320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Val Di Fiemme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'


    tähendab... tere

    leidsin kah selle teema yles. ja peaaegu oleks njukäästlile otsekohe paar k6bedamat kommentaari nii ääri-veeri kraesse kupatanud, kuid otsustasin teema l6puni lugeda ja ennäe, juba sleepwalking ja devil oma tagasihoidlikul moel asja ilusasti paika pannud.

    kunn, sulle teadmiseks, et laskesuusatamises on alati lootust, see kui ints kuskil 10-20 peal tsiksib, see on viimastel nädalatel tähendanud p6him6tteliselt seda, pjedestaalikohta on takistanud vaid yks(ik) möödalask. paraku on karm reaalsus selline, et eesti laskesuusatajatel ei ole v6imalik teha niiv6rd intensiivset lasketrenni, nagu ntx sakslastel-prantslastel-norrakatel. laskesuusatamine on juba kord siuke pisut tehnikaspordi moodi ala, et hea tulemuse saamiseks peab viimase peal tehnika ja viimase peal hooldetiim olema...:P 6nneks on finantsilises m6ttes ka olukord varasemaga v6rreldes pisut paranenud ja pärast uue treeneri tööleasumist on olukord yldises plaanis vististi ok. antagu aega atra seada... niipalju siis offtopicust.

    teatenelikul on ehk isegi päris hea shanss hea koht saada, julgeks väita, eeldades veerpalu hiilgevormi ja ka mae ning intsu kogemust, et esiviie sisse v6iks meil olla asja kyll...

    ok. elame-näeme!
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

      juhuuu!!! kikule hõbe!! ise paistis ta ka õnnelik olevat! nii et algusega võib rahule jääda!!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

        Ja Kiku tegi seda ... II koht ... hõbemedal super!!! Oeh kui mõnusat rahuldust pakkus naeratus tema näol. Loomulikult kuld oleks vahvam aaga Bente oli parem ... aga mida viriseda II koht ilus ja huvitav sõit ... mina olen väga väga rahul ... loodame et siis kuld tulemata ei jää

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

          krt, miskipärast ei tekitand smiguni medal mingit emotsiooni..
          tundus kuidagi ootuspärane ja loogiline et ta miskitvärvi medali ära toob.
          samas hakkan jagama nende entusiasmi, kes eestile yle 5 medali pakkusid:P
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

            Ja kaotus oli üllatavalt väike, eriti võrreldes Asiago MK etapiga. Val di Fiemme rasked rajad paistavad talle hästi istuvat. Jälitussõidus säilib ka kullale lootus, kui peale klassikat on vahe ca 10-15 seki. 10 km distantsil ei näe kedagi, kes Bentet kõigutada suudaks.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

              Jepp, minu poolti suhteliselt hilinenud õnnesoovid Kikule ja tema isale Anatolile!!!

              Originally posted by Devil
              Ja krt ära Magpie laskesuusatamist kyll maha tee ... uuri ikka enne, mis sel alal toimub ... tobreluts ja co paneb ju hullult ässa
              Kuule Devili härra, ma pole laskesuusatamist maha teinud. Ma ütlesin, et kurvaks teeb meie ebastabiilsus ja ei miskit muud ja maha tegemise asemel ütlesin ka, et loodame stabiilsuse saabumist OM 2006. Seega...ise mõtle ka enne, kui miskit kirjutad..

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                Jutt sellest, kuidas teine koht on võit...

                Väga hea, et Kiku ülimalt rahul on, sest see annab kindlasti särtsu ja enesekindlust juurde ja nüüd suurtemate lootustega eelseisvatele etappidele!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                  Mae võimalustesse ma ei usu. Aga Šmigun pani hea killu maha öeldes, et Bente võib sama hästi olla ka Ben - HA HAA HAAA. Tõsi, Bente ju kuidagi kahtlaselt kiiresti ja täelikult Bennistunud võites Kristiinat ka vabadistantsidel. Ütleks, et lõhnab dopsi järele või mis.
                  Mind ajavad täiega närvi Norra ja Rootsi suusatajate väited nagu oleksid eestlased ainete peal. Ainukesed kes seal dopsi opanevad on nad ise. Erru läinud endine Norra koondise arst tunnistas ju, et Lillenhammeri ajal nägi Norra koondise hotellisviit nägi pigem välja kui keemialabor, ei näe põhust miks ta oleks pidanud valetama.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                    Originally posted by siim s
                    Ütleks, et lõhnab dopsi järele või mis.
                    Ma pole küll mingi norralaste (Bente) fänn, kuid ei salli selliseid inimesi, kes niisuguseid mõttetuid ja alusetuid süüdistusi loobivad. Selles suhtes panen sind nende Rootsi ajalehtede ja spordiarstidega ühte punti, kes siin umbes kuuaega tagasi suurt kõmu tekitasid. Pole positiivset dopinguproovi, pole minu jaoks probleemi. Vot nii.
                    Vaikus

