320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

    Originally posted by Magpie
    Mustamägi ja kõik selle venelased olid vist oma telefoniarvet põhjani kulutamas.
    mustamäe on minuteada väga suure ülekaaluga eestlaste asum, nii et siinkohal ära keksi. telepilt, lava ja korraldus oli väga hea, laulud ... nojah, samas põhjala riigid ongi liiga kaua võitnud, aeg oligi lõuna-euroopale võit anda.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

      Originally posted by SleepWalking


      Originally posted by Magpie
      Mustamägi ja kõik selle venelased olid vist oma telefoniarvet põhjani kulutamas.
      mustamäe on minuteada väga suure ülekaaluga eestlaste asum, nii et siinkohal ära keksi. telepilt, lava ja korraldus oli väga hea, laulud ... nojah, samas põhjala riigid ongi liiga kaua võitnud, aeg oligi lõuna-euroopale võit anda.
      Kõik selle venelased, ehk kõik seal-elavad, mitte seda, et seal kõik venelased on. Eks lavakujundus on maitseküsimus. Korralduse poolepealt pole meie kumbki ütlejad, pigem kuula sealolnute juttu

      Oli mis ta oli, Eestile jäi ta ikka kõvasti alla, seda peab vist igaüks tunnistama

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

        mul küsimus kes eurovisiooni võitis? ma vist vaatasin hoopis asiavisiooni.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

          Originally posted by zoolazorts
          Ja kas võib Inglismaa nulli peale jäänud punktiskooris näha ka poliitilisi tagamaid (lisaks kahtlemata pasale laulule)...
          Uhh ei tea...pigem oli asi vist selles, et kõigist ilma igasuguse talendite tibidest oli see inglanna kõige hullem. Häält polnud ollagi, lisaks tõesti ilma igasugust arvestust laul. Ma ei mäleta varasemast juhust, kui Iirimaa oleks britid nulli peale jätnud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

            Originally posted by Magpie
            Kõik selle venelased, ehk kõik seal-elavad, mitte seda, et seal kõik venelased on.
            kuule, njuukaastl, pole mõtet ju mustamäe venelasi rõhutada, kui seal neid na vähe. aga sa ei saa sellest ilmselt aru.

            Oli mis ta oli, Eestile jäi ta ikka kõvasti alla, seda peab vist igaüks tunnistama
            mu meelest mitte - mulje, mis telepildist ja showst jäi - oli eile parem, kui aasta tagasi.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

              Originally posted by SleepWalking


              mu meelest mitte - mulje, mis telepildist ja showst jäi - oli eile parem, kui aasta tagasi.

              mis showst????alguses helistati korra esmakordsele võitjale ja elton john\'ile ja lõpus oli mingid laulud ja veel lindilt!meie saime ikka oluliselt tagijama eurokaga maha ja no see laulude tase......no täielik saasat.........minu silmale oli see kõige sitem eurovisioon.ainus asi mis mulle meeldis,oli see kui green-roomi sein üles tõusis,see oli originaalne.....ja veel võidulaul....see laulja oli just nagu \"vampiiritapja buffy\"-st ju.....täitsa pael....
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                kui nüüd korduse kah ära vaatasin hakkab kohale jõudma, et tegelt need lood polnudki nii halvad kui esmapilgul tundus. aga türgi \"tibi\" kes laulis oli tõesti väga jõhker mõõk. a noh, maitse asi.
                Jalgpallifänniks ei saada

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                  Originally posted by zoolazorts
                  Ei tea kas tasub selles nii suures osas eestivenelasi süüdistada, pigem ilgemat karja teismelisi, kelle hulgas t.A.T.u tohutult populaarne on. Olgu lugu ise nii sitt kui tahes.
                  Ka võimalus...

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Eurovi

                    sci-fi ... kahju kahju ... iseenesest TATU totsid laulsid jah tiba mööda ... aga kuna nad nii seffid on siis võib selle neile andestada , vähemalt mina. /me -ile meeldivad vene totsid :P. Kuigi jah nende laulud Ya soshla s uma ja Nas ne dogonjat on siiski paremad, oleksin neid võitjatena parema meelega näinud. Kõmu ja staffi oleks rohkem .

