320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Majandusuudiseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Võtan ära 20 euri. 7274.17 ja alla minu oma siis.
    Uurisin ka tuttavate börsibosside käest, selgus et ma olen ainuke vastuvoolu sõudja, kes on positiivse ootusega. Minu teooria töötab ainult siis, kui kiiremas korras saadakse aru, et põhjust paanikaks ei ole ja viiruse levikut ei peeta pandeemiaks enam

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Uurisin ka tuttavate börsibosside käest, selgus et ma olen ainuke vastuvoolu sõudja, kes on positiivse ootusega. Aga mingi hope peab olema, eks
      pane parem selle peale, et Pence saab presidendiks.

      Kommentaar


        FED ANNOUNCES COORDINATED ACTION WITH BANK OF CANADA, BANK OF ENGLAND, BANK OF JAPAN, EUROPEAN CENTRAL BANK AND SWISS NATIONAL BANK.

        The Federal Reserve made an emergency interest rate cut to zero on Sunday night, a dramatic step meant to make borrowing as cheap as possible for American households and businesses as the coronavirus brings the U.S. economy to a near standstill.
        The benchmark U.S. interest rate will now be in a range of 0 to 0.25 percent, effectively bringing the rate to zero

        the Fed also announced a significant increase in its bond purchases, a move similar to the large scale “quantitative easing” the central bank did in the aftermath of the Great Recession to try to get money flowing again in markets and the broader economy




        PIDUUUUUUUUUUUUUUU

        Kommentaar


          POLAND PULLS OUT OF SCHENGEN ZONE, EXPECTS OTHER COUNTRIES TO FOLLOW - PRIME MINISTER

          kek lol rip EU gg wp

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            POLAND PULLS OUT OF SCHENGEN ZONE, EXPECTS OTHER COUNTRIES TO FOLLOW - PRIME MINISTER

            kek lol rip EU gg wp
            Allikas?
            Mu Poola sõbrad ei osanud küll kinnitada midagi sellist.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Tundub kuidagi väga... salapärase käega tegemist olevat.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                allikas oli bloomberg terminal, aga hetkel ka sealt maha võetud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  allikas oli bloomberg terminal, aga hetkel ka sealt maha võetud.
                  Mõni liigagar toimetaja ilmselt pingutas üle. Küllap Poola peaminister tegelikult rääkis veidi ebaõnnestunud sõnastuses ajutisest piirikontrollist Schengeni sisepiiril, mille on nüüdseks kehtestanud vist (pea) kõik Schengeni liikmed.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    allikas oli bloomberg terminal, aga hetkel ka sealt maha võetud.
                    võiks nii teha, et ilma usaldusväärse source linkita nagu Fox News või Uued Uudised mingit jama ei jaga.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      võiks nii teha, et ilma usaldusväärse source linkita nagu Fox News või Uued Uudised mingit jama ei jaga.
                      bloomberg terminali võrrelda fox news või uued uudised? ok.......

                      Kommentaar


                        Kas praegu ei oleks mõttekas just aktsiaid osta? Et madalpunktis on parem kui tipus? Või mis selle 2. samba sissemaksete peatamise point on?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kas praegu ei oleks mõttekas just aktsiaid osta? Et madalpunktis on parem kui tipus?
                          Vara. Kukuvad veel. I kvartali tulemused panevad uue paugu
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Aga suures pildis jah, on mõistlik osta madalseisus. II samba sissemakseid mina ei peataks. Või lausa suurendaks III samba omi. Sest tõus tuleb niikuinii. Iseasi, kuna.

                            Kommentaar


                              https://www.err.ee/1066525/rootsi-fi...jardi-krooniga

                              Kase see Heraklese vägitegu ameerikas Helmel oli see, kui mitut kilekotti ta tagasi jaksas tassida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kas praegu ei oleks mõttekas just aktsiaid osta? Et madalpunktis on parem kui tipus? Või mis selle 2. samba sissemaksete peatamise point on?
                                ainus point saab olla see, et riigil oleks rohkem raha kulutada kriisi pehmendamiseks. muud mõistlikku põhjust ei ole. kurb on lugeda neid FB postitusi ja kommentaariume sel teemal, kus mainitakse, et keegi on nende sambast raha võtmas... kahjuks tundub, et tavainimene ei ole üldse aru saanud mis asi on pensioni 2. sammas, mis on pensionifond, mis on tema väärtus, kuhu investeeritakse, kuidas see toimib.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X