320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Kuskil 12:30 kandis. Värsked andmed on, et analüüsid on 98% briti tüve näidanud. See on ju absurd, isegi UKs ei saavutanud see tüvi sellist levikut.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      https://etv.err.ee/1608123760/aktuaalne-kaamera-ilm
      Kuskil 12:30 kandis. Värsked andmed on, et analüüsid on 98% briti tüve näidanud. See on ju absurd, isegi UKs ei saavutanud see tüvi sellist levikut.
      Nendest juhtumitest, mis pole tavaline koroona vaid mingid eraldi tüved on 98 % briti tüvest. Ses mõttes kahtlane, et uku tüvi nii marginaalne on.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        https://etv.err.ee/1608123760/aktuaalne-kaamera-ilm
        Kuskil 12:30 kandis. Värsked andmed on, et analüüsid on 98% briti tüve näidanud. See on ju absurd, isegi UKs ei saavutanud see tüvi sellist levikut.
        Täiega absurd!!!!!!##### Marxism tuleb ja varsti paneme sulle kiibi.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Kokkuvõttes nädalaga umbes 13%lt tõusnud 22%le siis ma saan aru. Peaministri jutt oli küll arusaamatu, korontsik võtab võimust vb, veits nohune hääl oli.

          Kommentaar


            Tippjuht/tipppoliitik ei saa sellises olukorras niimoodi numbritega plähmerdada. Kui süveneda ei viitsi, mida teadlased räägivad, siis kas kirjutad paberile ja vaatad sealt või ütled lihtsalt kõigile arusaadavalt, et briti tüve levik on olnud ootamatult kiire ja peame nüüd kohe võtma kasutusele tõsised piirangud.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              https://etv.err.ee/1608123760/aktuaalne-kaamera-ilm
              Kuskil 12:30 kandis. Värsked andmed on, et analüüsid on 98% briti tüve näidanud. See on ju absurd, isegi UKs ei saavutanud see tüvi sellist levikut.

              Kommentaar



                Kommentaar


                  Inimesed hakkasid üheskoos agaralt EKREIKE lõppu tähistama.

                  Kommentaar


                    Kuna ma sattusin peaministri teleusutlust hommikul vaatama, siis kogesin kahte mõtet:
                    1. Reimo Sildvee on/oli draama
                    2. Kui Kaja avaldab kunagi bioraamatu, kas siis saab pealkirjaks "Kajalood" või "Kaja lood"?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                      Ei tea küll, miks ma siin eriti aega veeta ei soovi.
                      Mida sa tuled siia modereerima siis? Mine oma virginia woolfi tagasi ja naudi tsensuuri
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Mida sa tuled siia modereerima siis? Mine oma virginia woolfi tagasi ja naudi tsensuuri
                        Sa nüüd ka päris õige mees tolles olukorras polnud. Ei tasu põrgata.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Sa nüüd ka päris õige mees tolles olukorras polnud. Ei tasu põrgata.
                          Tal on hapud viinamarjad.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            futbolidipaul, sa olid aasta lõpus väga mures, mis nüüd arvad olukorrast?
                            Minu arust on praegu see võtmehetk mida kartsid. Kui tõesti briti tüvi üle 90% on saavutanud ja see sisuliselt maha magati, näeme veel komandanditunni ja regionaalsed liikumispiirangud ära...

                            Kommentaar


                              mul siin ühed tuttavad mõtlesid, et hea idee reisile minna. "testid tehtud ju ja negatiivne"; "mujal viirusnäitajad madalamad ju" jne. noh nagu meie pressu, keda kõik palavalt armastavad, detsembris väitis kui austriasse või kuhu iganes lebotama tõmbas. Erinevalt pressust, kellel läks hästi (või siis meile ei juleta lihtsalt teada anda), istuvad need tuttavad nagu üks mees kodus positiivsena.

                              et täitsa pani mõtlema, et kui meil siin arvamusliidrid ja juhid ees, siis tõepoolest, miks mitte ei või lihtrahvas samu argumente kasutada. olgu need nii idiootsed kui tahes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                futbolidipaul, sa olid aasta lõpus väga mures, mis nüüd arvad olukorrast?
                                Minu arust on praegu see võtmehetk mida kartsid. Kui tõesti briti tüvi üle 90% on saavutanud ja see sisuliselt maha magati, näeme veel komandanditunni ja regionaalsed liikumispiirangud ära...
                                Jah, mu paarist nädalast sai paar kuud. Aga mis mul ikka arvata on? Kui kriitiline mass ei usu või ei hooli, siis ei ole midagi head oodata. Peaminister ütleb, nagu süüdi oleks Briti tüvi. Inimesed on ikka süüdi ja tema ka, mitte briti tüvi.
                                Aga ma olen väsinud sellest jamast. Ma näen, kuidas mu kaasa ei jaksa enam ja ma ei saa sinna midagi teha. Jõuetu tunne on, kui sa vaatad neid videosid ja loed arvamusi, et kõik on üks jama.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X