320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kakuke võitis
    Muusika Eesti rahvaviis, sõnad Ado Grenzstein (pseudonüüm A. Piirikivi), muusikaseade Tajo Kadajas, vokaalseade Ursel Oja. Mängivad Tajo Kadajas ja Vladimir ...

    Kommentaar


      Vähemalt võib uhkelt tõdeda, et meie panust kakukese triumfi ei andnud. 0 punkti nii züriilt kui publikult

      Kommentaar


        Võidab mingi paks õline karvane feminist ja ma pidin sellepärast lükkama enda äratuskella teiselpool maailma otsa öisele ajale, et näha seda jama. Ma saan aru ma olen meesterahvas, kellel on elus väärtushinnangud ja põhimõtted kuigi jah ma ikka vaatan seda poliitilist lauluvõistlust, mida üks endast lugupidav meesterahvas vaatama ei peaks, aga nüüd on minu sisemine ,,mina,, väga katki ja haavatud ning magama tagasi enam minna ei julge, sest äkki mingi juut tuleb mulle laulma, et ma pole su mänguasi.

        Mul ei ole mitte kedagi süüdistada, sest iga uusaasta ja iga eurovisiooni lõpp ma anna endale jätkuvalt samu lubadusi, mida ma uuel aastal rikun. Nõrk inimene olen vahest.

        Ja see oli mu vimane eurovisoon.... Mark my words.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Võidab mingi paks õline karvane feminist ja ma pidin sellepärast lükkama enda äratuskella teiselpool maailma otsa öisele ajale, et näha seda jama. Ma saan aru ma olen meesterahvas, kellel on elus väärtushinnangud ja põhimõtted kuigi jah ma ikka vaatan seda poliitilist lauluvõistlust, mida üks endast lugupidav meesterahvas vaatama ei peaks, aga nüüd on minu sisemine ,,mina,, väga katki ja haavatud ning magama tagasi enam minna ei julge, sest äkki mingi juut tuleb mulle laulma, et ma pole su mänguasi.

          Mul ei ole mitte kedagi süüdistada, sest iga uusaasta ja iga eurovisiooni lõpp ma anna endale jätkuvalt samu lubadusi, mida ma uuel aastal rikun. Nõrk inimene olen vahest.

          Ja see oli mu vimane eurovisoon.... Mark my words.
          Nōus. Sellele LGBT/ feminismi palaganile pole mōtet aega raisata.

          Kommentaar


            Mis mind selle laulu puhul häiris, ei olnud mitte feminism, vaid see, et sihilikult oli rõhutatud, et laulja on eriline, sest ta on paks. Ja et see peaks nagu aktsepteeritav olema. Palun laulge sellest, kuidas nahavärv on erinev ja see on okei, orientatsioon on erinev ja see on okei, nende asjade vastu ei ole mul midagi. Aga laulda sellest, et ma söön ennast surnuks ja see on jummala äge, no tule taevas appi.

            Kommentaar


              Muidu Elina lubas minuga Deitima tulla, sest ma organiseerisin talle Moldovast 12 punkti. Win-Win

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Muidu Elina lubas minuga Deitima tulla, sest ma organiseerisin talle Moldovast 12 punkti. Win-Win


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                  pohh see davidinjo. meie nunnud naabrid jätsid meist ilma punktidest, mis oleks taganid vist ala 3-4 kindlasti? Kui nad oleks sheerinud meile 7-12 punna vähemalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Mis mind selle laulu puhul häiris, ei olnud mitte feminism, vaid see, et sihilikult oli rõhutatud, et laulja on eriline, sest ta on paks. Ja et see peaks nagu aktsepteeritav olema. Palun laulge sellest, kuidas nahavärv on erinev ja see on okei, orientatsioon on erinev ja see on okei, nende asjade vastu ei ole mul midagi. Aga laulda sellest, et ma söön ennast surnuks ja see on jummala äge, no tule taevas appi.
                    Mõne inimese tasakaaluseisund ongi ilustandardite kohaselt paks, eriti naiste puhul.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      pohh see davidinjo. meie nunnud naabrid jätsid meist ilma punktidest, mis oleks taganid vist ala 3-4 kindlasti? Kui nad oleks sheerinud meile 7-12 punna vähemalt.
                      Soome ja Leedu rahvas andis meile 12p. Samas Zürii... muffigi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        . orientatsioon on erinev ja see on okei, nende asjade vastu ei ole mul midagi. Aga laulda sellest, et ma söön ennast surnuks ja see on jummala äge, no tule taevas appi.
                        Et kui pederast laulab kui pede ta on. On okeim, kui paks laulab kui paks ta on?

                        Kommentaar


                          Ma läksin magama täpselt sel hetkel kui see Iisraeli tädi seal kaagutas ja hommikul lõpptulemust lugedes olin ma rahul, et oma aega sellele üritusele rohkem ei raisanud
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Et kui pederast laulab kui pede ta on. On okeim, kui paks laulab kui paks ta on?
                            Homoseksuaalsus ei kahjusta tervist ja siiani vist ei ole sellele ravi ka välja mõeldud. Rasvumine kahjustab tervist ja selle ravi on enamasti päris lihtne, vähem sööki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Et kui pederast laulab kui pede ta on. On okeim, kui paks laulab kui paks ta on?
                              jah, sest homoseksuaalsust minu teada ei saa muuta, paksust saab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                jah, sest homoseksuaalsust minu teada ei saa muuta, paksust saab.
                                Ei tea midagi. Ma leian, et homod võiks kapis olla. Paksud nagunii kappi ei mahu, las laulavad. Igaühe oma valik, kas haarata saiakese järgi kui ta näeb jämedat inimest oma šedöövrit esitamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X