320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    7. Arusaamine, et hoolimata kõigist viledest ja kelladest, siis oleks Eesti kandidaatlauludest finaali saanud ainult heal juhul Jüri Pootsmann. Siis ka ilmselt sinna allaotsa.
    Kuule ma saan aru, et Sansibar ja tuksi keerati, aga lõpeta nüüd see joomine ära. Küll asi laheneb.

    Kommentaar


      Kõige parem küsimus on, kuidas sai Moldova poolfinaalis Eesti rahvahääletuselt 12p ja finaalis 0p. Need Kirkorovi telefonid töötavad vajadusel ikka edukalt, tundub.

      Kommentaar


        Can't make this up.

        Eesti laulul nüüd 4 veerandfinaali ja 40 lugu

        Kommentaar


          Latt on nii madal, et DJ Heiki saab ka kolme lauluga sisse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
            Eesti laul on nii 2010. Keegi vaatab endiselt seda kräppi?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Sinu jaoks on, 1/3ndik ja natuke peale eesti rahva jaoks ei ole.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Sinu jaoks on, 1/3ndik ja natuke peale eesti rahva jaoks ei ole.
                Õnneks see rahvusringhäälingute teema. Kui ei oleks, siis oleks Tofoa juba ära ostnud ja vot siis ei jõuaks kisa ära kuulata!

                Kommentaar


                  Neil seal züriis hate ja lemmiklistid vist. Mul hea söber päris köva looga konkureeris eelmine ja üleeelmine kord ja ei midat, kahjuks pole avalikud. Kunagi oli top 10 hulgas mingi 5s kah
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Õnneks see rahvusringhäälingute teema. Kui ei oleks, siis oleks Tofoa juba ära ostnud ja vot siis ei jõuaks kisa ära kuulata!
                    Ma saaks ilmselt reaalselt tapmisähvardusi Icemanilt ja Noku Tuvistelt.

                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Neil seal züriis hate ja lemmiklistid vist. Mul hea söber päris köva looga konkureeris eelmine ja üleeelmine kord ja ei midat, kahjuks pole avalikud. Kunagi oli top 10 hulgas mingi 5s kah
                    Mart teeb ikka veel muusikat?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                      Mart teeb ikka veel muusikat?
                      Mis Mart. Proovib sama looga uuesti vist. A kui ta ikka züriiliikmete mingeid ekspruute pannud on siis pole vahet paljud sealt edasi pääsevad
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Kas 40 laulu kaasamise ja veel pikema ajaperioodi loomise masterplaan on "lükka need laulud igale ERRi kanalile ja maksa sellekaudu artistidele autoritasusid, et nad autoraadiod varastama ei hakkaks" Eesti muusikute päästeplaan?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas 40 laulu kaasamise ja veel pikema ajaperioodi loomise masterplaan on "lükka need laulud igale ERRi kanalile ja maksa sellekaudu artistidele autoritasusid, et nad autoraadiod varastama ei hakkaks" Eesti muusikute päästeplaan?
                          Tallink jõudis ette

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas 40 laulu kaasamise ja veel pikema ajaperioodi loomise masterplaan on "lükka need laulud igale ERRi kanalile ja maksa sellekaudu artistidele autoritasusid, et nad autoraadiod varastama ei hakkaks" Eesti muusikute päästeplaan?
                            OT aga alati suht dumbfounded olnud neid niu vaesed muusikud niu autoritasud väiksed niu jutte lugedes kui järgmisel hetkel Sul-Suller porschega vastu lendab ja naisele millise maja basseiniga jätab. Või Taukar viimsisse maja ehitab, Padar kinnisvaraarendajaks hakkab või-või Liis mingi 2 kilo IG postituse eest küsib või või ma ei saa pulmi teha, sest Koit Toome küsib mingi 10 kilo ja mis pulmad need ilma Koiduta on.

                            Mitte, et nad ei tohiks seda teha. Mul väga hea meel, et inimesed saavad endale väärikat elu lubada, aga... Nagu kuradi põllumehed juba, kes kolm korda aastas tutika länkariga toompeal protesteerimas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas 40 laulu kaasamise ja veel pikema ajaperioodi loomise masterplaan on "lükka need laulud igale ERRi kanalile ja maksa sellekaudu artistidele autoritasusid, et nad autoraadiod varastama ei hakkaks" Eesti muusikute päästeplaan?
                              Ma kujutasin ette, et sa käid kurikaga ringi juba ja taod kolpasid sisse, et mis kuradi Eesti laul ja ETV ja see ei täida üldse ETV eesmärke jne. MA juba kuulsin, et Puhjas ja Purtses läksid orkestrid laiali selleks, et mingi lambi popmuusika (mis peaks olema erameedias) võtab ETV aina rohkem võimust. Sinu elu ka lihtne ei ole vaatad, et ühest parasiidist jalgpallist ja saadakse lahti ja kohe teine parasiit ronib asemele. Ma ei kujuta ette, kuidas sa üldse öösiti magada saad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma kujutasin ette, et sa käid kurikaga ringi juba ja taod kolpasid sisse, et mis kuradi Eesti laul ja ETV ja see ei täida üldse ETV eesmärke jne. MA juba kuulsin, et Puhjas ja Purtses läksid orkestrid laiali selleks, et mingi lambi popmuusika (mis peaks olema erameedias) võtab ETV aina rohkem võimust. Sinu elu ka lihtne ei ole vaatad, et ühest parasiidist jalgpallist ja saadakse lahti ja kohe teine parasiit ronib asemele. Ma ei kujuta ette, kuidas sa üldse öösiti magada saad.
                                No mis ma ikka jauran. Nagu sedastas terviseameti menetlus, siis lollus pole karistatav ja kui riigieelarvest raha köetakse kuhugi, siis mis seal ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X