320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

    Mind küll see eurovisioon ei paelu, kuid...

    Austria laul oli iseenesest ülimalt nõme, samas toredalt irooniline kogu krempli aina kasvava mõttetuse juures. Meeldiks mõelda, et laul just iroonilisuse eest hääli sai, ent arvestades (ei taha küll üldistusi teha...) eurooplaste madalatasemelist muusikamaitset (ehk siis igasugusel jural lastakse oma kõrvadesse voolata) ei pea seda väga tõenäoliseks.

    Ühtin Magpie (kes siiski on inimeseks muutunud ) arvamusega - laulude tase on nõrgenenud. Väga kahju, et iga teise laulu refrääniks oli \"Baby, I can\'t live without you\" vms. Türgi laulu paraku eriti ei mäleta...ilmselt polnud see midagi mis vääriks mäletamist. Muljet ei avalda ka ühe lause kordamine laulu jooksul väga mitu korda ja siis võidu lootmine põhiliselt oma imagole toetudes (teate küll, kellest räägin). Eplik ütles Õhtulehele (vist) õigesti - nende laul oli parim. Lisaks, et parim kindlasti, kuid vales kohas esitatud. Eestile oleks Vanilla Ninja parema koha toonud.

    Eurovisioon on pikkade traditsioonidega võistlus, loodetavasti mõistsid selle eestvedajad, et midagi peab atraktiivsuse taastamiseks muutma (endine suurpidu on suvaliseks poplaulukonkursiks muutunud, mõned erandid välja arvata). Varsti peaks saabuma ürituse 50. aastapäev, sel puhul võiks seada sellise huvitava kriteeriumi, et iga rahva laul peab olema riigikeeles. Tänavu nt avaldas muljet Poola lahendus, Belgia esperantokeelne oli ainus võiduvääriline laul mu silmis (mis siis, et midagi aru ei saanud).

    Peace!

    Edit: lisaks, et vähemalt enda teada pole mu arvamusel Eesti hädise kohaga mingit seost. arvamus kujunes välja enne hääletamist.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

      Originally posted by m1kk
      Ühtin Magpie (kes siiski on inimeseks muutunud ) arvamusega


      M1kk - you ARE the man

      Kuid mis puutub siis Eurovisiooni. Igatahes mulle pakuks küll huvi see, et kui keegi loeks kokku umbes selle, kuidas migni riik mingi kolme aasta lõikes punkte annab, siis ega ma sealt väga suuri erinevusi oota.

      V.a. võitja või siis mõne klouni osas, kes võib riigi tavapärase rahvaarvamuse nats kihva keerata.

      Ise tahaks näha sellest kahepoolset asja - zürii ning siis ka publiku arvamus kokku.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

        Originally posted by m1kk
        Eplik ütles Õhtulehele (vist) õigesti - nende laul oli parim. Lisaks, et parim kindlasti, kuid vales kohas esitatud. Eestile oleks Vanilla Ninja parema koha toonud.
        Jah aga kelle jaoks parim? Omanäolise maailmavaate, sagris pea ja ketsides ringi käiva üliõpilase jaoks kindlasti. Samas, seelikus pliidi taga askeldav 40ndaes pereema(mitte hakata isiklikult solvama kuna toon näite reaaselst inimesest) pidas seda laulu Eesti eelvoorus kõige igavamaks. Juba enne hääletust. Talle lihtsalt meeldisid teised laulud rohkem. Lugedes lehtede onlinekommentaare pärast eesti eelvooru, selgus tõsiasi, mis lõi välja ka lõppvõistlusel - neid, kellele laul ei meeldinud oli rohkem kui neid, kellele ta meeldis. Mulle isiklikult see lugu meeldis küll aga ma ei nimetaks teda parimaks, või teistest üleolevamaks siiski.

        Ja siin võib ju lõputult vaielda asja üle mille nimi on maitse. Ja mille üle reeglina ei vaielda. Samuti võib vaielda, miks masse rabav poppmuusika peaks kandma nimetust \"saast\" ja kitsamas ringkonnas (mida CB regulaarne kuulajaskond enne EV kindlasti oli) tehtav muusika intelligentne, hea, parim..jne.

        Mingis reklaamis kus edainesetti esineb on juttu sellest, et muusikat ei tohiks hinnata. Ja see on jumala õige jutt, sest maitsed on nii erinevad ja keegi ei tohiks olla teistest üle, ütlemaks, et temale meeldiv lugu on tõepoolest parim. Samas see euruvisoon on sihuke põnev asi ja ma üldiselt ikka vaatan seda kui aega saan. Aga tulemust ei võta ma eales eriti südamesse ja lausa häirib kui mõni seda teeb ja siis viriseb, et miks selline sitt laul võitis. Sinu jaoks sitt, mõne teise jaoks jälle parim.

        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

          Originally posted by m1kk

          Varsti peaks saabuma ürituse 50. aastapäev, sel puhul võiks seada sellise huvitava kriteeriumi, et iga rahva laul peab olema riigikeeles. /.../ Belgia esperantokeelne oli ainus võiduvääriline laul mu silmis (mis siis, et midagi aru ei saanud).
          Huvitav kriteerium tõesti- mis alles mõned aastad tagasi veel täiesti kohustuslik oli.

          Mis keeles need belglased siis laulsid? Mina sain aru, et see oli nende oma väljamõeldud keel, mille sõnad ei tähendanud midagi. Esperanto on ka tehiskeel, kuid selles on point
          Aga Belgia lugu oli ka mu lemmik. Kuigi enne hindamist poleks eales uskunud, et nii kõrgele kohale jõuab.
          Supplies!

