320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Miks lennukites enam ei plaksutata pärast maandumist?
    Plaksutatakse ikka. Mõni aeg tagasi Gardermoeni lennates oli väga rõlge tuul, mis loksutas lennukit korralikult. Peale maandumist lasti kuuldavale "Bravo", ning plaksutati nagu teatris.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Miks lennukites enam ei plaksutata pärast maandumist?
      Seda kipub juhtuma pigem kehvades ilmaoludes/maandumise järgselt
      308

      Kommentaar


        Pigem on küsimus selles kes on konkreetse lennu reisijad. Aga mina pole sellest kunagi aru saanud, Tallinn - Tartu maantee läbimise järel ma ka ju ometi ei plaksuta.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Minu meelest ka, see peaks poiste töö meid kohale vedada ju?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Miks lennukites enam ei plaksutata pärast maandumist?

            Plaksutamine oli algselt ikka ainult kontinentide vahelistel lendudel. Miskipärast mingi aeg tehti seda iga väiksema otsa puhul. Tundus suht napakas.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              oma kogemus ütleb, et tavaliselt plaksutavad britid kui joomatuurilt tagasi jõuavad
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Plaksutamine oli algselt ikka ainult kontinentide vahelistel lendudel. Miskipärast mingi aeg tehti seda iga väiksema otsa puhul. Tundus suht napakas.
                +1. Kui piloodi töö on sind lennutada siis ei pea kohe aplodeerima selle üle, et ta enda tööga hakkama sai. Eritingimustes on ok, aga tavatingimustel ei. Sama loogiline oleks bussiga sõites bussijuhile plaksutada, autoga sõites eeldada et su pere plaksutab sulle kui Tallinn-Tartu otsa lõpetasid või Rootsi kruiisil minna peale maabumist kapteni ette plaksutama. Kõik need on samamoodi sõiduvahendid kus võib õnnetusi juhtuda.

                Kommentaar


                  Noh, on plaksutatud ka suvalises Tallinn-Tartu bussis (vähemalt nii on väidetud). Väga kipuvad lennukites plaksutama venelased.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Millal su tripist kokkuvõte ilmub?
                    Hetkel kirjutan blogisse 2 linna kirjutatud 10+st.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Noh, on plaksutatud ka suvalises Tallinn-Tartu bussis (vähemalt nii on väidetud). Väga kipuvad lennukites plaksutama venelased.
                      Järgmine kord, kui bussijuht võtab ette ohtliku manöövri ja reisijad haaravad kramplikult käepidemetest, et kas jõuab nüüd sellest rekkast mööda või mitte, siis võiks ju pärast edukat manöövrit plaksutada. Ma muidugi ei tea millal ma järgmine kord bussiga kaugliinile jõuan.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Sama loogiline oleks bussiga sõites bussijuhile plaksutada, autoga sõites eeldada et su pere plaksutab sulle kui Tallinn-Tartu otsa lõpetasid
                        Kui ma väiksem olin, siis oli selline tava küll, et kõik väljujad tänasid bussijuhti (kõndisid bussjuhist mööda ja ütlesid "aitäh!").

                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Väga kipuvad lennukites plaksutama venelased.
                        Eks nad on harjunud. Lendamine omal maal pole ju kaugeltki sama turvaline kui läänes.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Olge head ja öelge, reisigurud, kuidas südaöisel oktoobritunnil kõige valutumalt Charleroi lennujaamast Brüsseli kesklinna saab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Olge head ja öelge, reisigurud, kuidas südaöisel oktoobritunnil kõige valutumalt Charleroi lennujaamast Brüsseli kesklinna saab?
                            Ega seal palju variante vast polegi. Shuttle buss Charleroi keskusesse ja sealt rongiga Brüsseli. Ajakava jooksis viimati nii, et pidin mõned tunnid varahommikuni ootama, et saaks bussi ja rongi peale. Võib-olla on muutunud midagi. Lennujaama kodukal peaks mingi inf olema transpordifirmade kodulehtedega. Saad edasi uurida sõiduplaane ja klapitada neid. Buss lennujaamas Charleroisse oli vist mingi sümboolne 5€.

                            Kommentaar


                              Aitümm!

                              Kommentaar


                                mingi buss sõitis ka. oli mingi 60 eurot vist edasi-tagasi
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X