320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Mõnuagendile väike teadmiste kontroll. Kas ta teab, kes oli Eestis uhhuuteaduste esimene maaletooja ja massidele populariseerija?
    Vahur Kersna?

    Kommentaar


      Täpselt nii. Nagu ikka on elul veider huumorisoon, sest tema praegune naine on hariduse ja teaduse eest vastutav. Ma nüüd mälu järgi tsiteerin tuttavat teadlast, kes on veidi vanem ja mäletab hästi ka aega enne seda maaletoomist. Inimesi, kes nägid jeekimeid, tulnukaid või valgusolendeid peeti ullikesteks ja keegi neid tõsiselt ei võtnud. Kersna ''teene'' oli see, et nad läksid niiöelda mainstriimi ja madalama haridustasemega või igavama eluga inimestele hakkas tunduma, no kui lausa riigimeedias sellest räägitakse, siis ''midagi seal ju on''. Seda tasub alati meeles pidada kui sotsmeedias põhilist tonti hakata nägema.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Täpselt nii. Nagu ikka on elul veider huumorisoon, sest tema praegune naine on hariduse ja teaduse eest vastutav. Ma nüüd mälu järgi tsiteerin tuttavat teadlast, kes on veidi vanem ja mäletab hästi ka aega enne seda maaletoomist. Inimesi, kes nägid jeekimeid, tulnukaid või valgusolendeid peeti ullikesteks ja keegi neid tõsiselt ei võtnud. Kersna ''teene'' oli see, et nad läksid niiöelda mainstriimi ja madalama haridustasemega või igavama eluga inimestele hakkas tunduma, no kui lausa riigimeedias sellest räägitakse, siis ''midagi seal ju on''. Seda tasub alati meeles pidada kui sotsmeedias põhilist tonti hakata nägema.
        Mul on siiani täiesti tõestamata teooria, et igasugu kolmanda silma teooriad läksid enamvähem mõistlike inimeste seas liikvele tänu X-Filesi edule (mis oli ju igati super sari) ja siis kõik need USA blockbusterid, kus valitsuses on alati tüübid, kes tahavad meid perse kaudu kiibistada ja ära tappa.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Täpselt nii. Nagu ikka on elul veider huumorisoon, sest tema praegune naine on hariduse ja teaduse eest vastutav. Ma nüüd mälu järgi tsiteerin tuttavat teadlast, kes on veidi vanem ja mäletab hästi ka aega enne seda maaletoomist. Inimesi, kes nägid jeekimeid, tulnukaid või valgusolendeid peeti ullikesteks ja keegi neid tõsiselt ei võtnud. Kersna ''teene'' oli see, et nad läksid niiöelda mainstriimi ja madalama haridustasemega või igavama eluga inimestele hakkas tunduma, no kui lausa riigimeedias sellest räägitakse, siis ''midagi seal ju on''. Seda tasub alati meeles pidada kui sotsmeedias põhilist tonti hakata nägema.
          Ma arvan ka, et Liina Kersna peaks seetõttu tagasi astuma! Või on siin taga hoopis midagi enamat. Hmm....

          Kommentaar


            Ka USA kraamil oli kindlasti mingi mõju hiljem. Pinnas oli niiöelda tihedaks külviks ette valmistatud
            Aga need X-filesi teemad oli kõik juba ringlemas, sarja tegijad korjasid need lihtsalt üles ja ehitasid geniaalselt selle suurema story taustaks. Mul peaks kuskil kolikambris isegi neid ajakirju olema üks pakk hoiul. Kolmas silm oli selline leebem värk, alternatiivmeditsiin ja iidsed tarkused. Paradoks oli kangem kraam, seal ikka konkreetselt tulnukad ja kuradikesed tulid öösel läbi elektripesa tuppa ja kohe hakkasid teostama anaaleksperimente kaugete planeetide teaduse hüvanguks. Muide nuta või naera, aga juba nendes Kersna esimestes ufolugudes pandi kiipe Orava-Nugise lüpsjatele ja traktoristidele. Vist ei kasutatud ainult sõna kiip, lihtsalt mingi metallitükk pandi peanaha alla või selgroo sisse subjekti jälgimiseks?

