320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kas siin on kogemusi selliste reisi(st lennupiletite)vahendusplatvormidega nagu MyTrip.com näiteks? Võib muidugi jagada muljeid / kogemusi teiste pigem odavaid lennupileteid pakkuvate site'idega.
    Ma olen skyscanneri ja momondo vahendusel miski 2012a alates koguaeg pileteid vehkinud taoliste vahendajate käest (mytrip oli isegi sellel aastal korra) ja vastu pükse pole saanud. Päris mingi ühe tärni vahendajat ei ole valinud, aga tripair jms kõik ilusti toiminud.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kuhu seal prügi jäetakse?
      Kahma lutti.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        kui seiklusi otsid ja sulle meeldib juua, narksi panna ja keppida, siis Brasiiliast Nordeste regioon ja Venezuelast Caracas on head kohad kuhu minna

        Jõuluvana tume minevik on meile nüüdseset teada. Arvatavasti ainus eestlane, kellele seal meeldis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Jõuluvana tume minevik on meile nüüdseset teada. Arvatavasti ainus eestlane, kellele seal meeldis.
          ma ei tea küll mille kohta antud kommentaar on, kuid endale küll meeldis Olinda karneval. Rio oma on rohkem turistidele tehtud ja glamuurne, Olinda oma aga oma rahvale
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ma ei tea küll mille kohta antud kommentaar on, kuid endale küll meeldis Olinda karneval. Rio oma on rohkem turistidele tehtud ja glamuurne, Olinda oma aga oma rahvale
            Caracasi vangla noh, kus enamus Eesti narkomuulasid läbi käinud. Ma eksisin tähendab, et rohkematele Eestlastele on meeldinud seal puhata. Kriminaalne foorum see siin.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Caracasi vangla noh, kus enamus Eesti narkomuulasid läbi käinud. Ma eksisin tähendab, et rohkematele Eestlastele on meeldinud seal puhata. Kriminaalne foorum see siin.
              Sorry, ei pannud tähele. Caracase kohta ei oska miskit öelda
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Caracasi vangla noh, kus enamus Eesti narkomuulasid läbi käinud. Ma eksisin tähendab, et rohkematele Eestlastele on meeldinud seal puhata. Kriminaalne foorum see siin.
                Venezuela on lihtsalt üks nendest kohtadest kust praegusel hetkel kõige rohkem 10/10 eitesi tuleb kes online porri teevad. Ehk siis vaevalt, et seal keegi mõnele flexivale gringole ei ütleb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Venezuela on lihtsalt üks nendest kohtadest kust praegusel hetkel kõige rohkem 10/10 eitesi tuleb kes online porri teevad. Ehk siis vaevalt, et seal keegi mõnele flexivale gringole ei ütleb.
                  naistest rääkides on sealkandis parimateks kohtadeks tõesti Venezuela, Kolumbia ja Brasiilia
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    kuidas venezuelas turvalisusega on praegu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      kuidas venezuelas turvalisusega on praegu?
                      Kondoom võiks ikka peal olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kondoom võiks ikka peal olla.
                        Ideaalis võiks, aga vaevalt, et Eesti turistil Caracasis sõnaõigust on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kondoom võiks ikka peal olla.
                          saab ikka

                          Kommentaar


                            Ei saa neid välismaa naisi usaldada. Kahtlased viirused. Stay safe.

                            Kommentaar


                              Soovitage, mida Lissabonis ja selle läheduses kindlasti nägema/tegema peaks?
                              Pigem huvitavad ajaloolised ja looduskaunid kohad/vaatamisväärsusi.
                              Okei, no kui ka mingi eriti põnev peokoht siis võite ka jagada, et tänaseks v järgmiseks reedeks kõrva taha panna

                              Kommentaar


                                Kunagi oli olemas üks lehekülg, kus sai otsida kõige odavamaid lennupileteid kuhu iganes. Et märgid alguspunkti ja kuupäeva ära ja siis süsteem näitab, kuhu on sellel päeval sellest kohast kõige odavam lennata. Enam ei suuda leida seda. Keegi teab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X