320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Elusitt päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on praktiliselt iga öö 10 korda silma lahti une keskel ja üldse üle 7 tunni on raske und saada, kuna magamaminemisega on suured probleemid. Aga ma EI VINGU nagu mõni väike plika, kasvata endale munad cannukas

    Kommentaar


      ostsin hakkliha, et mingit pastarooga teha sellega. Koju jõudes meenus, et mul pole pliiti. Ja no köögis läks pirn läbi ja asemele ostsin mingi vale suurusega asjandus, mille jaoks pesa ilmselgelt suur oli. Ja kui eelnev unustada, siis üldiselt läheb väga sitasti.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        otsin hakkliha, et mingit pastarooga teha sellega. Koju jõudes meenus, et mul pole pliiti. Ja no köögis läks pirn läbi ja asemele ostsin mingi vale suurusega asjandus, mille jaoks pesa ilmselgelt suur oli. Ja kui eelnev unustada, siis üldiselt läheb väga sitasti.
        Kuidas saab koju joudes järsku meenuda, et pole pliiti !?

        Kommentaar


          mõni päev tagasi oli pliit täitsa olemas. Aga no kui mul varem ka poleks pliiti olnud ja siis oleksin seda järsku hakkliha käes avastanud, siis ma vst jätaks joomise maha praegu.

          Aga hetkel leian, et ausa ja õiglase hinnagu kohaselt võin vabalt edasi juua.

          Kommentaar


            tra mida v*ttu, sa oled ikka eriti siiliks end joonud
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              tra mida v*ttu, sa oled ikka eriti siiliks end joonud
              Siilid ei oska iseseisvalt alkoholi tarbida ja tavaliselt inimhinged joovad ennast ikka kas ribadeks või klaabudeks. aga see selleks. magasin täna täpselt 0 sekundit öösel. ja nüüd ei ole aega, et magada päeval, sest vaja esmaspäevaseks arvestuseks niipalju õppida, et mul pole tõenäoliselt aega ka nina sügada ja silmi pilgutada. muidu kõik tore ja emal-isal läheb hästi.vist

              Kommentaar


                Kindel? Täitsa ise jõudis ebakainesse olekusse.

                Kommentaar


                  Minu viga. Nagu ikka, peitun selle taha, et kõik inimesed võivad eksida.
                  Aga mis viga- siil joob ennast purju - saab siilide haiglasse - kevadeni ei pea ise söögi pärast muretsema. Ma ei imesta, kui talle alkoholi ka antakse, et võõrutus liigse shokina ei tule. Vähehaaval järjest vähem antakse.

                  Aga elusitt päev.. hm.. eile õhtul läksin kell 7 magama ja ärkasin täna kell 13.00 . olen söönud ühe pizza ja terve ülejäänud aeg olen anatoomiat õppinud. mis kõige parem - homme ja ülehomme sama pidu. on meeldiv eksisteerida.

                  Kommentaar


                    Mõnus päev
                    Naine siis oskas Selveri parklas mingile vanemale tüübile otsa tagurdada ja kuna sellel oli tutikas Wolks perse alla, siis plekimõlkimise kinnimaksmine kõne alla ei tulnud. Raha niigi vähe ja nüüd veel luhvtita 3k kaskole ka
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      richardsi tevezi howardi webbi ja lampardi

                      Kommentaar


                        Vale teema?

                        Mul jutti kaks halba päeva olnud. Eile trennis liiga innukalt ründesse sööstes pani üks jala ette ja kukkusin põlvele. Põlv täiesti sinine ja kõnnida on ülivalus, muide, eelmine ja üleeelmine aasta enam-vähem sama keiss olnud. Üleelmine aasta kükkusin Kuutsemäel jääle põlvega ja eelmine aasta tõkkejooksu tehes hakkas põlv valutama. Füsioterapeut käskis vähemalt kuu eemal olla spordist.

                        Täna ärgates oli üli halb olla ja kraadisin end. Tulemus 38 kraadi (vennal 39). Päeva jooksul tuli peavalu kah + ei saa tänu sellele homme võistlustele minna :S

                        Kommentaar


                          ma ka ei saa vutti mängida. Kubemelihas pole konditsioonis

                          Kommentaar


                            sõdurid ei peagi naistest aru saama juu...

                            päev oli sitt

                            Kommentaar


                              Olin peol. Toetasin vastu piljardi lauda korraliku paindega ja rääkisin sõbraga juttu. Järsku koperdab mingi tüdruk mu jalgade otsa. Ma ei saanud midagi aru. Suht purjus oli vist, siis küsis, et kas ma panin meelega talle jala taha... Sees olev hääl käskis öelda: Jah, meelega ! Tegingi nii... PAuhh.. Prostituudi-löök

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                                Olin peol. Toetasin vastu piljardi lauda korraliku paindega ja rääkisin sõbraga juttu. Järsku koperdab mingi tüdruk mu jalgade otsa. Ma ei saanud midagi aru. Suht purjus oli vist, siis küsis, et kas ma panin meelega talle jala taha... Sees olev hääl käskis öelda: Jah, meelega ! Tegingi nii... PAuhh.. Prostituudi-löök
                                Endal mul juhtus sarnane asi paar kuud tagasi, nimelt siis seisin, ajasin sõpradega juttu, korraga tundsin rämedat litti näos, pöörasin siis pead, küsisin siis: "mida vi**u ?" Vastuseks sain "mida sa rääkisid minust ?"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X