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                      Nõustun madmaniga, kuna see on igaühe oma arvamus, kas ta usub sellesse, et suusasport nöiteks on ülimalt \"must\" ala või mitte, siis pole mõtet jahuda sellest, et lõhnab dopingu järele. Sel juhul võib selle iga-dopingu-kuulujutu-uskujale tunduda, et iga võit on doping ja ehk kõik medalitki. Seega, kallis siim s, ei tasu rääkida asjast, mida ei kinnitata, kui tuleb välja, et on dopingut kasutanud, siis testid näitavad seda, muu möla nii kauaks aga jätta.

                      Oleks ju imelik, kui otsida välja kõik ütlemised/artiklid selle dopingujandi kohta, mis iga võistlusega kaasas käib...dopingut kasutatakse, kui test seda näitab, muu ei loe..

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                        Originally posted by Magpie



                        Originally posted by Devil
                        Ja krt ära Magpie laskesuusatamist kyll maha tee ... uuri ikka enne, mis sel alal toimub ... tobreluts ja co paneb ju hullult ässa
                        Kuule Devili härra, ma pole laskesuusatamist maha teinud. Ma ütlesin, et kurvaks teeb meie ebastabiilsus ja ei miskit muud ja maha tegemise asemel ütlesin ka, et loodame stabiilsuse saabumist OM 2006. Seega...ise mõtle ka enne, kui miskit kirjutad..
                        Tegid kyll! Ei ole nad mingid ebastabiilsed 2 korda 5ndale tulnud ... tobreluts korjab pidevalt punkte, see et yks kord kellelgi midagi untsu läks ei näita seda ... no sorry tõesti ka teistel läheb ... ala on siuke ...
                        Mõtlemise kohapealt nii palju et vähemalt mul on millega mõelda

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                          Originally posted by Devil


                          Originally posted by Magpie



                          Originally posted by Devil
                          Ja krt ära Magpie laskesuusatamist kyll maha tee ... uuri ikka enne, mis sel alal toimub ... tobreluts ja co paneb ju hullult ässa
                          Kuule Devili härra, ma pole laskesuusatamist maha teinud. Ma ütlesin, et kurvaks teeb meie ebastabiilsus ja ei miskit muud ja maha tegemise asemel ütlesin ka, et loodame stabiilsuse saabumist OM 2006. Seega...ise mõtle ka enne, kui miskit kirjutad..
                          Tegid kyll! Ei ole nad mingid ebastabiilsed 2 korda 5ndale tulnud ... tobreluts korjab pidevalt punkte, see et yks kord kellelgi midagi untsu läks ei näita seda ... no sorry tõesti ka teistel läheb ... ala on siuke ...
                          Mõtlemise kohapealt nii palju et vähemalt mul on millega mõelda
                          Ma mõtlesin ebastabiilsuse all seda, et kõik mehed sõidavad kord hästi, kord sitasti, mitte üldiselt koondist...

                          Mõtlemise kohapealt ei kommenteeri...

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                            - nutan..nutan...nutan

                            Veerpalule siis 4. koht Norra kolmiku - Alsgard-Estil-Aukland järel...väga õnnetu kaotus, sest võit paistis suisa tulemas...ühisstart pole Veerpalule ikka mõeldud - seevastu kinnitas Andrus, et 15km reedel saab tema omaks ja te kõik veel näete kuidas...NB! Seda ei ütelnud tema, vaid mina

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                              no qrt... putkavaht... võimalus oli võita, aga qrt seda teab mis juhtus.. liiga vara hakkas eestrebima?! f**k ma ytlen...
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                                one word springs to mind

                                naiivitar

                                lõpusirge positsiooni valik oli ikka eriti täkk.. no kes ronib vabatahtlikult karpi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X