegu sisuliselt ainult logoteenust. Taksojuht on ikka FIE.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                taksojuhtide ulgumisest ma tõesti aru ei saa. Piisab kui võtta mingi 2010 passat liisingusse ja elu lill. peavad veel vähemgi maksma auto eest.
                                taksojuht rääkis ringvaates- kui oled juba korra võtnud omal auto arvele taksona siis on suht võimatu seda enam edasi müüa. täiesti mõistetav ka nagu
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X