320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Saadame Elina eurovisioonile???!?!

      La Forza!

      Just oli ETVs. Milline hääl....kohe võtaks reaalselt paljaks. See lugu peab saama eurovisioonile, muidu ma reaalselt lähengi eestist ära.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Saadame Elina eurovisioonile???!?!

        La Forza!

        Just oli ETVs. Milline hääl....kohe võtaks reaalselt paljaks. See lugu peab saama eurovisioonile, muidu ma reaalselt lähengi eestist ära.
        Salvestatud

        Kommentaar


          Selle lauluga on vist muidugi see keiss, et kolm aastat järjest sarnased laulud ei võida. Aga ega meil midagi paremat saata pole ka.

          Kommentaar


            See laul kindlasti võidab, sest see on sama ilge kui Verona. Ehk konstrueeritud hook lihtsameelsete pelmeenisaagijate püüdmine.

            Kommentaar


              tiptop paroodia lugu.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Kas Ed Sheeran ei võiks hoopis võita?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Saadame Elina eurovisioonile???!?!

                  La Forza!

                  Just oli ETVs. Milline hääl....kohe võtaks reaalselt paljaks. See lugu peab saama eurovisioonile, muidu ma reaalselt lähengi eestist ära.
                  Küll ta võidab, ära muretse. Lisaks ennustan puusalt, et Eesti saab TOP5 koha see aasta.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Küll ta võidab, ära muretse. Lisaks ennustan puusalt, et Eesti saab TOP5 koha see aasta.
                    Pakun kihlvedu, et jääb viimase viie sisse. Vali Escrow. Mina saadan talle Saveri, sina talle Linnupoja. Escrowle maksame viieka per nägu, et ta neid seni vaikselt hoiaks enda arvel ja mingit piiksu kosta poleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Pakun kihlvedu, et jääb viimase viie sisse. Vali Escrow. Mina saadan talle Saveri, sina talle Linnupoja. Escrowle maksame viieka per nägu, et ta neid seni vaikselt hoiaks enda arvel ja mingit piiksu kosta poleks.
                      Ma pakun Argo Aderi.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma pakun Argo Aderi.
                        Ok, Mehhakas, oled valmis olema escrow?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ok, Mehhakas, oled valmis olema escrow?
                          Davaj, paki nad ära ja saada Smartpostiga. 😃




                          Krt, viimati sai reaalselt vaadatud Eurokat siis kui Dave ja Tannu oma šedöövri esitasid. Tagasi mehisemate ja mehhakamate teemade juurde.

                          Kommentaar


                            Eesti on praegu enamikes kihlveokontorites suurim favoriit. Nüüd on aeg kihla vedada, et Eurovisioonile saadetakse Stig Rästa vms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Eesti on praegu enamikes kihlveokontorites suurim favoriit. Nüüd on aeg kihla vedada, et Eurovisioonile saadetakse Stig Rästa vms.
                              Kuidas meil see süsteem on? Rahvas valib ikka? Ma pole eurovisiuuni jälginud juba mitu aastat. Vimati valis zürii kes läheb ja see oli pläss.

                              Kommentaar


                                Rahvas ja žürii valivad kahepeale top3 ja siis kolmest valib uuesti rahvas võitja.
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X