            allars, puhka jalga, see oli lihtsalt tähelepanek kuidas elu on.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Ka USA kraamil oli kindlasti mingi mõju hiljem. Pinnas oli niiöelda tihedaks külviks ette valmistatud
              Aga need X-filesi teemad oli kõik juba ringlemas, sarja tegijad korjasid need lihtsalt üles ja ehitasid geniaalselt selle suurema story taustaks. Mul peaks kuskil kolikambris isegi neid ajakirju olema üks pakk hoiul. Kolmas silm oli selline leebem värk, alternatiivmeditsiin ja iidsed tarkused. Paradoks oli kangem kraam, seal ikka konkreetselt tulnukad ja kuradikesed tulid öösel läbi elektripesa tuppa ja kohe anaaleksperimendid kaugete planeetide teaduse hüvanguks.
              No vabaduse tulles lendasid ju igasugu hullud ringi. Kaspirovski ja muud tegelased. Iga noort üritasid mingid hoosiannad endale saada, telekas oli tuugalt täis ufosid jne. Ses osas oli Kersna toona ikkagi puhtalt Jah-shows meelelahutaja ja ses osas ma suurt teda ei kotikski. Ajastu vaim, kus sai nende üle naerda. Nüüd on sotsiaalmeedia mullistumine juures, mis mõjub skisodele võimendajana.

              Kommentaar


                Siin me ilmselt jääme eriarvamusele. Need ei ole nii süütud naljad midagi. Minu jaoks ei ole eetiline kui maksumaksja raha eest Pealtnägijas läbi aastate selliseid sharlatane on esile tõstetud. Ma ei saa väga detailidesse minna, aga tean perekonda, kelle ajas lahku ja laostas majanduslikult üks ohtralt meedias eetriaega saanud välismaine ''guru''. Pealtnäha üks sümpaatsemaid ja ohutumaid, aga tegelikult on täielik scammer ja psühhopaat. Teha ka midagi ei saa kui ära tinistatud inimesed oma aastatega üles ehitatud elu ise scammerile viiivad ja terve mõistusega inimesi süüdistavad ''info mitte vastu võtmises''.

                Kommentaar


                  Vahur Kersna hinge peal nii mõndagi! vana kuld ja kindlasti nähtud, kuid korra aastas tasub meelde tuletada!

                  https://www.reddit.com/r/Eesti/comme..._vahur_kersna/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Vahur Kersna hinge peal nii mõndagi! vana kuld ja kindlasti nähtud, kuid korra aastas tasub meelde tuletada!

                    https://www.reddit.com/r/Eesti/comme..._vahur_kersna/
                    Ahahaha väga hea. Pole seda näinudki
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar




                      Ma ei ole muidu vandenõuteoorik ega vaktsiinivastane, aga see paneb küll mõtlema, et midagi on mäda.

                      Kommentaar


                        Mis? Vaktsineerimispass pole mingi uus asi.

                        Kommentaar


                          Oleks võinud hoiatada, et see on 5 minutit totaalset möga ja keegi ei saa sellele raisatud aega enam tagasi.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            https://www.facebook.com/watch/?v=886814525472272

                            Ma ei ole muidu vandenõuteoorik ega vaktsiinivastane, aga see paneb küll mõtlema, et midagi on mäda.
                            Vaktsineerimispass on vale? Kui teised riigid nõuavad riiki sisenemiseks vaktsineerimist, siis pole meil miskit selle vastu öelda. Kunagi pidi viisat taotlema et reisida kuhugi riiki ja kui keelduti väljastamast, siis polnud samuti kuhugi kaevata
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Igakord kui teemaks tuleb meedia ning nende toimetamised, siis läheb lahti süüaluse ja süüdistatava kohtuprotsess, kus üks osapool on Mõnu ja teine on Plastic ning on mitu lehekülge pikka tummist mõistukõnet. Kõik lõpeb Mõnu poolt alati sarkastilise loosungi või Plasticu poolt ,,pole mõtet vaielda'' lausega.Vahest mõni muu osaline poetab ka 5 senti. Kuude jooksul ei ole mitte midagi selgeks vaieldud, aga läheb ühest vaidlusest 3-4 päeva mööda võtad uue teema ja jälle keri mitu lehekülge edasi. Keep going atleast its entertaining.
                              Ära unusta ära ka Mõnu "aa siis küll".
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Kui vaja, laseks paar end ka vaktsineerida. "Vaktsineerimist ei tohiks muuta kohustuslikuks, selle vastu ma olen. Aga kui tõesti hakkavad sellega kaasnema mingid eriõigused või vabadused, siis ilmselt vaktsineerin," sõnab Martin, kes on silma paistnud ka selle poolest, et ei kanna parlamendi hoones ega teistes avalikes kohtades maski. Samas kinnitab EKRE esimees, et ta pole sugugi maskivastane.
                                Tea kas Kalle varsti vaibale ka kutsutakse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X