320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viljade küpsetamine on muidugi üks nendest asjadest, mis vitamiine tapab. Mida rohkem toortoitumist, seda parem...ja siinkohal on enda maalapp kasuks või siis kasvataja, kes sinu kusega vilju kastab u know.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kas toortoitu pole mingitel juhtudel raskem seedid ja oranism ei omasta sealt kõiki aineid?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mis kuradi retseptide järgi sa muidu elad? Pmst on kapp samamoodi träni täis, et võtad suvalised asjad, viskad pannile ja sööd. Või siis teed pastat mingite kastmetega.
        ma tunnen kaasa sulle kui su kapp on "suvalist träni" täis ja söögitegemine käib "viskad pannile ja sööd" meetodil.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kas toortoitu pole mingitel juhtudel raskem seedid ja oranism ei omasta sealt kõiki aineid?
          Madal temperatuuril saab näiteks keeta ja alati on olemas õlid, mis näiteks aitavad porgandist vitamiie kätte saada.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ma tunnen kaasa sulle kui su kapp on "suvalist träni" täis ja söögitegemine käib "viskad pannile ja sööd" meetodil.
            Noh, kui ma praegu mõtlen, et mis mul kodus süüa on, siis suvaline träni:
            - mingi kuradi seemneleib Kalamaja pagaritelt
            - näkileivad
            - persetäis kikerherneid
            - mingi hunnik erinevaid ube, konserveeritud ja külmutatud.
            - kartulid, kapsas, kaalikad, porgandid, sibulad.
            - üldiselt ostan ülepäeviti turult kurki, tomatit, karulauku (kevadeti)
            - siis on terve kogus pastat
            - umbes 10 purki erinevaid pastakastmeid
            - mõned purgid konserveeritud küüslauku, päikeseküpseid tomateid, pestot, kappareid
            - riisi, tatart
            - sügavkülmas on mingid juurviljakogud, aga need on igaks juhuks.

            See on siis praegune varu. Pluss mingi kogus mune, veidi maasdami juustu ja Philadelphia määrdevõid. Aa, paar purki marineeritud tigusid ka.

            Ehk selle pealt saab suvalise träni ja poti-panniga ikka mingi asja ära kombineerida...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, kui ma praegu mõtlen, et mis mul kodus süüa on, siis suvaline träni:
              - mingi kuradi seemneleib Kalamaja pagaritelt
              - näkileivad
              - persetäis kikerherneid
              - mingi hunnik erinevaid ube, konserveeritud ja külmutatud.
              - kartulid, kapsas, kaalikad, porgandid, sibulad.
              - üldiselt ostan ülepäeviti turult kurki, tomatit, karulauku (kevadeti)
              - siis on terve kogus pastat
              - umbes 10 purki erinevaid pastakastmeid
              - mõned purgid konserveeritud küüslauku, päikeseküpseid tomateid, pestot, kappareid
              - riisi, tatart
              - sügavkülmas on mingid juurviljakogud, aga need on igaks juhuks.

              See on siis praegune varu. Pluss mingi kogus mune, veidi maasdami juustu ja Philadelphia määrdevõid. Aa, paar purki marineeritud tigusid ka.

              Ehk selle pealt saab suvalise träni ja poti-panniga ikka mingi asja ära kombineerida...
              no siis küsimus sõnastuses. Minu jaoks suvaline träni = pakk friikaid, pelmeene, mune kananagitsad, lastevorst, hallitama läinud sai ja kuivanud leib...

              Kommentaar


                Mis kuivanud leival viga on!?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  KUIDAS SA VÕID PELMEENIDE KOHTA NII ÖELDA?


                  ...Iceman, me ootame su sekkumist. P.S. ta on vegan nüüd. Kuid Pelmeeni-Priidik ei ole unustanud neid meeldejäävaid õhtuid, kus tema kaaslaseks olid poolitatud pelmeenid.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    KUIDAS SA VÕID PELMEENIDE KOHTA NII ÖELDA?


                    ...Iceman, me ootame su sekkumist. P.S. ta on vegan nüüd. Kuid Pelmeeni-Priidik ei ole unustanud neid meeldejäävaid õhtuid, kus tema kaaslaseks olid poolitatud pelmeenid.
                    No ma pakun, et ta sööb siiani pelmeene. Lihtsalt poolitab, kougib sealt liha välja. Mõtleb, et tegelikult on ju loomad päris nunnud ja viskab liha ära, kuna tema sellist lihatööstust ei toeta.

                    Kommentaar


                      ja mis munal viga on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ja mis munal viga on?
                        Väike vaene tibu peaks sealt seest tulema. Pluss see olla kana menstruatsioon ja muu säärane ninnunänn.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Väike vaene tibu peaks sealt seest tulema. Pluss see olla kana menstruatsioon ja muu säärane ninnunänn.
                          Muna teemast ei saa ma aru. Ilma kuketa ei kooru sellest munast mingisugust tibu. Samas kana muneb ilma kuketa ikka omasoodu edasi. Ehk siis viljastamata muna võiks ju pohhuilt süüa. Veel enam, säästaks kana vaevast, kes munast tibu üritab välja haududa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Muna teemast ei saa ma aru. Ilma kuketa ei kooru sellest munast mingisugust tibu. Samas kana muneb ilma kuketa ikka omasoodu edasi. Ehk siis viljastamata muna võiks ju pohhuilt süüa. Veel enam, säästaks kana vaevast, kes munast tibu üritab välja haududa.
                            Aga kes ei anna kansle kukke? Pahsd inimesed!

                            Kommentaar


                              kuivanud seemneleib on lemmar. Muna söön ka 2-3 tk päevas. Hinkaale eelistan pelmeenidele.

                              Aga lemmar toit mul läbi aegade on mega-kombo-mix, mis koosneb pannile kokku pandud friikatest, pelmeenidest, kalapulkadest, munast ja riivjuustust. Kastmena hapukoore ketsupi kaste koos kartulimaitseaine lisavürtsiga ning joogiks coca cola. No ULMEHÄÄ

                              Koostisosad pead praadima osaliselt muidugi eraldi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X