                    Loomulikult ka Ruffuse võit oleks ylim olnud. Korda läksid veel Iiri, Austria, Norra, Poola laulud. Austria oli yldjoontes mõnus yllatus

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                      Ahjaa, ühed asjad, mis sel aastal eriti lahjad tundusid, olid need vaheklipid. Olid lihtsalt niisama kokku klopsitud. Puudus igasugune sisu ja nende põhjal küll mingit pilti esitajatest või esitaja maast looma ei hakanud.
                      Nagu varem räägiti, siis olevat varem valmis tehtud hoopis teised klipid, mis aga vist EBU-lt heakskiitu ei saavutanud, seega klopsiti kiiruga uued valmis. Kui teist varianti kõlbas eetrisse lasta, siis pidid need esimesed küll ühed sitakäkerdised olema, et nad ära keelati.
                      Vaikus

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                        Originally posted by Magpie


                        Jube, justkui oleks tegemist olnud mingi Eurovisiooni matustega vms. Allakäik oli igathes silmnähtav. Esiteks, olid õhtujuhid magedad ja ei sobinud. Teiseks, lava oli kuidagi sügav, aga vinguda tegelt ei tohi. Mõttetu kujundus suhteliselt, Eesti omaga võrrelda ei saa Kaameratega oli lugu selline, et lava peal oli üldse 2 kaamerat (või isegi 3 ehk...) ja needki andsid üksluiset ülevaadet, suurem osa kaadritest olid kuskilt kaugelt ja küljepealt võetud.

                        Enne kui asi hääletamiseni jõudis, oli selge, et siin hakkab nalja saama. Võidab kas mööda laulnud TATU, või keegi riikidest, kellel sõbralikud naabrid või kellel palju elanikke üle kogu Euroopa laiali. Näiteks türklased. Laulude tase oli küll nii, et meie oma Kaks Takti Ette paneks pika puuga ära. Tõesti kohutav.

                        Aga eks ta olegi selline stampvärk, lihtsalt kahju, et tema mingigi tähtsus ja sära on ära kadunud. Aga Ruffus oli tubli! Igatahes! Lemmik! Nii jube konkurss ja nii jubedad tulemused, et ega paremat poleks lõpuks oodata olnudki.

                        Et kellelgi valet ettekujutust ei tekiks...siis olen tegelikult iga-aastane Eurovisiooni pooldaja ja meeldib väga see üritus. Ja mitte meie halva tulemuse pärast pole ma pettunud, vaid lihtsalt kahju on sellest Eurovisiooni jamast üldse.
                        Ma ei hakka pikalt kirjutama, ütlen lihtsalt, et olen 90% ulatuses risti vastu magpie arvamusele. Eriti mõttetu on öelda, et Türgi võitis, kuna türklasi elab igal pool. Minu teada pole nad varem kunagi võitnud veel ja väide, et nad alles hiljuti ennast kõikidesse euroopa riikidess smuugeldasid pole kuigi vettpidav.

                        Venelased laulsid tiba mööda, kuid olgem ausad, enamik inimesi oli vast juba varem oma lemmikud selgeks teinud, ja venelaste laul lindi pealt kõlab päris hästi. Sama lugu rumeenia lauluga, mis mulle vast kõige rohkem meeldis, ainult et live-esituses lauldi seda ka veidi mööda.

                        Laulude tase...no mis ekspert sina oled hindama, et laulude tase oli madal? Ma ei taipa. Ma ei viitsi siin vaidlema hakata sinuga aga tõesti, sa ajad natuke liiga lapselikku ja kibestunud juttu

                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                          Originally posted by madman666


                          Ahjaa, ühed asjad, mis sel aastal eriti lahjad tundusid, olid need vaheklipid. Olid lihtsalt niisama kokku klopsitud. Puudus igasugune sisu ja nende põhjal küll mingit pilti esitajatest või esitaja maast looma ei hakanud.
                          Nagu varem räägiti, siis olevat varem valmis tehtud hoopis teised klipid, mis aga vist EBU-lt heakskiitu ei saavutanud, seega klopsiti kiiruga uued valmis. Kui teist varianti kõlbas eetrisse lasta, siis pidid need esimesed küll ühed sitakäkerdised olema, et nad ära keelati.
                          ma ei tea, pole eriti sel a-l j2lginud syndmuste k2iku, aga vaheklippidega on vist 2 v6imalust, kas iga riik teeb endale kaasa ise 1 klipi (S.Vrait-Wright k2is vist kuskil kedra peal potti voolimas 9a tagasi) v6i t2idab korraldav riik need laulude vahed ise 2ra nagu Eesti eelmisel aastal, ma\'i tea , kuidas nyyd tehti v6i mis seal 6ieti valesti l2ks
                          Originally posted by zoolazorts


