320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

    Kui Austria lugu kuulsin, pidin perseli kukkuma. Mulle jäi selline mulje, et sinna on nagu meelega selline cräpp saadetud. Sellel eesmärgil vist, et eurovisiooni sellisel moel maha teha ning selle üle naerda.
    Aga mine sa tea...

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

      Olen näinud-kuulnud ainult neid lugusid, mida eile ETV pealt näidati. Meeldis Belgia laul, ilusad mitte midagi tähendavad sõnad

      Aga see Eesti laulu solkimine. Ma täpselt ei mäleta enam missugune see laul oli eelvoorus aga sellisel kujul nagu eile, on ta olnud juba oma paar kuud. Just siis oli esmaesitlus Terevisioonis. Mäletan, et ootasin põnevusega missuguse ägeda video nad teinud on aga säh sulle- täpselt samal laval ja ainult mõned hilbud ära vahetanud...
      Supplies!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

        Eurovisioon on sitt. Tahate head muusikat kuulata, ostke parem mõni plaat või tirige Internetist.

        Pärast seda kui kuulsin, milliseks on Eesti laul lörtsitud - kitarri asemel pööraselt \"kaunis\" klaver jne. Ma ei tea. Meie loo natukene rokilik eripära on igatahes läinud. Praegu just üks neist Eesti \"suurepärastest\" raadiojaamadest mängib seda - klaverisoolo ja viiulid - fui.
        Ma pole küll Eesti eurolaulu rikutud versiooni kuulnud, kuid mis pada sa ajad? Viiuli ja klaveriga on asjakohase tarvitamise korral võimalik väga head rokkmuusikat teha. Vaieldamatult paremat kui ülimagedat jäljendatud nn. popprokki, mida kõik raadiojaamad ja telekanalid täis on. Kas see, et lauldakse väikese bassi ja trummipõrina saatel \"I love you, babe\" teeb sellest kõrgeklassilise rokiloo? Pigem fantaasia- ja loomingupuudusega mõttetu kommertsteose.

        Üleüldse võiks tänapäeva muusikud vähem kellegi jälgi ajada, vaid ise midagi omanäolist ja südamest tulevat teha. Ja laulusõnad võiksid samuti laulust-laulu mitte korduda. Lisaks ei saa ma aru, miks kõik ka meessoost staarid näevad välja nagu lakutud peded. Lõppude lõpuks tehakse ju muusikat, mitte ei käida end turu peal näitamas.

        Ootan aega, kui Eurovisioon muutub tõepoolest lauluvõistluseks, mitte rahvustevaheliseks mänguks ja naljategemiseks.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Eurovi

          Originally posted by Artur

          Ma pole küll Eesti eurolaulu rikutud versiooni kuulnud, kuid mis pada sa ajad? Viiuli ja klaveriga on asjakohase tarvitamise korral võimalik väga head rokkmuusikat teha. Vaieldamatult paremat kui ülimagedat jäljendatud nn. popprokki, mida kõik raadiojaamad ja telekanalid täis on. Kas see, et lauldakse väikese bassi ja trummipõrina saatel \"I love you, babe\" teeb sellest kõrgeklassilise rokiloo? Pigem fantaasia- ja loomingupuudusega mõttetu kommertsteose.

          Üleüldse võiks tänapäeva muusikud vähem kellegi jälgi ajada, vaid ise midagi omanäolist ja südamest tulevat teha. Ja laulusõnad võiksid samuti laulust-laulu mitte korduda. Lisaks ei saa ma aru, miks kõik popstaarid, ka meessoost isikud, näevad välja nagu lakutud peded. Lõppude lõpuks tehakse ju muusikat, mitte ei käida enda turu peal näitamas.

          Ootan aega, kui Eurovisioon muutub tõepoolest lauluvõistluseks, mitte rahvustevaheliseks mänguks ja naljategemiseks.
          Esimene lõik: Sa oled kibestunud noor inimene :P ja elad oma kibestust seffi popmuusika peale välja see on vale, ma pigem kaldun arvama, et su kõrvad veavad sind alt ning sa ei kuule just palju popmuusikat kuna su ema ja isa on selle sulle keelanud. Juhtub! ma saan aru su probleemist. Nii et paluks sinu poolt mitte kritiseerida muusikat, mida sa ei kuula. See ei ole põhjus et sinu kõrv pole harjunud siis on järelikult mannetu.
          fantaasia- ja loomingupuudus - ma kyll ei näe et sellega erilisi probleeme oleks enamusel(u. 2/3). 1/3 teeb paska ja jääbki alatiseks ekslema

          Teine lõik: Muusikuid on lihtsalt nii palju, et omanäolisust kõigile ja igale poole ei jätku, kuid siiski piisavalt. Laulusõnade kordamise kohta ei oska muud öelda, kui et armastuslugude puhul pole see valik just lõpmatu. armastus suhted jms on aga põhiline laulu teema ju alati olnud. Mehed peded ja naised lesbid? Nu enivei, kuda sa siis yldse itaalia jalgpalli talud ? Pmst pedenduse põhi alustalasi ja yldse miks sa meeste välimust nii hoolikalt vaatad ? ... ehk olid ise kah keskmisest pikemate juustega ja teatud ihadega ? Btw mulle meeldib kyll ennast näitamas käia

          Kolmas lõik: Sinu jaoks Eurovisioon ei muutugi, enne kui sa oma kitsatest piiridest vabaned.

