320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Val Di Fiemme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

    jutt või asi. see oli ju ette teada, et veerpalu pole yhisstardi mees, tunnustust väärib juba see, et ta PÜÜDIS teistel eest ära sõita. ta ju rohkem selline omaette nahistaja, ehk et IMHO 15 km eel (või pärast seda) on palju enam põhjust KULLAST (või sellest ilmajäämisest) rääkida.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN

      Kardan ,et ka 15 km ei saa ta midagi ,kuna suusatas ennast siin ikka üsna tühjaks.
      Keda sa siis sel juhul medalitele pakud? Elofssoni, sest ta puhkas ja Fredrikssoni, sest jäi Veerpalust tahapoole ja ei kulutanud oma jõuvarusid ära? Kui niimoodi mõtlema hakata, siis peaksid norrakad üldse esikümnest välja jääma...

      Mina olen igatahes kindel, et Andrus toob homme medali ära. Kahju ainult, et ma seda otse vaadata ei saa
      Supplies!

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

        Originally posted by peapall


        Väga õige jutt Yheksa, täpselt minu mõtted. Seda oligi arvata, et kunni ja estoni sugused mehed hakkavad siin esimesel võimalusel pihku itsitama.
        Ka minusuguseid peab olema,kes kogu aeg hosiannat ei laula ja suudavad ka omasid kritiseerida ,kui need sitalt esinevad. Ja olgem ausad ,eilne medalita jäämine oli Veerpalule igatahes läbikukkumine. Tema viimane võimalus on 15 km klassikat ja loodan ,et seal läheb paremini.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

          niih, 10 km läbi... Bente jälle esimene ja meie Kiku jälle teine!! läks siis nii nagu arvata oli.. enivei, tubli tots, pole midagi öelda!!
          The other line moves faster.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

            Ma olen kuidagi nii emotsioonitu... Aga see on vist tingitud sellest, et raadiost kuulates pole pooltki nii põnev kui telekast vaadates. Jah, tubli tüdruk, ma alguses kahtlesin kas tuleb hõbe aga näe- tuli
            Supplies!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

              Tubli Kristiina !
              Interviuus mainis Šmigun et tal on sõitudest taastumisega probleeme, isegi tänane hõbemedalile sõit tuli tema sõnul väga raske pingutuse läbi. Jääb vaid loota et tal jäkuks ikka jõudu järgmisteks sõitudeks. Siiski lisas ta, et MM on veel pikk ning kuld medali võitmine pole üldse võimatu
              Gooooo...Estoniaaa....

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                noh, 7 medalit ei kraabi (eriti veel nüüd, peale Veerpalu \'kohustusliku medalivõidu\' luhtumist) enam kuidagi kokku optimistide kurvastuseks, aga ikkagi on eriti sheff,et peale 3 esimest võistluspäeva & -ala on Eesti medaliarvestuses endiselt 2.(!) kohal
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                  Nii...mina varahommikul foorumis ja panen teisedki põnevile - täna on siis Eesti põhiala...Veerpalu 15km klassika. Kurikuulus distants, mis meile lõpuks nüüd kulla tooma peaks - Andrus on piisavalt tugev, et kuld ära tuua, lihtsalt ta ei oska jälitussõitu sõita, võimu on mehel tesitest rohkem. Loodame, et kordub OM 15km ja saame sellelt distantsilt 2 medalit - EDU JAAGULE JA ANDRUSELE!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                    Äkki seletaksid, mille poolest see distants kurikuulus on?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                      Originally posted by Magpie
                      Andrus on piisavalt tugev, et kuld ära tuua, lihtsalt ta ei oska jälitussõitu sõita,
                      lisaks oskab ta jälitussõitu teha küll, lihtsalt vabastiil ei ole väga konti mööda, erinevalt Jaagust, kellel mõlemad stiilid rohkem tasakaalus

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                        Originally posted by dreyd

                        lihtsalt vabastiil ei ole väga konti mööda, erinevalt Jaagust, kellel mõlemad stiilid rohkem tasakaalus
                        Ei ütleks, et Veerpalu uisus Jaagust kehvem on! Mõni aasta tagasi ehk oli jah, aga kuna viimati Mae vabas Veerpalut võitis? MK-l oli viimati parim Veerpalu..

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                          see aasta tõepoolest on Andrus igal rindel Jaagust parem olnud, aga vaatame MM-i lõpuni, siis on asi selge

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                            Originally posted by vandersell
                            Äkki seletaksid, mille poolest see distants kurikuulus on?
                            Ok, veidike vale sõnastus, mitte kurikuulus, vaid ütleme siis meeldejääv või tähtis, kuidas kellelegi, kuid usun, et said asjast aru küll.. Ja tähtis sellepärast, et oleme sellelt distantsilt saanud MM kulla ja Om kulla+pronksi...

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                              niih, jälle hõbe..
                              toretore, maele ma ennekõike pöialt hoidsingi. ilmselt see medal ka viimane, mis eesti korjab, kui smigun just 5km ei yllata...:P
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

                                Njaa...kurb omamoodi, võiksime siin ju \'oleks\'eid üksteise järele toppida ja mõelda, mis siis kui..aga olgem realistid ja optimistid! Saime hõbeda ja juba kolm medalit meil kaelas...ning ees veel naiste 30km vaba, ning nii meeste kui naiste jälitussõidud, suudaks sealt kasvõi ühe medali tuua, võime üldkokkuvõttes vägagi rahul olla.

                                EESTI!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X