320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • zelee
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul on hapukoor selline "varja Mõnu sitt söögitegemisoskus ära"-võlurohi.
    Mitu pakki nädalas läheb?

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Käisin ka ämma-äia juures grillihooaega avamas. Maru hea liha, äia enda marineeritud ja värki. Grillvorstid veel ja salat ja kardulat ja whole shabang ühesõnaga... peaaegu. Kui ämm ütles, et ketsupit ei ole, siis oli küll päev konkreetselt rikutud.

    Ketsup is life. Mul kulub 460ne heinz mingi nädalaga, max kahega.
    Mul on hapukoor selline "varja Mõnu sitt söögitegemisoskus ära"-võlurohi.

    Leave a comment:


  • zaz
    replied
    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    KAUSS balta turul krõbe pardi variatsioon on megahea!
    Jap, kirjutan alla! Eile proovisin ja armusin. Eelnevalt oli võtnud lõhekaussi, mis on üsna meh.

    Baltas Sassi pelmeenid on ka ikka päris tase, kui siin juba pelmeenidest räägitakse.
    Ja no Kaja pizza on ka jätkuvalt ikkagi omaette tase. Mulle meeldib tõsiselt.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Lugesin esimese hooga "kõrbe pardi"

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    KAUSS balta turul krõbe pardi variatsioon on megahea!

    Leave a comment:


  • cabron
    replied
    "Lasid 15a pelmeeni" krt Nasfal ja Plastic on selle foorumi naljakaimad vennad jätkuvalt

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Käisin ka ämma-äia juures grillihooaega avamas. Maru hea liha, äia enda marineeritud ja värki. Grillvorstid veel ja salat ja kardulat ja whole shabang ühesõnaga... peaaegu. Kui ämm ütles, et ketsupit ei ole, siis oli küll päev konkreetselt rikutud.

    Ketsup is life. Mul kulub 460ne heinz mingi nädalaga, max kahega.

    Leave a comment:


  • vtp
    replied
    See on muidugi pull, et oma kastmevalikut kotis kaasas kantakse. Hea, et vöö peal kabuuris polnud.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lihtsalt tähelepanekuna. Sattusin eelmisel NVl mingile üritusele, kus tehti grilli, juurde värske salat ja värsked keedukartulid. Noh, selline aus, värske ja tervislik toit. Istuti lauda, pandi asjad taldrikule ja siis tuli mingi tore paar ja koukis kotist välja mingid sitased Felixi kartulikastmed, BBQ-kastmed ja muu säärase. Sisuliselt sul on jummala normaalne söök, aga sa võtad ja peksad maitse lihtsalt täiesti maatasa mingi robustse kastmega. Ma vangutasin vaikselt pead, aga kuna ma olin seltskonna kõige vanem inimene, siis olin pigem vait.

    Ehk, noh, täiesti putsis, mida inimesed söövad ja millised söögikohad pidevalt rahvast täis on, noh.
    Mulle mulje jäänud, et sa enne lasid 15 a pelmeene ja nüüd keskeakriisile lähenedes ja enda surelikkust taibates oled hakanud veidi tervislikumalt toituma. Küll need noored ka selle BBQ kastme välja vahetavad!

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Lihtsalt tähelepanekuna. Sattusin eelmisel NVl mingile üritusele, kus tehti grilli, juurde värske salat ja värsked keedukartulid. Noh, selline aus, värske ja tervislik toit. Istuti lauda, pandi asjad taldrikule ja siis tuli mingi tore paar ja koukis kotist välja mingid sitased Felixi kartulikastmed, BBQ-kastmed ja muu säärase. Sisuliselt sul on jummala normaalne söök, aga sa võtad ja peksad maitse lihtsalt täiesti maatasa mingi robustse kastmega. Ma vangutasin vaikselt pead, aga kuna ma olin seltskonna kõige vanem inimene, siis olin pigem vait.

    Ehk, noh, täiesti putsis, mida inimesed söövad ja millised söögikohad pidevalt rahvast täis on, noh.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pitsa ja burger on ju sellised "t*ra, nii sitt on olla, et juba poogen"-toidud, ei?
    Ei. Pizza kiosk ja muu selline ei kõlba siis ka. Väga hea burger ja pizza on elamus.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Pitsa ja burger on ju sellised "t*ra, nii sitt on olla, et juba poogen"-toidud, ei?

    Leave a comment:


  • vtp
    replied
    Pärast seda, kui Tiina Pizza oma viimase putka uksed sulges, polegi vist enam väljast pitsat ostnud

    Leave a comment:


  • veltu69
    replied
    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    +1

    Ei ole kunagi Kaja pizza fenomenist aru saanud.
    La Dolce Vita Tartus on see-eest tõsiselt fenomenaalne!
    La dolce vita kindlasti Tartu parim. Vapianod ja my italyd ei saa ligi. 6-7 korda itaalias käinud ja La Dolce Vita on kõige lähedasem sellele päris pitsale.
    Aga no omanikuks (kes iga päev ka kohapeal jõlgub) on ka itaallane. Ja ta sõidab 200k maksva Lamboga - et eks ta on pidanud palju harjutama ka. Nii et ju ta teab mida ta teeb.

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Pisut nurinat. Ma saan aru, et Kaja Pizza on paljude lemmik, aga minu arvates on see totaalne pläust. Mingi imelik vesine ja veniv ollus, mida ei oska kuskilt otsast süüa. Jah, ma saan aru, et võib-olla meenutab ehtsat Itaalia pizzat, aga kunagi Tartus sai nt Dolce Vitas taolist kraami söödud ja sellel oli vähemalt hea maitse.
    +1

    Ei ole kunagi Kaja pizza fenomenist aru saanud.
    La Dolce Vita Tartus on see-eest tõsiselt fenomenaalne!

    Leave a comment:

Working...
X