                          Originally posted by Magpie

                          ...Esiteks, olid õhtujuhid magedad ja ei sobinud...
                          Magedad? Minu silmis said Kaupers - Marie N paremini hakkama kui Matvere - Peebo. Nad olid laval palju loomulikumad, mitte nagu Peebo oma kilava sopranihäälega ning Matvere pingutatud naeratusega. Glamuuri oli Eesti õhtujuhtide paaril tõesti rohkem.
                          Ja kas võib Inglismaa nulli peale jäänud punktiskooris näha ka poliitilisi tagamaid (lisaks kahtlemata pasale laulule)...
                          n6ustun zoolazortsiga, Kaupers sai v2ga h2sti hakkama, Bosnia&Hisp hindaja-tibid ajasid ju k6ik sassi, aga ta reageeris kiirelt, Matvere oskas ing.k-s ainult mahaloetud teksti ette kanda
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                            Originally posted by apunkto
                            Laulude tase...no mis ekspert sina oled hindama, et laulude tase oli madal? Ma ei taipa. Ma ei viitsi siin vaidlema hakata sinuga aga tõesti, sa ajad natuke liiga lapselikku ja kibestunud juttu

                            No eks see on muidugi maitseküsimus, eriti sellise rahvaürituse puhul, kus muusika kvaliteet suhteliselt vähe tähendust omab. Aga päris palju aastaid pop-muusikat kuulanud ja selle ajalugu uurinud ning arengut jälginud inimesena võin kinnitada, et laulude tase OLI madal. Seda näitab juba seegi, et nii mitmeid lugusid võib päris tõsiselt plagieerimises süüdistada.
                            Mis minule Eurovisiooni juures kõige enam muret teeb on see, et taoline totaalne maitselagedus a la Austria läheb rahvale nö. peale. Seepärast võib igasugu kloune järgmistelgi aastatel oodata. Samas, mingit imet pole mõtet Eurovisioonilt oodata. Mina tahaksin lihtsalt, et oleks mõni laulgi, mida hetkeks kuulatama jääd ja mis lihtsalt ühest kõrvast sisse-teisest välja ei voola.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                              nonii, käed enam eriti ei värise, saab trykkida..
                              käisime siis riias kohapeal, emotsioone ja muljeid on hetkel palju,peab proovima midagigi kirja panna.

                              1 Daugava ääres ühisvaatamisel oli meeletult inimesi, pole loveparade\'l käind, nii et ma arvan - minu elu nö publikurekord
                              2 neist olid silmatorkavalt paljud venelased, see avaldus eriti muidugi siis, kui tatu esines ja ka siis, kui nad ei võitnud - koju minevad grupid skandeerisid kõlavalt \'rasiiiiiija\'
                              3 turistidel olid ikka väga vabad käed, korduvatele \'seadusterikkumistele\' nagu avalikus kohas alkoholi tarbimine, bussis jänesena sõitmine ja vales kohas üle tee minemine politseinike silma all ei toonud isegi sõnalist märkust
                              4 laulud olid tõesti suht kehvad, peale paari erandi tundusid kõik praht. peab muidugi ka tõdema, et joobeaste oli võistluse ajaks juba päris kõrge, nii et väga objektiivne see hinnang olla ei saa. kahjuks ei näind ka telekast kordust
                              5 sattusime vestlema kreeka lauljaga. tore tädi, jyri/pealik ronis veel tema bussi, et talle õiekest kinkida ja turvadel polnudki selle vastu miskit
                              6 läti õlu on ikka ausalt öeldes kehv, ka aldaris...:P originaal rokib!!!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                                Originally posted by vaikiv mees




                                ma ei tea, pole eriti sel a-l j2lginud syndmuste k2iku, aga vaheklippidega on vist 2 v6imalust, kas iga riik teeb endale kaasa ise 1 klipi (S.Vrait-Wright k2is vist kuskil kedra peal potti voolimas 9a tagasi) v6i t2idab korraldav riik need laulude vahed ise 2ra nagu Eesti eelmisel aastal, ma\'i tea , kuidas nyyd tehti v6i mis seal 6ieti valesti l2ks
                                kõik need klipid teeb korralajamaa. see silvi vraidi savipoti voolimine oli ka iirimaal tehtud mitte kusklil eesti töökojas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X