320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Elusitt päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ega ometi mitte Pärnu mnt-l?
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Õnneks ma ei ela Tallinnas.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Ma oletan siis et Tartus kaubamaja ristmikul?

        Kommentaar


          Nii sitasti nüüd ka ei läinud.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Faking ront otsustas keset tipptundi, kõige tihedama liiklusega ristmikul, otsad anda. Ja ohutulede lüliti ka ei töötand.
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Õnneks ma ei ela Tallinnas.
            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Ma oletan siis et Tartus kaubamaja ristmikul?
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Nii sitasti nüüd ka ei läinud.
            Ega ometi mitte Põlvas bussijaama ringil? Sest see oleks nagu kreisi.

            Kommentaar


              Kas see võis Tartus Lai tänava juures olla? 17 ajal oli seal üsna korralikult autosid.

              Kommentaar


                Pakkuge veel mõni ristmik Eestis välja. Ärge muidugi konkreetset vastust küsige.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Ei osanud mujale teemasse panna, aga kui hakkab allamäge minema, siis läheb ikka mõnuga. kahjuks paar tundi veel seda päeva.

                  Kommentaar


                    Ma ei viitsi pikalt kirjutada, aga põhimõtteliselt võiks universum v*ttu sõita.

                    Kommentaar


                      Täna on see päev!
                      Eestlase puhul ei maksa suusõnaline kokkuleppe mitte m*nnigi.
                      Aamen.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Elusitt oleks selle perioodi kohta hästi öeldud...
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Mitte mul, aga ühel väiksel poisil, kes emaga kinos käis kindlasti. Nimelt suutis poiss kaks suurt popcorni paari minuti jooksul mööda põrandat laiali saata. Kui esimese puhul hakkas poiss nutma ja ema lohutama, siis kui paar minutit hiljem uue popcorniga sama juhtus, oli reaktsioon priceless. Poiss vahtis 30sekundit täiesti liikumatult põrandal olevat popcornihunnikut. Ema somamoodi poissi.

                          Mõni aeg pole poisil ilmselt mõtet kinos puhveti poole vaadata.

                          Kommentaar


                            Mul hakkas selle jutu peale juba tast nii kahju, et oleks ise talle selle kolmanda ostnud (juhul kui ta just meelega neid maha ei ajanud). Aga oleks andnud ema kätte et ikka ekraani ette nendega seekord jõuaks. Vana on väike poiss üldse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Mul hakkas selle jutu peale juba tast nii kahju, et oleks ise talle selle kolmanda ostnud (juhul kui ta just meelega neid maha ei ajanud). Aga oleks andnud ema kätte et ikka ekraani ette nendega seekord jõuaks. Vana on väike poiss üldse?
                              Poiss oli mingi ca 5 või 6 aastane. Esimese korra puhul ei oska öelda, kuidas asi täpselt juhtus, sest nägin olukorda alles siis, kui popcorn oli põrandal laiali. Aga kui arvestada seda, et isegi esimese reaktsioonina ei tulnud emalt ühtegi kurjustavat sõna, siis ilmselt asi ikka kogemata juhtus. Kui poiss oli maha rahunenud, siis läksid ostsid uue. Ema jäi seal Plaza teisel korrusel pinkide juures midagi kotiga mässama ja poiss seisis tema kõrval. Seda hetkeni kuni avastas, et ta õde ja vend (tõenäoliselt) möllasid lauajalkaga, mis istumiskohtade juures on. Muidugi unustas ta enda käes oleva karbi ning hakkas nende poole jooksma. Mõne sammu jõudis teha ning uus laar popcorni põrandal oli fakt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Poiss vahtis 30sekundit täiesti liikumatult põrandal olevat popcornihunnikut. Ema somamoodi poissi.
                                Olgugi, et olukord on sellises eas meesterahvale ilmselt tõsine tragöödia, siis see vaatepilt võis ka korralikult naerma ajada
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X