320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma oskan lugeda, jah.
    Mind huvitaski, et kui reis toimus, siis kuidas sai Agent paberi "lend tühistati" ja raha tagasi. Teistel nähtavasti sellist õnne ei olnud.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Ma oskan lugeda, jah.
      Mind huvitaski, et kui reis toimus, siis kuidas sai Agent paberi "lend tühistati" ja raha tagasi. Teistel nähtavasti sellist õnne ei olnud.
      Mul oli tehtud reisikindlustus, mistõttu peaks minema ka selline hilinemine kuluhüvitise alla. Igatahes saatsid nad ise kirja, kus nad pakkusid tühistamise ja raha tagasisaamist. Pileti ostsin enda rahakoti arvelt, kuna tagasisaamine läheb tõenäoliselt aeganõudvaks. Selle arve esitan omakorda kindlustusse, kuna see on minust sõltumatu lisakulu.

      Ja ilmselt polnud teistel sellist valu Londonisse jõuda, et nad lõpmatuseni enda lendu ootama jäid. Samal ajal oleks saanud minna nii minumoodi Finnairiga Helkari kaudu või siis EasyJetiga, mis erinevalt RyanAirist suutsid Tallinnas maanduda.

      Kommentaar


        Normaalne reisitõrkekindlustus katabki ka venimisest tekkivad kahjud, ei pea olema "lend tühistati".
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Normaalne reisitõrkekindlustus katabki ka venimisest tekkivad kahjud, ei pea olema "lend tühistati".
          No ma loodan ka. Lasen sekretäril sellega tegeleda.

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Öömaja kuhu kanti, et võimalikult vähe ühistransporti kasutada, samas võimalikult palju näha? Hetkel on bronnitud koht loomaaia lähedal ja 3,5 km kaugusel brandenburgi väravast
            Oeh, kuna olen Kagu-Aasia igakordse probleemi ehk toidumürgitusega voodis pikali, siis vaatasin enda Berliini reisi pilte ja kui oled veidi filmihuviline, siis on ka filmimuuseum väga lahe. See on üsna uus muuseum, näeb kena välja ja on lahedaid filme-detaile seal ka.

            Muidugi võid käia ka Saksamaa eduka Teise Maailmasõja mälestusteks tehtud kohtades - Pruun väljak, Igavese gaasi mälestusmärk ja Hitleri mausoleumis, aga nende juures on alati ilged järjekorrad.

            Kommentaar


              Mida sa sõid siis? Said tänaval mingit solki?

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mida sa sõid siis? Said tänaval mingit solki?
                Olen ainult laudlinadega restoranides söönud, aga sellistes kolmanda maailma riikides on mul alati jama. Marokos olin päeva pikali, eelmine kord siin olles, nüüd siis ka.

                Kommentaar


                  Nojah üks variant ka jääkuubikud joogi sees. Jääd tehakse mingist sitaveest väidetavalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Nojah üks variant ka jääkuubikud joogi sees. Jääd tehakse mingist sitaveest väidetavalt.
                    Mul ühes Bangkoki pandi õlle sisse jääkuubik. Ma koukisin selle välja, kui tuldi uuesti klaasi täis valama, siis taheti seda jälle sisse panna. Ma kukkusin siis kisendama ja ei pandud. Aga, noh, Tai on Birmaga võrreldes ikka lust ja lillepidu. Siin ei julge üldse mitte midagi enam süüa. Hommikul sõin arbuusi ja eile kartulikrõpse ja koolat. Ühtegi aasia toitu ei taha ilmselt sada aastat puutuda.

                    Kommentaar


                      Kurat ma ei ole miskipärast kunagi selle peale tulnudki, et jääd kahtlase pilguga vaadata seal kandis. Juhtunud pole ka õnneks midagi siiani aga eks edaspidi oskan karta.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Kurat ma ei ole miskipärast kunagi selle peale tulnudki, et jääd kahtlase pilguga vaadata seal kandis. Juhtunud pole ka õnneks midagi siiani aga eks edaspidi oskan karta.
                        Võta siis näpust.
                        Mina olen Tais elanud hetkel kaheksa kuu jagu ja jääkuubikud käivad igapäevaselt joogi sisse.
                        Pigem on asi bakterites. Eurooplase "steriilne" soolestik on teises keskkonnas oma mikrofloora moodustanud ja kui uude keskkonda minna, siis lüüakse kaardimaja kokku. Esimesi kordi elus Bangkokis käies leidsin viisi, kuidas kohalikule bad-ass tänavasöögile lihtsalt kõrvale üks korralik kleepekas juua (loe Coca Cola) ja minu jaoks oli tal piisavalt keemialaborit sees, et järgmise 15minuti jooksul mitte liiga vedelas olekus 3D-printimine ei moodustuks.

                        Aga nagu ikka - eks inimesi on erinevaid. Nüüd haukan siin Thai Spicy sööke kohalikes kohtades ja enam ei teki higimulli ega mingid erilist soojatunnet. Ära harjunud.

                        Selline oli ühe teismelise lugu aastal 2016.

                        Kommentaar


                          No ma arvan, et mul on lihtsalt olukord alati selline seal, et igasugu bakterid surevad koheselt alkomürgitusse.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Aasia toidud on maailma parimad, olen kõikides kagu aasia riikides söönud tänaval, nurgatagustes kohtades, jne, kordagi pole midagi juhtunud. See vist oleneb igaühe organismist, igatahes soovitan kõigil proovida ja riskida ikkagi enda peal, asi on seda väärt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Aasia toidud on maailma parimad, olen kõikides kagu aasia riikides söönud tänaval, nurgatagustes kohtades, jne, kordagi pole midagi juhtunud. See vist oleneb igaühe organismist, igatahes soovitan kõigil proovida ja riskida ikkagi enda peal, asi on seda väärt.
                              Tõekomisjon on rääkinud.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                                Aasia toidud on maailma parimad.
                                Maitse asi. Isiklikult jälestan suurt osa Aasia köögist. Eriti seda osa, kus igasugu kastmed ja teemad jaburalt magusad on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X