320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Taimetoitu on keeruline valmistada - erinevad taimed, juurviljad, köögiviljad, puuviljad, teraviljad tahavad erinevat lähenemist - et see maitseks hästi ning oleks seedekulglaga sõbrad.
    Loomadega on ses suhtes lihtne - sisuliselt, viska ahju ja söö.
    Jõudu!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Taimetoitu on keeruline valmistada - erinevad taimed, juurviljad, köögiviljad, puuviljad, teraviljad tahavad erinevat lähenemist - et see maitseks hästi ning oleks seedekulglaga sõbrad.
      Loomadega on ses suhtes lihtne - sisuliselt, viska ahju ja söö.
      Eiks teab, mida ta räägib. Suutis riisi keetes tuletõrjealarmi tööle panna.
      Või olid need pelmeenid.
      Tegelt vahet pole, pealju seal pelmeenides ikka liha on.

      Kommentaar


        Maitsev vegan praad
        Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

        Kommentaar


          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


          Üks propagandaartikkel ka.

          Keegi siit foorumist üldse vegan ka on?
          slimm.ee

          Kommentaar


            liigišovinism
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              ma isegi ei ütleks, et taimetoitu on keerulisem valmistada, aga see nõuab ikka rämedat loovust. täiesti uskumatu, kuidas tullakse selle peale, et võiks paprika sisse riisi-seente-juurikate segu panna vms. samas noh, on täiesti mõistetav, miks mõni ei söö liha. kas või selle pärast: nõrganärvilistele mittesoovitatav video
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                https://scontent-mrs1-1.xx.fbcdn.net...cc&oe=57A5C8BF Pean tunnistama, et see on isegi minusuguse sallija jaoks täiesti absurd.

                Kommentaar


                  mis asi seal tünnis on?

                  Kommentaar


                    päris lahe, et see teema on siin. olen olnud pea 3 aastat vegan, nii et võin erinevatele kysimustele vastata, kui keegi tunneb millegi vastu huvi. trollimine ja muu möla võiks ära jääda.

                    Kommentaar


                      ja tynnis on ilmselt tofu marinaadis.

                      Kommentaar


                        Lemmikretsepte Johnny?
                        Mia san mia

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
                          ja tynnis on ilmselt tofu marinaadis.
                          šašlõkk peaks ju üheselt lihale viitama? Et kas see tarbija eksitamine pole?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
                            päris lahe, et see teema on siin. olen olnud pea 3 aastat vegan, nii et võin erinevatele kysimustele vastata, kui keegi tunneb millegi vastu huvi. trollimine ja muu möla võiks ära jääda.


                            parim, mis kiire troll vegan guugliga leitud
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              šašlõkk peaks ju üheselt lihale viitama? Et kas see tarbija eksitamine pole?
                              ma ei usu, et see on tarbija eksitamine, kuna selgelt on juurde kirjutatud "vegan". eks see ole omaette asi, kas tarbija omab teadmisi veganismist. aga tal on igasugune võimalus neid omandada. palju on tooteid, mis on ka veganversioonides, nt taimsed juustud, piimad, liha jmt. see on tingitud meie kulinaariakultuurist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                Lemmikretsepte Johnny?
                                kodus postitan PC taga, telos nata keeruline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X