320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Cule Vaata postitust
    Pelmeene ka mitte?
    Kusjuures ei...juba ligi 2 kuud pole pelmeene söönud...Isegi kui tavaliselt olen suppi tehes ikka pannud ka frikadellid sisse, nüüd enam neidki pole lisanud.

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Miks sa hakkasid taimetoitlaseks kohe peale seda kui ma ütlesin et ma olen taimetoitlane?
    Eh, ei. Ma ei teadnudki, et sa ka taimetoitlane.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      No palju seal pelmeenides ikka päris liha on. Muidugi hapukoort peale pannes teeb Ice loomadele kõvasti liiga ja seetõttu ka pelmeenidest loobuma pidi.

      Kommentaar


        No Ice kui blokki ei tule ja südametunnistus lubab võid proovida sojatäidisega pelmeene. Loomulikult ilma kooere ja majoneesita.

        Kommentaar


          Tra, nagu taimed oleks hingetud. Vastikud egoman-jakid.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Jah, sööge kive! Või on ränielu ka ikkagi elu?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Tra, nagu taimed oleks hingetud. Vastikud egoman-jakid.
              See nagu mingi mega loll arvamus, et kõik on hakanud taimetoitlasteks just sellepärast
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Minu arvamus:
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  MEGAirw.

                  7 lehekülge selles teemas on ilmne diagnoos - soccernet perekoolistub

                  kas sellist soccernetti me tahtsimegi?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    See nagu mingi mega loll arvamus, et kõik on hakanud taimetoitlasteks just sellepärast
                    Loe nüüd pealkirja, jutt veganitest, mitte lihtsalt taimetoitlastest, kas kõik need seitse lk on siin soccernetis tõesti raisku läind? Kanatiss!
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      MEGAirw.

                      7 lehekülge selles teemas on ilmne diagnoos - soccernet perekoolistub

                      kas sellist soccernetti me tahtsimegi?
                      Ole vait, see oli jumala entertaining lugemine. Ma sain uusi asju teada isegi.

                      Muidugi terake irooniline on see, et Mõnu võitleb siin just selliste tunnel-visionistide vastu siin teemas ja on ise nende esikõneleja Leicesteri teemas...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Muidugi terake irooniline on see, et Mõnu võitleb siin just selliste tunnel-visionistide vastu siin teemas ja on ise nende esikõneleja Leicesteri teemas...
                        värsket õhku rainis, värsket õhku
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Huvitav ajastus. Üks mu superintelligentne sõber kirjutas veganlusest/taimetoitlusest blogipostituse.

                          Minu meelest väga huvitav käsitlus. Ei muuda mind taimetoitlaseks ega veganiks, aga huvitav none the less.

                          Kommentaar


                            Veganlus on no nii esimese maailma probleem kui üldse midagi olla saab. Elus võiks olla piisavalt palju põnevust ja tegemist, et pea hakkama juurdlema enda taldrikul oleva toidu teadvuse üle. Korealased söövad koeri, no las nad siis söövad, ise ei taha, teises kultuuriruumis kasvanud, araablased ei söö siga, no las nad siis ei söö, indialased ei söö veist, no ärgu söögu, mõned söövad sitikaid, mõned konni jne jne.
                            Aga fakk küll, 200000 aastat evolutsiooni, looduse anastamist ja võimalikult efektiivse toiduahele loomist ja ühel hetkel on jube kahju lammastest ja sigadest ja hakkame rohtu närima.
                            Ja no need, kes lastele liha ei anna, krdi füüsilist ja tugevat noomitust oleks vaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Huvitav lugemine, aga ei veena üldse. Ma söön liha maitse ja täiskõhu tunde pärast, heinast mina kõhtu täis pole saanud.
                              Nõus sellega. Mind ka ei muutnud veganiks. Aga see polnud ka kirjutise eesmärk - pigem autor selgitas oma otsuse tausta ja kaalutlusi öeldes välja, et aktsepteerib ka teistsuguse valiku tegijaid.

                              Mina olen selles osas selgelt Ron Swansoni parteis.

                              Kommentaar


                                No ma ei tea, inimesed on loodud liha sööma. Ja see loomade päästmise jutt on natuke naljakas, aga noh see on minu arvamus. Mu pärast sööge kasvõi sitta, minu elu sellest ei muutu.

                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X