320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    The Gurdian kirjutas eile ka nupukese sellest Austria juhtumist. Vaktsiinipartii number, üks suri, üks taastub kopsuembooliast, 17 riiki saanud sama partii, miljon doosi. Faktid.

    ÕL käsitlus on nagu Selgeltnägijate tuleproovi versioon juhtunust, kus igale faktile saab lugeja toimetuse mõned pastakast imetud seosed juurde, et ikka oleks meelelahutuslik ja kaasahaarav. Plot twistina saame teada, kuidas Rolf paastumisega koroonat ravis. Vb pole vaktsiine üldse vajagi?

    Et ikka veits on vahe presentatsioonil.
    Kas sa tahad, et mõnu ütleks, et ajaleht peab müüma? Või mis sa ootad?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Kas sa tahad, et mõnu ütleks, et ajaleht peab müüma? Või mis sa ootad?
      mõnuga konkreetselt on see, et ta ütleb "ajaleht peab müüma" + "enam paremini teha ei saaks". et selle teise poole võiks ära jätta ja olekski korras vast, need diskussioonid tegelikult jääks siin ära. aga vtp-l, punktil jne on tegelikult tuline õigus. selle asemel, et öelda "thats business baby, hate the game, not the player", tulevad mingid raskesti arusaadavad veenmised, et tegelikult on kõik kosher.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        mõnuga konkreetselt on see, et ta ütleb "ajaleht peab müüma" + "enam paremini teha ei saaks". et selle teise poole võiks ära jätta ja olekski korras vast, need diskussioonid tegelikult jääks siin ära. aga vtp-l, punktil jne on tegelikult tuline õigus. selle asemel, et öelda "thats business baby, hate the game, not the player", tulevad mingid raskesti arusaadavad veenmised, et tegelikult on kõik kosher.
        Ma ei ütle, et paremini teha ei saaks. Aga ma päris ei võtaks ka seda suhtumist, et SoM peaks hakkama ka meediakajastust juhtima sisuliselt.

        Ja see, kui võrdluseks tuuakse The Guardiani, siis näitab ka veidi, et inimene ei jaga meediast ikka lillegi.

        Kommentaar


          Igakord kui teemaks tuleb meedia ning nende toimetamised, siis läheb lahti süüaluse ja süüdistatava kohtuprotsess, kus üks osapool on Mõnu ja teine on Plastic ning on mitu lehekülge pikka tummist mõistukõnet. Kõik lõpeb Mõnu poolt alati sarkastilise loosungi või Plasticu poolt ,,pole mõtet vaielda'' lausega.Vahest mõni muu osaline poetab ka 5 senti. Kuude jooksul ei ole mitte midagi selgeks vaieldud, aga läheb ühest vaidlusest 3-4 päeva mööda võtad uue teema ja jälle keri mitu lehekülge edasi. Keep going atleast its entertaining.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma ei ütle, et paremini teha ei saaks. Aga ma päris ei võtaks ka seda suhtumist, et SoM peaks hakkama ka meediakajastust juhtima sisuliselt.
            mis see SoM siia puutub kui jutt oli nt nendest pealkirjadest ja edastatud infost, mis puudutab konkreetselt nt seda õpetajate case? Ma olin 2 päeva audis muidu pärast vaktsiini, ema oli samal ajal null, vennal ka ok. Kõigil sama vaktsiin, kõigile info teada. Ma arvan, et kamba peale me saime teistelt sugulastelt-tuttavatelt üks 15 päringut, viidet ja arvamust sellist, mis ei olnud reaalsusega kuigi kooskõlas ja mis vajasid täiendavad selgitustööd (minu puhul piirdus sellega, et mdea, ei oska kommenteerida, äkki usaldaks meditsiinitöötajaid, mitte ajakirjade pealkirju). Et see on see effekt, mis sellest tekkis laiemalt. Konkreetne juhtum, eksole. Sa ju mõistad seda tegelikult ma arvan.

            Ehk siis - ajakirjanduse kommunikatsioon selles osas võinukski olla lugejaid informeeriv selmet põhjendamatult alarmeeriv. ja selleks ei pea olema SoMi käepikendus ja ei pea tundma ka justkui oleks jubedalt nüüd ajakirjandusvabadust piiratud, eksole.

            Kommentaar


              Usaldame meedikut? Mul kadus usaldus kogu maailma meditsiinisüsteemi, kui mu sigapaks perearst hakkas tervislikust toitumisest facebookis rääkima.

              Kommentaar


                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                Usaldame meedikut? Mul kadus usaldus kogu maailma meditsiinisüsteemi, kui mu sigapaks perearst hakkas tervislikust toitumisest facebookis rääkima.
                siis ei jää muud üle kui paljast porgandit usaldada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  siis ei jää muud üle kui paljast porgandit usaldada.
                  Unustasid veel Telegrami ja valgusolendite YT kanali!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja see, kui võrdluseks tuuakse The Guardiani, siis näitab ka veidi, et inimene ei jaga meediast ikka lillegi.
                    Kas Delfi sobib võrdluseks? Või sa endiselt ei taju vahet toonis?
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Postimehel ja Delfil ei ole absoluutset mingit vahet eestis. Varem oli Delfi nö. sopasem, aga nüüd ükssama kõik. Ma ei tea mis Guardianile Eestis vastaks

                      Kommentaar


                        õhtuleht tegelt palju paremaks läinud, mitmeid uurivad lugusid teinud, mis raha väärt ja kus ajakirjanikud palga ausalt välja teeninud - apteegikeiss, metsandusvärk suuremate asjadena, aga ka teisi.

                        vahepeal neil lähevad uudised aga totaalselt sassi ja ilmselt kuna ise ollakse teemale nii lähedal, ei saada sellest lihtsalt aru - pealkirjad ja teemapüstitused, mis peaksid olema väga hoolsasti läbi mõeldud, tulevad aga sama tootmisliini pealt nagu Vändra Aveli ja Ron Nõmme uudised.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                          Usaldame meedikut? Mul kadus usaldus kogu maailma meditsiinisüsteemi, kui mu sigapaks perearst hakkas tervislikust toitumisest facebookis rääkima.
                          Selline sigapaks oli 6 aastat Belgia terviseminister

                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Selline sigapaks oli 6 aastat Belgia terviseminister

                            https://en.wikipedia.org/wiki/Maggie_De_Block
                            "Käitu minu sõnade, mitte tegude järgi."
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              "olen matemaatika vallas täiesti tuhm - ma ei saa isegi kaarte mängida, sest ei oska tihisid kokku lugeda"

                              Kommentaar


                                Mõnuagendile väike teadmiste kontroll. Kas ta teab, kes oli Eestis uhhuuteaduste esimene maaletooja ja massidele populariseerija?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X