320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Val Di Fiemme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

    Kiku on Super! ...tegelt. Enne MM\'i oli ta praktiliselt maha kantud juba, et küll ei pea ta närv vastu ja küll on ta hoog vörreldes hooaja algusega raugend AGA tühjagi. Seal kus startis seal ka medali sai.

    Mae üle on mul siiras heameel. Sest olenemata sellest, et mees tegi väga häid söite räägiti meie ajakirjanduses vaid Veerpalust. Isegi päeval, mil Mae vöitis höbemedali räägiti ETV spordiuudistes Veerpalust ja tema s******st suuskadest. Prioriteedid vöiks siiski medalite järgi paigas olla. Siinkohal ühinen kritiseerijatega Kuuse aadressil. Muidu mulle Kuuse meeldib. Ntks \"Aga Palun siin Teile Paruzzi\" (vöi möni teine nimi) on ikka ääretult naljakas kuulata umbes 15 korda ülekande jooksul.

    Meeste teate pörumine (kui nii vöib öelda) on vaid Alaveri möödapanek. Kedagi teist siin süüdistada oleks patt. Tagantjärgi öeldes oleks vast olnud Narusk möttekam panna 4. vahetust söitma.

    Muide Pikkoril jäik 1 koht 30\'st puudu. Aga Ameeriklane vöitis ja see on lahe, sest uusi kullariike on alati tore enda kambas näha

    Ja nagu juba enen MM\'i öeldud on Salumäe ikka ja endisel möttetu mees.... No comments!

    Kahju ainult et itaallased ühtki medalit ei saa.... (kui just homme ei tule midagi)

    Vahva oli

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

      Originally posted by yheksa
      Meeste teate pörumine (kui nii vöib öelda) on vaid Alaveri möödapanek. Kedagi teist siin süüdistada oleks patt. Tagantjärgi öeldes oleks vast olnud Narusk möttekam panna 4. vahetust söitma.
      B*******t! Alaveri möödapanek? Narusk? Kas selles, et Eestis on vaid 2 vajalikul tasemel suusatajat, on kuidagi Alaveriga seotud? 8s oli Eesti maksimum sellise koondisega, nagu praegu välja panna on.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

        SleepWalking\'uga igati nõus. Meeste \'halba\', kui niigi tegelikult öelda võib sõitu ei mõjutnaud ju kuidagi Alaver...ma ei saa aru, mis saab olla mehel süüks, kui see, et tal pole lihtsalt kedagi paremat sinna koondisesse panna. Oleks-oleks küll, aga noh, mina ei usu eriti, et miski Narusk tugevam oleks olnud kui Tobreluts...Meest ei saa tõesti süüdistada selles, et sellise koha saime. Pole midagi teha, olgu mis on, aga olgem ausad - lihtsalt ka meie parimal päeval ei oleks Eesti tase piisavalt kõrge, et vastu hakata. Kui nüüd kuskilt Mae&Veerpalu kloonida, siis ehk, Naruskis ma küll mingit inglit ei näe.

        Muidugi Eestis on tegelikult nüüd peale kasvanud uus Olle, tulevane Mae või ehk isegi Veerpalu ...Rehemaast käib jutt...ma ei tea, kui nüüd suudaks kuskilt veel miski Olle-tasemel (kunagise Olle) mehe kasvõi välja võluda, siis oleks lootused juba suuremad...

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Val Di Fiemme\'

          Üks pehmelt öeldes delikaatne uudis veel siia MMi teema lõpetuseks:

          STT teatel on üks soome naissuusataja andnud MMil Val di Fiemmes positiivse dopinguproovi. Teada on küll esialgu vaid A-proovi tulemused, B-proovi tulemused (ja ilmselt siis hiljemalt ka suusataja nimi, kui proov osutub positiivseks) selguvad umbes nädala pärast. Helsingin Sanomate tsiteeritud Tapio Kallio (Soome Anti-dopingu organisatsiooni boss) arvab, et dopinguproov on võetud võistluste viimastel päevadel (kuna võttis selgumine nii kaua aega) st. variandid on vast, et tegemist on kas mõne sprinteri või 30 km vabastiili sõitnuga. Positiivse dopinguproovi andnud suusataja on hetkel asetatud tähtajatu võistluskeelu alla.

          Lisaks: Soome suusaliidu teatel lõpetatakse peale selle nädalavahetuse Holmenkolleni võistlusi kogu Soome suusatamine rahvusvahelistel võistlustel ning sportlasi lubatakse jälle võistlema peale seda, kui olukord on lõpuni selgitatud ja lahendatud.

          Ja veel: Soome Suusaliidu andmetel on Kaisa Varis (kes ei pääsenud kahe esimese distantsi starti tänu kõrgele hemoglobiinitasemele veres) on teatanud, et ei osale algselt plaanitule vastupidiselt Holmenkolleni võistlustel sel nädalavahetusel, põhjendades seda haigestumisega.

          Kommentaar

          Working...
          X