320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

    Laulud kuulatud ja süda aimab halba... Ei mänginud välja kuidagi meie lugu. Sound oli tugevam kui sõnad. Ja selle laulu jaoks oli lava ehk liiga suur. Kuigi- juba enne punktide andmist võiks öelda:and 12 points go to... lavameistritele. Lava on tõesti vägev. Ja mitte ainult seepärast, et eestlaste käsi mängus
    Nii, jääme punkte ootama.
    Supplies!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

      OK, seekord nii.
      Vabandan ette ja taha.
      V**TU!!
      edith piaf: see käis tyrgi, mitte eesti koha kohta.
      Supplies!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

        Originally posted by vandersell


        OK, seekord nii.
        Vabandan ette ja taha.
        V**TU!!
        edith piaf: see käis tyrgi, mitte eesti koha kohta.
        Miks siis ometi nii? Kui ei kuulu meie kultuuriruumi, siis ei tohi võita? Arvestades seda, et tegemist oli minu nähtuist (ja neid on kahekümne ringis) kõige nõrgema tasemega võistlusega, polegi võitja neist võimalikest kõige hullem.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

          jeesus maria, mida paska, mingi türgi pani kinni. ma ei saa aru, kuidas see võimalik saab olla. tegelt see tänavune euro oli üldse üks igavene pask. ühtegi normi lugu ei olnud, ehk ainult austria. a türgi...masendav. macho eplik ei saant kah midagi. läbikukkumine. a seda oli arvata kah et siit niikuinii midagi ei tule. saatejuhtidelt oleks oodanud kah rohkem. lesbid kah midagi ei saanud, ehh paras kah.
          türgi ahju
          Jalgpallifänniks ei saada

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

            Originally posted by mcnamara

            Miks siis ometi nii? Kui ei kuulu meie kultuuriruumi, siis ei tohi võita? Arvestades seda, et tegemist oli minu nähtuist (ja neid on kahekümne ringis) kõige nõrgema tasemega võistlusega, polegi võitja neist võimalikest kõige hullem.
            Asi pole mitte niivõrd Türgis,kui selles, et Belgia laul oli mu lemmik.
            Ja selles, et ma kasutasin *** märke, on süüdi ka vein, õlu ja shampus, mida ohtralt tarbitud
            Supplies!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

              Ongi läbi. Peab ütlema, et seekordne lava jättis tõesti üsna hea ja võimsa mulje. Ka kaamerameeste tööle paneks ühe viiekese ära, kuna need keerlevad kaadrid tõid kohati suurt vaheldust sisse.
              Aga võitjate kohta ütleks nii, et mage. Ei teagi kohe miks. Mageda all ei mõtle mitte Türgit vaid ikkagi laulu.
              Võib-olla tundus ainult mulle nii, aga kohati meenutas lugu Holly Valance`i hitti \"Musi, Musi\". Olgu nad oma võidu üle õnnelikud.
              Vaikus

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                Siit loo moraal- hea lauluga ei ole m6tet eurovisioonile minna!!!

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                  Krt, mingi Türgi võitis ära . Mina olin TÄIEGA Tatu poolt, neil oli üx parimatest lauludest ja täielik SAAST oli Austria . Eestil läx ka kuidagi väga halvasti ja suur üllatus oli see, et Suurbritannia sai 0 punkti. Igatahes ELAGU Tatu-Ne ver, ne boisya, elagu Eurovisioon, selle põneva võistluse eest!!!
                  https://r-cold.blogabet.com/

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                    eurovisiooni poliitilise hinnangu indeks...