          Eurovisioonist aga ma ei tea midagi, pole laule veel vaatand/kuuland... a eesti lugu on täitsa mõnus asjaolu

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

            Originally posted by Artur
            Eurovisioon on sitt. Tahate head muusikat kuulata, ostke parem mõni plaat või tirige Internetist.
            P.S. Enamus plaate on sitad. Ja neid tehakse igas sekundis mõni tk juurde

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

              Originally posted by Artur
              Ja laulusõnad võiksid samuti laulust-laulu mitte korduda.
              Aga ürita armastusest, pidudest, kiiretest autodest ning ilusatest naistest teiste sönadega laulda...

              Lisaks ei saa ma aru, miks kõik ka meessoost staarid näevad välja nagu lakutud peded.
              Oled kindel, et köik meessoost staarid? Absoluutselt köik?

              Lõppude lõpuks tehakse ju muusikat, mitte ei käida end turu peal näitamas.
              Aga misasi see showbusiness siis muud on kui üks suur lai turg? Selleks, et ennast müüa tulebki kas olla piisavalt skandaalne vöi piisavalt ostetav. Elementaarne

              Ootan aega, kui Eurovisioon muutub tõepoolest lauluvõistluseks, mitte rahvustevaheliseks mänguks ja naljategemiseks.
              Jäädki ootama

              Aga Eurovisioonist.... eitea pole laule kuulnud, va eesti oma. Tegelt pole neile tähelepanu pöörand. Eile tuli raadiost norra laul, täitsa hea oli. Ja TATU laul tuli ka aga see mulle meelde ei jäänd. On meelde jäänd vaid see, et Tatu tibinad käituvad kui superstaarid ja see teeb tegelt Eurovisioonile hääd. Vhmlt tähelepanu pööratakse. Nad oma käitumisega saavutavad kas täieliku läbipörumise vöi siis saadab neid edu. Olenevalt, kas Euroopa telepublikut köidab skandaalsus ja väljakutsuv käitumine vöi ei.

              Jöudu köigile, sest mis vahe seal on, kes vöidab. Köik maad arvavad niikuinii, et neil on parim laul. Vähemalt ajakirjanikele tööd jagub ja televaatajatele showd. Eesmärk täidetud

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                Originally posted by Artur
                Ma pole küll Eesti eurolaulu rikutud versiooni kuulnud, kuid mis pada sa ajad? Viiuli ja klaveriga on asjakohase tarvitamise korral võimalik väga head rokkmuusikat teha. Vaieldamatult paremat kui ülimagedat jäljendatud nn. popprokki, mida kõik raadiojaamad ja telekanalid täis on. Kas see, et lauldakse väikese bassi ja trummipõrina saatel \"I love you, babe\" teeb sellest kõrgeklassilise rokiloo? Pigem fantaasia- ja loomingupuudusega mõttetu kommertsteose.
                Artur, sinu reageering ajab mind lausa naerma. Eesti laulule lisatud klaver ja viiul ei tee sellest paremat rokkmuusikat. Vastupidi, neid kasutatakse antud juhul selliselt, et meie raadiojaamade tavakuulajale meelepärasem tunduks.

                Eurovisioon ei ole IIALGI olnud \"tõsine\" lauluvõistlus ega saa seda ka kunagi olema. La-la-la-la laulud võitsid juba kolmkümmend-nelikümmend aastat tagasi. Eks igal aastal ole 1-2 laulu, mis pisut originaalsemad tunduvad ning ülejäänud massist eralduvad - Eesti lugu võinuks tänavu selline olla. Aga ei ole. Ainult seda tahtsingi öelda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                  tekkis plaan kohapeale - see on siis kuhugi riia ühisvaatamisele - minna. sõit tuleb ilmselt sarnane jaanuarikuisele skonto mängul käigule: ommikul bussis viinad sisse, siis riias pisut paterdamist, omadele kaasaelamine ja kui bussi veel peaks olema võimeline üles leidma, tagasisõit. vohh

                  uurige täpsemalt cassandrast järgi ja tulge ka..
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                    kõik see mees riiga omasid toetama
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                      Paistab,et svensonid on taas mingi tavalise euro laulo kokku klopsind kaks aastat tagasi nad sellega põhja kõrbesid,loodame et ka seekord.



                      P.S:ei midagi isikliku Rootsi kunn
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                        Originally posted by zoolazorts Ehk siis Eplik & Co ongi ainus põhjus miks ma seda vaeglauljate kokkutulekut vaatan.
                        eh, ruffus ruffuseks, paha uuesti hakata klisheesid loopima, aga vaata: eks see eurokammajaa on nagu tsirkus, tõsiselt ei võta teda keegi, aga ikka on huvitav taaskord vaatama minna, mis nalju klounid seekord teevad ja kas karu ikka veel tõukerattaga ümber areeni laseb..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                          seda ei tea kunagi kes võidab, kuid tatu lubas suure suuga et nemad võidavad ja et teistel pole seal midagi teha, kuid vaidlen sellele vastu. bugatsoova tuli sama jutuga, kuid tagasi läks 20. kohaga. Kuid kardan et eestil küll mingit võidu või võimalust pole. vot. see on minu arvamus !!!!
                          m.U.N.a

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                            Originally posted by muna


                            Kuid kardan et eestil küll mingit võidu või võimalust pole. vot. see on minu arvamus !!!!
                            sama siin ,eesti laul on ju jama ,tegelt viimati ku seda ütlesin võideti ära ...
                            juhtuda võib kõike aga ex tulevik näitab kes võidab
                            karm värk on see jalgpall

                            ja ega see elu ka parem pole

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                              Originally posted by muna


                              Kuid kardan et eestil küll mingit võidu või võimalust pole.

                              see meie lugu on jah kord selline,et võib vabalt esi kolmikusse saada (või isegi võita),kuid võib tulla ka ~20 jääda.........aga hoiame siis pöialt!
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                                eestile on juba üx võit olemas ega niipea neid juurde tule.
                                m.U.N.a

                                Kommentaar

                                Working...
                                X