320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    No ma ei tea, inimesed on loodud liha sööma. Ja see loomade päästmise jutt on natuke naljakas, aga noh see on minu arvamus. Mu pärast sööge kasvõi sitta, minu elu sellest ei muutu.

    Õu, djüüd, Birma vegansuitsud ootavad sind ikka ühe meediaettevõtte aknalaua peal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Huvitav lugemine, aga ei veena üldse. Ma söön liha maitse ja täiskõhu tunde pärast, heinast mina kõhtu täis pole saanud. Täna sõin lõunaks mingit riisimöginat, kus oli erinevaid juurikaid ja natuke hakkliha sees. Poolteise tunni pärast läksin kööki midagi hamba alla otsima.
      Olen sattunud rohkem kui korra kogemata sööma mingeid idamaa roogasid kus pole liha sees. Sain kõhu täis küll. Aga ma üldiselt ei pirtsuta. Kui on hästi tehtud siis läheb alla ja julgen mõnu kah tunda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Kui on hästi tehtud siis läheb alla ja julgen mõnu kah tunda.
        Õu, djüüd.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Õu, djüüd, Birma vegansuitsud ootavad sind ikka ühe meediaettevõtte aknalaua peal.
          Oh bjäääd. Õigus! Nädala alguses oled seal?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Üleüldiselt on vist nii, et ilmselt võid kõik vajalikud ained endale vedelikuna suu, perse, nina ja veeni kaudu ka kehasse viia. Iseasi on see, kas iga loomaarmastaja ja puukallistaja oma toiduplaani selliselt, et lihast saamata jäävad ained ikka organismi satuks, ka koostada oskab. Ja taipohh kui kasvõi ühe kärbes või sääsk ära tapetakse pärast valgustuse saamist.

            Pealegi. Kui mulle see va veiseliha nii väga ei maitseks, siis jääks see veis lihtsalt sündimata. Minu südametunnistus sellist asja ei luba. Aga loomade elu võiks siiski vähe ilusam olla kui selles kõige hullemas dokis, mida kõik valgustatud näinud. Ja ma ei tea, kas see on platseebo, aga vabakasvatusega kanade munad maitsevad paremini ning selle väljamineku ma tavalise talleggi asemel ka teen.

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              No ma ei tea, inimesed on loodud liha sööma. Ja see loomade päästmise jutt on natuke naljakas, aga noh see on minu arvamus. Mu pärast sööge kasvõi sitta, minu elu sellest ei muutu.

              Mäletan justkui bioloogiast, et liha on loodud sööma lühikese seedekulglaga loomad. Inimene nende sekka ei kuulu. Ehk inimene peaks saama hakkama ka ilma lihata, praktikas. Ehk kõik taandub maitseeelistusele ja seetõttu päris sellist absoluuti ma ei kasutaks, et inimene on loodud liha sööma. Samas eelistan ise ka vabakäiku nii liha, munade kui muu säärasega.

              Kommentaar


                Võib olla on asi selles, et inimene küpsetab liha ja siis on seda vähe kergem seedida?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  See täiskõhu tunne on ka raudselt harjumuse asi. Omast kogemusest võin öelda, et ei pea ainult liha sööma, et kõht täis saada.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Võib olla on asi selles, et inimene küpsetab liha ja siis on seda vähe kergem seedida?
                    Liha on lihtsam kasvatada. Ehk lihast saadavat toiteväärtust on lihtsam ja odavam toota. Kui sa elad näiteks meie vööndis, siis olnud pikalt võimatu mõelda, et sa sööd talvel taimi, kuna taimed lihtsalt ei kasva. Selleks oli vaja liha süüa.

                    Kommentaar


                      Et siis ideaalsetes tingimustes poleks hakatud liha sööma?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Et siis ideaalsetes tingimustes poleks hakatud liha sööma?
                        Oleks hakatud, ikka. Kuna maitseb hästi ja on lihtsam toota. Aga reaalset vajadust siis poleks olnud.

                        Kommentaar


                          Ehk siis liha hakati sööma, sest efektiivsuse tõstmine oli päevakorras. Aga millepärast jänes, kits jne saavad taimedega hakkama, kuid amuuri tiiger, valge lõvi jne tahavad vähe hambaid veriseks teha?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ehk siis liha hakati sööma, sest efektiivsuse tõstmine oli päevakorras. Aga millepärast jänes, kits jne saavad taimedega hakkama, kuid amuuri tiiger, valge lõvi jne tahavad vähe hambaid veriseks teha?
                            Suured loomad ja suurem energiavajadus. Neil on ka lihasööjale omane lühem soolestik.

                            Kommentaar


                              Rebasel on suurem energiavajadus kui põdral?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Rebasel on suurem energiavajadus kui põdral?
                                Rebasel pole sellist soolestikku, et taimedel elada. Ehk taimedest energiasaamiseks peab toit olema võimalikult kaua seedimisel. Põdral on see olemas. Inimesel ka. Muide, ka karu saab hakkama taimedega. See on ju bioloogia kolmas klass?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X