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                      Originally posted by vandersell

                      Originally posted by mcnamara

                      Miks siis ometi nii? Kui ei kuulu meie kultuuriruumi, siis ei tohi võita? Arvestades seda, et tegemist oli minu nähtuist (ja neid on kahekümne ringis) kõige nõrgema tasemega võistlusega, polegi võitja neist võimalikest kõige hullem.
                      Asi pole mitte niivõrd Türgis,kui selles, et Belgia laul oli mu lemmik.
                      Ja selles, et ma kasutasin *** märke, on süüdi ka vein, õlu ja shampus, mida ohtralt tarbitud
                      V6itja kohta ytles bbc prime\'i kommentaator l6pus midagi niisugust, et \'good old bellybutton did it again\',
                      eks eelmisel a-l oli sama asi, kui l6unanaabrid v6itsid ymberriietumisshow\'ga (ja meil oli 2a tagasi aegade esimene mustanahalise v6itja)
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                        ma ka tatu poolt..a krt kolmandax jäi...ok noh türgi laul siuke mitte midagi erilist aga kuidas sai mingi belgia oma pudikeelega ja jaapani viisiga 2x??????

                        ise helistasin tatu , hispaania ja horvaatia poolt tatu saigi est 1 aga teised ei saand 1 punktigi

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                          Kas mulle ainult tundus nii, v6i t6esti nii see on et Tyrklaste lugu meenutab mulle Shakirat?

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                            Esimene elamus oli, et mida kurat!? Kuidas Eestil nii läks jne. Aga hiljem ma ei teagi, aga Türgi laul hakkas meeldima. Minu meelest enam vähem, kuid samas mulle meeldis ka Islandi laul ning imetavaldav oli Lätlaste mage esinemine ( ega meie paremad polnud) Aga no see kord läks siis niimoodi...

                            Ja, mis puutub tatu asjasse, siis see oli ülimage ning raudselt kuradi Eesti venelased ketrasid telefone, et venemaa võidaks... Ma ei tea, mida te selles laulus nägite? Aga nojah igalühel on oma maitse.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                              Jube, justkui oleks tegemist olnud mingi Eurovisiooni matustega vms. Allakäik oli igathes silmnähtav. Esiteks, olid õhtujuhid magedad ja ei sobinud. Teiseks, lava oli kuidagi sügav, aga vinguda tegelt ei tohi. Mõttetu kujundus suhteliselt, Eesti omaga võrrelda ei saa Kaameratega oli lugu selline, et lava peal oli üldse 2 kaamerat (või isegi 3 ehk...) ja needki andsid üksluiset ülevaadet, suurem osa kaadritest olid kuskilt kaugelt ja küljepealt võetud.

                              Enne kui asi hääletamiseni jõudis, oli selge, et siin hakkab nalja saama. Võidab kas mööda laulnud TATU, või keegi riikidest, kellel sõbralikud naabrid või kellel palju elanikke üle kogu Euroopa laiali. Näiteks türklased. Laulude tase oli küll nii, et meie oma Kaks Takti Ette paneks pika puuga ära. Tõesti kohutav.

                              Aga eks ta olegi selline stampvärk, lihtsalt kahju, et tema mingigi tähtsus ja sära on ära kadunud. Aga Ruffus oli tubli! Igatahes! Lemmik! Nii jube konkurss ja nii jubedad tulemused, et ega paremat poleks lõpuks oodata olnudki.

                              Et kellelgi valet ettekujutust ei tekiks...siis olen tegelikult iga-aastane Eurovisiooni pooldaja ja meeldib väga see üritus. Ja mitte meie halva tulemuse pärast pole ma pettunud, vaid lihtsalt kahju on sellest Eurovisiooni jamast üldse.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                                Originally posted by treze
                                Ja, mis puutub tatu asjasse, siis see oli ülimage ning raudselt kuradi Eesti venelased ketrasid telefone, et venemaa võidaks... Ma ei tea, mida te selles laulus nägite? Aga nojah igalühel on oma maitse.
                                Nõus treze\'ga igatahes. Maitse maitseks, aga eided laulsid totaalselt mööda. Kellel vähegi muusikalist kõrva on, see kuulis, nad laulsid ikka täiesti perssekukkunult. Ja see oli eriti mage, et Eesti neile 12 punkti andis. Kuradi Lasnamägi, Mustamägi ja kõik selle venelased olid vist oma telefoniarvet põhjani kulutamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X