320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Majandusuudiseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mul on LHV-ga selge põhimõte - nii kaua kuni need noored lakutud peded ja meigitud kaunid preilid mind iga jumala päev minimaalselt 2x "tere härra" tülitavad, nii kaua ma selle pangaga tegemist ei tee.

    Olen teadlik, et LHV-le on need linnukesed jube kasulikud ja profitaablid. LHV aktsiaid võiksin osta, sest raha ei haise, aga kliendiks hakkamine? lol, ei.
    ega nad ei tahagi, et kogu hingega nende juurde lähed, võib vaid nende pensionifondi minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      rahandusministrilt, kes peaks nagu aru saama finantsturudest, väga ebapädev avaldus sellisel juhul. kõige lollim idee saab olla just praegu müüa ehk väljuda oma positsioonilt. müüakse ikka tipus ja ostetakse põhjas
      Paraku pole erilist vahet, kindlasti järgneb tõus ning seejärel uus langus (kriisi ei suuda isegi Putin ära keelata) ja ka 15 aasta pärast tuleb tõdeda, et kogutud on veel vähe aega, sellest ka väike kasum.

      Üldiselt on pensionikogumine sama tulutoov, nagu kihlveod spordis. Võid midagi võita, aga ka ootamatult kaotada. Kihlveol on see eelis, et suurvõidu võid kohe välja võtta ja jätkata sama tegevust. Pensionifond on midagi pärisorjuse taolist, kus hiigelajal raha välja võtta ei saa, vaid pead muruniitjat kartma jääma.

      Kommentaar


        Kunagi oli ju pensisamba idee Prantsusmaalt, et saada seisev raha kätte ja seda panustada enda majandusse. Kas meie sambad ja pangad on seda teinud? Ses osas on Urmaril õigus, et inflatsiooni ei saa aktsiaportfelli suure tõenäosusega ületada.

        Kommentaar




          Ok.

          Elik see et meie fondid on pikalt loorberitel puhanud ei anna alust päris nii rumalaid asju öelda.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kunagi oli ju pensisamba idee Prantsusmaalt, et saada seisev raha kätte ja seda panustada enda majandusse. Kas meie sambad ja pangad on seda teinud? Ses osas on Urmaril õigus, et inflatsiooni ei saa aktsiaportfelli suure tõenäosusega ületada.
            inflatsioonist pole ma küll midagi rääkinud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kunagi oli ju pensisamba idee Prantsusmaalt, et saada seisev raha kätte ja seda panustada enda majandusse. Kas meie sambad ja pangad on seda teinud? Ses osas on Urmaril õigus, et inflatsiooni ei saa aktsiaportfelli suure tõenäosusega ületada.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Mul on lhv xl fond.paar päeva tagasi oli veel 3% plussis tootlus. Plaan on kuu pärast umbes indeksisse ümber viia. Loodetavasti best play long run. Võibolla kui olen 55 liigutan kuhugi konservatiivsesse fondi tagasi, eks näis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Mul on LHV-ga selge põhimõte - nii kaua kuni need noored lakutud peded ja meigitud kaunid preilid mind iga jumala päev minimaalselt 2x "tere härra" tülitavad, nii kaua ma selle pangaga tegemist ei tee..
                  Miks? Mind nad ei häiri nt, ütlen neile, et mul pension nende juures. Kuigi (enam) pole.
                  Mina läksin omal ajal LHVsse, sest pakkusid tasuta ülekandeid, mis oli minu jaoks päris oluline. Kohe sai ka võetud jalgpallikaart, tänu millele saab Tammeka minu käest ca 100.- iga aasta. Minu meelest on see väga vinge asi nende poolt.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Mul on lhv xl fond.paar päeva tagasi oli veel 3% plussis tootlus. Plaan on kuu pärast umbes indeksisse ümber viia. Loodetavasti best play long run. Võibolla kui olen 55 liigutan kuhugi konservatiivsesse fondi tagasi, eks näis.
                    Tuleva?

