320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Val Di Fiemme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

    Esikolmik siis selline :

    1. Teichmann 35.47,5
    2. Mae 35.54,4
    3. Estil 35.56,0

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

      Jaak tegi hea sõidu!!! lõpp oli veel eriti kõva!! Andrus aga.. polegi midagi eriti kosta, sõidus särtsu polnud, üsna läbi oli vennike... Axel-poiss tegi hea yllatuse, kas ma pole suuskamist kaua jälginud or smth, aga tema võitu kyll ei osanud oodata!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

        Nii nagu ma ennustasin oligi Veerpalu ennast 30 km tühjaks sõitnud. Aga õnneks oli Mae puhanud ja võttis selle ,mis talle pidi kuuluma. Veerpalu jääbki seekord medalita.
        Mae ilmselt ka ei vea rohkem välja ,kui edaspidi 4-5 koht aga hea seegi. Shmigunn seekord kulda ei saa,liig palju distantse võtab ette. Kokkuvõttes Eestilt hea esitus siiski lootsin ka kulda.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

          Kusjuures taastuda ei jõudnud ka teised, kes 30 km etteotsa kuulusid, v.a. Estil. Pildil olid sakslased, Mae ja keegi härra Freeman hoopis. Klassikadistantsid olid selgelt liiga lähestikku. Kristina võtab 30 km ikka kulla ära. Väsimusega probleeme ei tohiks tekkida, 5 päeva on puhkuseks. Seda juhul, kui ta sprinti ei sõida.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

            Originally posted by vandersell
            Originally posted by ROOTSI KUNN
            Kardan ,et ka 15 km ei saa ta midagi ,kuna suusatas ennast siin ikka üsna tühjaks.
            Keda sa siis sel juhul medalitele pakud? Elofssoni, sest ta puhkas ja Fredrikssoni, sest jäi Veerpalust tahapoole ja ei kulutanud oma jõuvarusid ära? Kui niimoodi mõtlema hakata, siis peaksid norrakad üldse esikümnest välja jääma...

            Mina olen igatahes kindel, et Andrus toob homme medali ära. Kahju ainult, et ma seda otse vaadata ei saa
            Nii-nii... mina lõpetan igasuguse ennustamise ära Parajalt puusse panin ikka. Samas saan lohutada ennast sellega, et polnud paljuneid, kes Teichmanni esimeseks oleksid pakkunud ja Freemani ka medali eest võitlemas näinud. Aga kõige parem lohutus on ikkagi Jaagu medal!

            Aga Kristinasse on mul usku. Krt, rohkem ei julge öelda
            Supplies!

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

              Hea t88 Euroopa spordialade populariseerimisel annab esimesi vilju. J2rgmiseks v6tame ette naisekandmise ja kiikingu.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                [glow tcolor=yellow, fcolor=yellow, size=7, strength=2]KULD[/glow]

                KRISTIINA TÕI EESTILE KULLA! PALJU ÕNNE!!!

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                  Originally posted by yheksa
                  Mina usun Kikkusse ja maailmameistri tiitlisse
                  Aitähh
                  ...ennustused on keerulised asjad aga hää, et keegigi usub

                  Jubemönus!!!

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                    Homme siis 10+10...starti ei tule ei Alsgard ega Elofsson, mis kurja viiruse süü (meie jaoks muidugi hea viirus), seega Jaagu shanssid kõrged ja oodata ehk taas üsna kirevat medalit. Jaak ise usub kulda, mina ka ja ma arvan, et Alaver ka Kolm on piisav - kuld tuleb.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                      Originally posted by Magpie
                      Jaak ise usub kulda, mina ka ja ma arvan, et Alaver ka Kolm on piisav - kuld tuleb.
                      WHAT??? kust lambist küll sina selliseid postitusi võtad, njuukaastl? kust sellised andmed, et jaak usub kulda? 8 parema hulka jõudmine sellel alal oleks kõva saavutus. pealegi mäletan, et jaak ütles peale eelmist sõitu vaid seda, et üritab järgmisel alal võimalikult kaua jõlkuda tugevamatega koos ...