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

            Originally posted by Magpie



            Originally posted by mukiii
            Mukilt noormees Magpie` le
            Mina olen kuulnud,kuidas teie noormees laulate. Ma tahaks näha, kuidas teie lauluoskus parandaks Eurovisiooni taset(ei ütle midagi paha lauluoskuse kohta). Isiklikult arvan, et üle mitme aasta, oli see jubedus(loe: Eurovisioon) talutav. Mõningaid jubedusi loomulikult leidus, aga millisel aastal sellest siis pääseb?
            Niiet kuni teie, noormees Magpie, tõestate mulle, et suudate paremini teha, seni hoidke oma suhteliselt idiootne arvamus endale.

            piis laav änd häppiness
            Sa pane oma suu kinni parem. Minu pärast võib sul minuga sama avatar olla jne, aga vaat sellist asja ma ei talu. Laulame, nagu laulame. ja hästi laulame (mitte et sa midagi muud väitnud oleksid). ABSOLUUTSELT MITTE KORDAGI pole ma väitnud, et meie laulame paremini ja et mina suudaks seal midagi muuta (just see viimane väide - pane tähele). Või väidad vastupidist? Ja kui minu arvamus oli idootne, siis vaata sinu...njah. Vaikin siin.
            oi jumal.....tsaild tsaild....avataril pole siin ju asjaga mitte mingisugust pistmist.
            jutu point oli selles, et kuni pole inimene teinud ise paremini, kui need, kes lavale pääsesid, siis seni tuleks üldiselt vait olla. see muide ei kehti mitte ainult sinu kohta.

            p.s. imho oli see totakas kassikäppade ja mille iganes laul omal kohal
            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

              Originally posted by mukiii
              jutu point oli selles, et kuni pole inimene teinud ise paremini, kui need, kes lavale pääsesid, siis seni tuleks üldiselt vait olla. see muide ei kehti mitte ainult sinu kohta.
              see tähendab, et türgi laulu tohivad kommenteerida ainult eurovisiooni kunagised võitjad, teise koha laulu võitjad ja teise koha laureaadid jne? saan ma õieti aru, et selleks, et kommenteerida kellegi teise suppi, pead ise oskama paremat teha?

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                Originally posted by SleepWalking


                Originally posted by mukiii
                jutu point oli selles, et kuni pole inimene teinud ise paremini, kui need, kes lavale pääsesid, siis seni tuleks üldiselt vait olla. see muide ei kehti mitte ainult sinu kohta.
                see tähendab, et türgi laulu tohivad kommenteerida ainult eurovisiooni kunagised võitjad, teise koha laulu võitjad ja teise koha laureaadid jne? saan ma õieti aru, et selleks, et kommenteerida kellegi teise suppi, pead ise oskama paremat teha?
                Kritiseerimiseks peaks jah ise paremini tegema.kommenteerimine on teine lugu, aga imho tegeleb nii mõnigi just selle esimesega. Konstruktiivne kriitika on vägagi tervitatav,aga mingli suvaline irin a`la saatejuhid ei sobinud vms. ....mnjah...

                This has been an experiment to make a person out of something non human As I have failed, I will no longer try.
                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                  Originally posted by Martin



                  Ise tahaks näha sellest kahepoolset asja - zürii ning siis ka publiku arvamus kokku.
                  Rootsi rahvusliku eelvooru finaalis kusjuures kasutati sellist varianti. Üllataval kombel langes publiku ja auväärt ˛ürii arvamus suht-koht kokku. Ja mis laulude hindamisse puutub.... Eurovisioonil mängib praktiliselt sama tähtsat osa ka visuaalne pilt, ehk siis showelement ja originaalsus. Tatu puhul ka kõmu ja üleüldine hype. Eesti jaoks seisab ees valik: kas minna kõrget kohta püüdma ja panna välja Everybody stiilis muusikapala või eelistada Ruffuse taolist tasemel kollektiivi, kes pakub küll muusikalise elamus, kuid mitte top 5. hulka jõudmist.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                    Originally posted by jyrioo
                    Eesti jaoks seisab ees valik: kas minna kõrget kohta püüdma ja panna välja Everybody stiilis muusikapala või eelistada Ruffuse taolist tasemel kollektiivi, kes pakub küll muusikalise elamus, kuid mitte top 5. hulka jõudmist.
                    Kui vaid asi oleks nii lihtne, aga ei ole. Huvitaval kombel saavad päris tihti Eurovisioonil kõrge koha ka need pisut teistsugused laulud, mis võib-olla isegi rohkem väärt kui tavaline eurosaast. Näiteks too tänavune Belgia lugu, mis tõsi minule nii üliväga ei meeldinud.
                    Ühtset retsepti kordaminekuks paraku ei ole. Millegipärast meie tänavune laul lihtsalt ei jäänud rahvale meelde. Mulle tundus, et peapõhjus oli selles, et Ruffuse esitus laval oli igavavõitu ja lugu tervikuna ei suutnud kuulajat haarata - kui, siis vaid refrään. Kuid nn. kindla peale minek ei taga ka veel midagi. Vaadake vaid Saksamaa kahte viimast aastat - tunduvad nagu väga kindla peale tehtud lood, aga esikohast jäid nad kaugele. Möödunud aasta lugu vist koguni viimaseks.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                      Irw,Eesti võidab 63%! Endale meeldis Alf Poiter,oli vist Austria ja Venemaa oli normaalne,aga eriti Eurot ei jälgi ja eriti ei meeldi.Ruffus\'e laul lihtsalt ei olnud \"eurolaul\".
                      Copyright by JackieD

                      Kommentaar

                      Working...
                      X