                    Mul endal ei laeku maksed teisse sambasse juba kolm aastat, kuid LHV L on 12% plussis. Naisel viisime maksed üle Tulevasse, kuid Swedbanka k30 osakud on veel alles. Need on talle ca 8 aastaga teeninud 15 eurot kasumit. Plaanib ka ülejäänud osakud Tulevasse suunata.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Miks? Mind nad ei häiri nt, ütlen neile, et mul pension nende juures. Kuigi (enam) pole.
                      Mina läksin omal ajal LHVsse, sest pakkusid tasuta ülekandeid, mis oli minu jaoks päris oluline. Kohe sai ka võetud jalgpallikaart, tänu millele saab Tammeka minu käest ca 100.- iga aasta. Minu meelest on see väga vinge asi nende poolt.
                      mul on tegelt see probleem, et minu kodupood on kristiine keskuses. ja kui ma tagumise parkla poolt sisse lähen, siis:

                      1. O'Leary ees on Telia peded
                      2. juuksuri ja klicki vms vahel on LHV peded
                      3. Matsimoka ees on tihtipeal mingi Lastehaigla vms annetuste küsijad ja mul on kurb neile ei öelda. Tekitab tunde, et olen halb inimene ja ei hooli lastest (kuigi... iga päev ju 2 korda ei jaksa maksta kui edasi-tagasi kõnnin).
                      4. Prisma sissepääsu juures on Elisa peded - need on reaalselt erilised värdjad. Kui teiste avantüristide liin on vähemalt viisakas, siis need vennad ei aktsepteeri EI-d, vaid lihtsalt mölisevad edasi ja kõnnivad järgi. Kurat, mehed ja naised, mingi eneseaustus võiks olla, selmet mingi 5 eur fee pealt niimoodi päevast päeva kerjata.

                      Kommentaar


                        Elisa värbab oma inimesed jah jehoova tunnistajate seast. Üks aasta tuli pühapäeval 14ndal veebruaril ukse taha, selgelt nägi, et mul seltskond seljataga ja lihtsalt keeldus ära minemast, pmst vägisi hakkasin ust kinni lükkama, siis pani veel jala ka vahele No ok täitsin siis ta lahtrid kähku ära, et las saadab siis oma pakkumise, vähemalt saab lahti. Õnnetuseks panin oma õige telefoninumbri harjumusest... Sealt tuli pool aastat veel terrorit, kui ühe numbri ära blokkisin, hakkas teiselt helistama. Ulmeee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Mul on lhv xl fond.paar päeva tagasi oli veel 3% plussis tootlus. Plaan on kuu pärast umbes indeksisse ümber viia. Loodetavasti best play long run. Võibolla kui olen 55 liigutan kuhugi konservatiivsesse fondi tagasi, eks näis.
                          sul ei ole mõtet kuu aja pärast muuta. hetkel kõik muudatused kuni 31.märts k.a. lähevad lukku ja jõustuvad 1.mail
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Asi ei ole üldsegi raha väljavõtmises, mida on hetkel ilmelt mõtetu teha. Lihtsalt inimene ei peaks nö. vabatahtlikult osalema selles eksperimendis, mis ei ole ennast kuidagi õigustanud. Tal peab olema võimalus välja astuda.

                              Mida öelda lohutuseks sellele, kes läheb suvel pensionile? Kuna praegune pensionär astus selle jama sisse tõepoolest vabatahtlikult, siis võib õiguskantsler puhta südamega öelda, et ise olid loll, pole isegi keerutada vaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Asi ei ole üldsegi raha väljavõtmises, mida on hetkel ilmelt mõtetu teha. Lihtsalt inimene ei peaks nö. vabatahtlikult osalema selles eksperimendis, mis ei ole ennast kuidagi õigustanud. Tal peab olema võimalus välja astuda.

                                Mida öelda lohutuseks sellele, kes läheb suvel pensionile? Kuna praegune pensionär astus selle jama sisse tõepoolest vabatahtlikult, siis võib õiguskantsler puhta südamega öelda, et ise olid loll, pole isegi keerutada vaja.
                                kui olla nõus väljumisvõimalusega, siis peaks olema võimalus väljuda ainult selle summaga millega siseneti, ehk siis oma 2%-ga

                                suvel pensionile minejad... siin on lootus, et ehk ollakse hetkel siiski vastava riskiga fondides, ehk siis kus aktsiarisk vähim.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X