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by Magpie
                        Jaak ise usub kulda, mina ka ja ma arvan, et Alaver ka Kolm on piisav - kuld tuleb.
                        WHAT??? kust lambist küll sina selliseid postitusi võtad, njuukaastl? kust sellised andmed, et jaak usub kulda? 8 parema hulka jõudmine sellel alal oleks kõva saavutus. pealegi mäletan, et jaak ütles peale eelmist sõitu vaid seda, et üritab järgmisel alal võimalikult kaua jõlkuda tugevamatega koos ...
                        Mae: \"Kuld on eesmärk ning elus ja spordis on kõik võimalik. Aga tulemust ei tea kunagi ette, see muudabki spordi põnevaks.\"

                        Okok...natuke sai liialdatud :P , ent kuld on sihil (täsemalt küll 2006. aastal, kuid sihil, seega topeltjälitussõit läheb arvesse.) Intervjuu siin

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                          Mae jäi küll 10+10km 10.-ks, endale talle see formaat eriti ei istunud, aga teha pole midagi, peab sõitma, sest tundub et ringkondadele läheb see hästi peale, olevat atraktiivne& eks ta ole mõistmatutele arusaadav kah, näha kohe, kes võitjana finishis on
                          Mind isegi ei vihasta, aga paneb siiralt imestama, kui palju teatesõidu asjatundjaid kõikvõimalike eesti inimeste, eriti vanade naiste hulgas on, kõik teavad täpselt, mis järjekorras oleks teatenelik pidanud sõitma (nagu see midagi muutnud oleks) Muidugi on dramaatiline ja valus, kui tuleb 5->8 ärakukkumine, aga vahet pole ju kui Mae oleks tõstnud viimasega 11->8, nüüdoldi vahepeal vähemalt esikolmiku lähedal
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                            Medalitabel peale 8 päeva:

                            1. Norra 4 2 5 11
                            2. Saksamaa 3 3 0 6
                            3. Eesti 1 3 0 4
                            4. Soome 1 2 2 5
                            5. Austria 1 1 0 2
                            6. Rootsi 1 0 2 3
                            7. Poola 1 0 0 1
                            8. Jaapan 0 1 1 2
                            9. Venemaa 0 0 2 2

                            Ütleme nii, et rohkem tahta lihtsalt ei tohi...võime küll oma olekseid ja nappe siia rivvi panna, aga üldkokkuvõttes peame ikka lõpprahul olema. Arvestades eespool olevate riikide pindala, rahvaarvu ja suusatraditsioone, siis oleme ikka üks lõppkõva väikeriik.

                            Kui nüüd saaks veel 30km vabast Kristiina ka oma 4 medali, siis oleks muidugi ideaalilähedane...kuid kui tulemata jääb, siis ikkagi, lennujaama jalamaid Kikule vastu..

                            Muideks, kui kedagi huvitab, siis Jörgen Brink tunneb end luuserina :P (teadagi, mille eest...)

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                              Nu mis seal ikka. Alati oleks võinud ju hullemini minna ma arvan.
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                                No nii, pidu läbi. MM\'i edukaim naissuusataja kaukasse langes kuld, 2 hõbedat ja pronks. Tänases sõidus särts puudus, väsimus oli selgelt juba alguses tunda. Koos Zavjalovaga sõites tempo paranes ning pronks tundus olevat tänase päeva maksimum. Igalt distantsilt, kus startis, tuli medal. Võimas!
                                Täna veel mägikotkas Jüris väikese mäe võistlusel, 30. hulka tulek oleks hea saavutus. Kahevõistluse sprindis loodaks peale hüppeid ka Pikkorit esimese 30. sisse, kui selg vastu peab.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X