320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Boooooooooooooooom. Kookos pole vegan.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, munast peaks tulema tibu ja selle söömine on tibude diskrimineerimine ja shit.
      No. Seda juhul, kui ka kukk majapidamises on. Kui kukke pole, siis ega kana sellest munemata ei jäta. Ja sellisel juhul pole vegan muna mitte süüa. Sest muidu koormad ja tekitad asjatuid lootusi kanas, kes ikkagi üritab viljatust munast tibu välja haududa.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        No. Seda juhul, kui ka kukk majapidamises on. Kui kukke pole, siis ega kana sellest munemata ei jäta. Ja sellisel juhul pole vegan muna mitte süüa. Sest muidu koormad ja tekitad asjatuid lootusi kanas, kes ikkagi üritab viljatust munast tibu välja haududa.
        Kukk oleks, kui loomatööstus ei tapaks kukkesid ära!

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          No. Seda juhul, kui ka kukk majapidamises on. Kui kukke pole, siis ega kana sellest munemata ei jäta. Ja sellisel juhul pole vegan muna mitte süüa. Sest muidu koormad ja tekitad asjatuid lootusi kanas, kes ikkagi üritab viljatust munast tibu välja haududa.
          Munaga on see teema (nagu ka piimaga ja piimatoodetega vist), et see on loomne. See kas muna on viljastatud või mitte ei huvita.

          Ma ei ole vegan, kaugel sellest, aga iga toidu kõrvale peab mul mingi salat/köögivili kõrval olema. Ilma on kuidagi poolik see toit. Ei tea isegi kus kohast see nii tekkinud on.

          Kommentaar


            Kas naisvegan titele rinnapiima annab? See ka ju loomne.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kas naisvegan titele rinnapiima annab? See ka ju loomne.
              aga ega tal vist valikut ka pole - keegi teadjam võiks korrigeerida aga mu meelest on rinnapiimaasendajad ka kõik loomsetest materjalidest

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                aga ega tal vist valikut ka pole - keegi teadjam võiks korrigeerida aga mu meelest on rinnapiimaasendajad ka kõik loomsetest materjalidest
                Annab salatilehe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kas naisvegan titele rinnapiima annab? See ka ju loomne.
                  See on natuke teine asi taaskord.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Teine asi mis mind veganluse puhul häirib on räige üldistamine mingite USA suurfarmide põhjal. Kui USA-s 20k lehmaga farmides on tingimused väga halvad siis automaatselt on need ka meil eestis. Vaatavad juutuubis videosid, nutavad silmad peast ja hakkavad jaurama, et meil piinatakse loomi. FFS.
                    Nad käivad ka Eesti farmides loomi vaatamas: http://ficusrubi.com/lehmade-hea-elu...=socialnetwork

                    PS! Kes ütles, et riis on jura, see mugigu keedukartulit edasi. Jääbki rohkem riisi mulle.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Irooniast nõretav tekst. Ma nüüd kokkuvõttes ei saanudki aru kas lehmadel on siis hea elu või mitte. Näitas välja, et ega ta nagu midagi ei jaga sellest ja on kusagilt mingeid teadmisi lugenud aga mitte midagi sügavamat.
                      Veganlaste üheks läbivaks jooneks on naiivsus maailma suhtes.

                      Kommentaar


                        soccerneti suurim veganite vaenlane on leitud!
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


                          Paganama keeruline on sallida, kui nagu asjadele sedamoodi lähenetakse.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Liha söömine on tõepoolest nõme. Ma ei suuda enam. Mingi vaimne seletamatu blokk tuleb ette.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Pelmeene ka mitte?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Liha söömine on tõepoolest nõme. Ma ei suuda enam. Mingi vaimne seletamatu blokk tuleb ette.
                                Miks sa hakkasid taimetoitlaseks kohe peale seda kui ma ütlesin et ma olen taimetoitlane?
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X