320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu&co
    Edu. Loodan et , on põnev ja asjalik. ja loodan et, ka teil oleks ikka asjalik lõpurännak. Mitte nagu su tulevastel naabritel(mingi närused 30 km)
    Naabrite all mõtlen õhutõrjet.
    ema on sul 30 km

    Kommentaar


      Õhutõrje ootamas mind juulis. Kuid pioneeride kohta käib siiski ütlus, et pioneer eksib vaid korra. Tegelikult kaks - esimest korda siis, kui ta valib elukutset .

      Kommentaar


        alates eilsest siis RESERV

        Kommentaar


          Mul õnnestus ka neljapäeval reservväelaseks saada.

          Igaljuhul soovitan kõigile, kes Tapale lähevad, minna õhutõrjesse.

          Kõige uuem kasarmu, kõige uuem relv(mistral), kõige noorem kaader ja kõige sisukam väljaõpe.
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            ma lähen 7. juuli Tapale
            keegi võiks rääkida, kui tihti nädalavahetusteks välja hakkab saama kui tubli poiss oled :P
            olen kuulnud, et alguses erilist lootust ei ole aga lõpus saad juba iga nv välja?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mchl Vaata postitust
              ma lähen 7. juuli Tapale
              keegi võiks rääkida, kui tihti nädalavahetusteks välja hakkab saama kui tubli poiss oled :P
              olen kuulnud, et alguses erilist lootust ei ole aga lõpus saad juba iga nv välja?
              Noorteajal ei saa välja. Peale noorteaega oleneb sinust ja kaasvõitlejatest...kui sitta ei keera ja koristate kasarmu ilusti ära mitte ei viili siis põhimõtteliselt iga nv

              Kommentaar


                Kuidas see nüüd oli,et kui tahan ise valida kuhu minna siis pean varem ise kuhugi helistama, minema?
                Nimelt plaan järgmisest sügisest minna, peale keskkooli siis, tahaks mereväkke saada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Kuidas see nüüd oli,et kui tahan ise valida kuhu minna siis pean varem ise kuhugi helistama, minema?
                  Nimelt plaan järgmisest sügisest minna, peale keskkooli siis, tahaks mereväkke saada.
                  Sügisel mereväkke ei võeta, ainult juulis ja jaanuaris, mäletamist mööda.
                  Helistamisest vist ainult ei piisa, kuigi alustuseks võiksid KRA-ga ühendust võtta küll, siis tehakse selgeks, mis on võimalused.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    No eks Juuli sobiks ka, aga on kellegil kogemusi mereväega, või peale keskkooli minekut?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      No eks Juuli sobiks ka, aga on kellegil kogemusi mereväega, või peale keskkooli minekut?
                      see aasta sa 99,9% kindlusega ei lähe.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Loe mu esimest posti. järgmine sügis, aga kuna saab Juulis minna, siis ikka JÄRGMINE Juuli.. kõigepealt lõpetaks kooli ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Loe mu esimest posti. järgmine sügis, aga kuna saab Juulis minna, siis ikka JÄRGMINE Juuli.. kõigepealt lõpetaks kooli ära.
                          merevägi on ülihea valik. mul paar sõpra teenisid seal see aasta, väga rahule jäid. Baasikaitse on tõenäoliselt Eesti kaitseväe kõige karmim väeüksus. Aga samas ka väga põnev (alates dessantidest saaremaale, lõpetades pikki aegu vees ulpimistega). Kui kogemusi kokanduses, siis on ehk lootust ka mõnele laevale saada. Siis näed riigi kulul maailma. Mind taheti ka KRA poolt sinna saada. Seda küll mingi mõttetu testi alusel.

                          Kommentaar


                            7.juuli viru jalaväepataljon

                            Kommentaar


                              Kümne ja poole tunni pärast hakkab siis pihta.
                              Vahepealne entusiasm on mööda läinud ja kohe üldse ei taha enam minna.

                              Kommentaar


                                palju õnne kõik mjaasad, mikusikud, mchlid, kuttid, hofnarid, jne
                                ilus ilm muidu
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X