320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    No nüüd on hilja. Tööta ennast üles ja hakka sügisel F.Totti-t koinima.
    Loodetavasti ta mind seal mäekülla piima järele ei saada....ei tahaks, et minust saaks järgmine "Mäeküla Piimamees"
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      bullslaha. Sina küll ei peaks selle kohalt eriti sõna võtma. Sama hästi võiks rääkida, mis vene armees afgansitaanis toimus või uudismaal. See oli 10 aastat tagasi inimene. See läheb kui juba huumor või meenutusi algusaegadelt, mitte asi millega arvestada
      oleks pidanud vist "mõningaste mööndustega" tiba tumedamalt ja suuremalt kirjutama.
      aga kõik oleneb ka kirjutajast, mõnele on jube nu**imine kui peab kätekõverdusi tegema.
      see et ma seal lühikest aega olin ei tähenda et ma ei teaks mis seal toimub. loomulikult on see erinev väeositi erinev. ei saa võrrelda, kas oled Tapal Pioneeris või Mereväes.
      Aga üldjoones saab antud kirjutisest pildi ning hetke elu-olu väga palju ei erine, MÕNINGATE MÖÖNDUSTEGA muidugi.
      AILTON

      Kommentaar


        õhutõrje jee...
        Peale SBKd siis ilmselt ootamas NAK ja siis jaoülemaks. Kevadel lootust lasta õhutõrjeraketiga, mille ühe lasu hind on 1,5 milli...

        Kommentaar


          Praegu on kindlasti superhea kuskil riviplatsil valvelseisangut harjutada. Kaastunne

          Kommentaar


            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            Praegu on kindlasti superhea kuskil riviplatsil valvelseisangut harjutada. Kaastunne
            ükskord seisin umbes 25 kraadi kuumusega päike lagipähe paistmas valvelseisangus 45 minutit. Algul pidi 30 minutit, aga iga kord, kui keegi natukenegi liigutas, siis tuli minut otsa. Päris hull( kõige hull oli asja juures see, et asja korraldajaks oli mingi kapral ehk kellest mina umbes 5 kuu pärast kõvemal auastmel olen...)

            Kommentaar


              peale 8 kilomeetrilist kiirrännakut, suutsin rivis eesti hümni esimeste ridade ajal pildi tasku visata.. Aga sõdur ei kurda

              Kommentaar


                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                peale 8 kilomeetrilist kiirrännakut, suutsin rivis eesti hümni esimeste ridade ajal pildi tasku visata.. Aga sõdur ei kurda
                kas vastab tõele, et Tapal on täidavad jaoülemate ülesandeid kaadrikaitseväelased?
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  kas vastab tõele, et Tapal on täidavad jaoülemate ülesandeid kaadrikaitseväelased?
                  SBK ajal pole jaoülemaid. on rühmaülemad ja need on jah kaadrikaitseväelased. Jaod moodustatakse aasta lõpus, kui suvised ajateenijad lõpetavad NAKi ja sügisesed sõdurid SBK.

                  Kommentaar


                    Kle räägi mulle piimamees kuidas seal need asjad jaotatakse kuhu sa satud.Teatavasti seal pioneer,suurtükk,õhutõrje....? Kuidas sportimisvõimalustega lood on? Jõusaal-korvpall-jalgpall?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Kle räägi mulle piimamees kuidas seal need asjad jaotatakse kuhu sa satud.Teatavasti seal pioneer,suurtükk,õhutõrje....? Kuidas sportimisvõimalustega lood on? Jõusaal-korvpall-jalgpall?
                      Tapal vali pioneeripataljon. See on kindlapeale minek. Saad suurt pauku teha. Mõnuled, kuidas sapöörilabidas vastu kivi kolksub ja mis kõik veel. ÕT ja suurtükk on nõrkadele. Mina kui kuulsa suurtükiväepataljoni võitleja tean seda omast käest rääkida.
                      www.jalgpall.ee
                      http://www.last.fm/user/lennartk

                      Kommentaar


                        Ma läheks üldse teie asemel Kuperjanovisse. Käidud... jäin väga rahule.
                        Sihukest mõttetut n***i oli vähe (nii palju nagu sõjaväele kombeks, üle ei pingutatud) Pärast noorteaega sai praktiliselt iga ndv linnaloale ning väljaõppe ja trenn oli ka väga korralik. Loomulikult mängis suurt rolli ka see, et sattusin heasse kompaniisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Verbat Vaata postitust
                          Ma läheks üldse teie asemel Kuperjanovisse. Käidud... jäin väga rahule.
                          Sihukest mõttetut n***i oli vähe (nii palju nagu sõjaväele kombeks, üle ei pingutatud) Pärast noorteaega sai praktiliselt iga ndv linnaloale ning väljaõppe ja trenn oli ka väga korralik. Loomulikult mängis suurt rolli ka see, et sattusin heasse kompaniisse.
                          Kuperjanov on kõige parem jah. Nii palju kui mina kuulnud olen.

                          Kommentaar


                            Endale istus ka Kuperjanov päris hästi, aga siiski kuna mujal pole käinud siis on aind juttude põhjal väga raske otsustada kus parem v kus halvem. Peaasi, et käidud on.

                            "See mida teised kutsuvad põrguks, kutsuvad Kuperjanovlased oma koduks."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
                              "See mida teised kutsuvad põrguks, kutsuvad Kuperjanovlased oma koduks."
                              Kas endale ei tundu naljakas
                              Olen mitmes väeosas olnud ja Kupp ei ole kohe kindlasti karm koht!
                              Ganvix!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Verbat Vaata postitust
                                Ma läheks üldse teie asemel Kuperjanovisse. Käidud... jäin väga rahule.
                                Sihukest mõttetut n***i oli vähe (nii palju nagu sõjaväele kombeks, üle ei pingutatud) Pärast noorteaega sai praktiliselt iga ndv linnaloale ning väljaõppe ja trenn oli ka väga korralik. Loomulikult mängis suurt rolli ka see, et sattusin heasse kompaniisse.
                                Kus kompaniis olid? Jalaväe tüübid vaidleks ilmselt vastu sellele n***i teemale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X